News
Czerwa

Unia Ares XL 4,5 H z systemem Drive

Polecane posty

Czerwa    0

Witam,

Poszukuję agregatu uprawowego na większy areał, do uniwersalnego wykorzystania. Gleby w gospodarstwie bardzo zróżnicowane ( przeważają gleby VI klasy oraz z drugiej strony torfowo-murszowe, na których uprawiana jest głównie kukurydza). Po wstępnym rozpoznaniu wybór padł na maszynę Unia Ares XL 4,5 H z systemem Drive. Posiada ktoś podobny sprzęt i mógłby podzielić się opinią ? Obecnie posiadam agregat 5m Agro-Tom na wale gumowym i niestety na glebach lekkich ziemia pcha się przed wałem przy normalnej głębokości pracy, natomiast przy płytszej uprawie sprzęt strasznie podskakuje zostawiając "tarkę" na polu.  Rozważę też zakup innej maszyny dlatego liczę też na opinie osób posiadających podobne grunty.

Z góry dzięki za wszelkie porady.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krystek_auu
      Witam, szukam pługa używanego 4 skiby obrotowy, Jaki pług polecacie do nh t5 100 km Chciałbym coś zachodniego i nie ciężki Co polecacie?
    • Przez mati555
      Witam mam pytanie czy ursus 1224 da sobie radę z brona talerzową zawieszaną 3,5m na glebach średnich i lekkich bez dużych górek waga takiej brony to 1300kg z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez Sharma1910
      Witam stoję przed zakupem talerzówki. Chodzi mi dokładnie o 3 m z hydropakiem na wale daszowym lub gumowym z firmy Agro masz ale popytalem trochę ludzi i mówią żeby nie brać z tej firmy ponieważ talerze lubią się zapychać. I teraz pytanie czy u was tez występuje ten problem? A wy z jaką firmę polecacie?
    • Przez paulek81
      Chcę zakupić agregat talerzowy z hydropakiem 3m. Jakiej firmy polecacie najbardziej. Producentów jest mnóstwo ale z wykonaniem i wytrzymałością to już pewnie różnie bywa....
    • Przez seba836
      Jaki osprzęt a konkretnie wał polecacie do talerzówki a także jaką firmę  bo jest ich dużo co sądzicie o euro masz ?

RODZAJE WAŁÓW TYLNYCH:
      - rurowy (śr. 500 mm)
      - packer (śr. 500 mm)
      - crosskill (śr. 400 mm)
      - pierścieniowy (śr. 500 mm)
      - gumowy (śr. 500 mm)
      - teownikowy (śr. 500 mm)
      - daszkowy (śr. 500 mm)
      - oponowy z dyszlem (koła 185/65-15)
      Który wał wybrać myślałem o packer 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj