Skocz do zawartości
Bartek_WW

Zetor 6011-7745 [opinie]

Polecane posty

adikpl1    179

Ja wiem natomiast że w 1993 miejsce Zetora 7745 wprowadzono 6340 a w miejsce 7745 Turbo 7340

1rajdzik    14

też się dołączam do tych którzy CI polecili 7211 :) a może już kupiłeś ?

Wiadomość z agroFakt.pl

rafffffff    5

jeszcze nie kupilem bo czekam jak z ta kaska z Uni bedzie i kiedy w koncu ten program ruszy...podobno za 3 tygodnie ..ale z tego co wiem to sie przewciagnie to sporo, .I dlaego czekam bo moze nowy wezme ..a jesli nie spelnie wymogow aby wziasc cos nowego to raczej sie napewno zdecyduje na 7211>aha dzieki za wszytskie sugestie:)

7711 i 7211 nie róznią się moca chciał bym zauwazyc... :) Jesli ma ktoś książke Zetor Service tam jest napisane wyraźnie ! 6211, 7211 i 7711 nie róznią sie moca, lecz spalaniem... np. 7711 ma inne opony.. Zresztą nikt tego do ładu nie doprowadzi :)

kissmy...    57

ja doceniłem zetora 7211 dopiero po przesiadce na 6340 w starszym bracie moim zdaniem dużo lepszy komfort pracy ze względu na bardziej miękką przednią oś, która jest zbawieniem w transporcie lecz czasami aż chciało się dopiąć przód a tu niestety tylko 2 koła są napędzane ale na te 13 ha to nawet 5211 spokojnie wystarczy

jaro    163
7711 i 7211 nie róznią się moca chciał bym zauwazyc... :) Jesli ma ktoś książke Zetor Service tam jest napisane wyraźnie ! 6211, 7211 i 7711 nie róznią sie moca, lecz spalaniem... np. 7711 ma inne opony.. Zresztą nikt tego do ładu nie doprowadzi :)

W życiu większych głupot nie słyszałem...

Bartek_WW    0

Ile jeszcze razy trzeba to powtarzać !!!

Podam jeszcze raz moc Zetorów, według różnych norm:

5211 - 45-47 km

6211 - 57-60 km

7211 - 63-65 km

7745 - 68-70 km

7745T-ok. 80 km

Bamboocha    7

Mam zetora 7245:)i mam pytanie czy mozna włączyć przedni napęd w czasie jazdy czy trzeba się zatrzymac??mi sie wydaje ze mozna ale jakoś nie ryzykowałem bo nigdy nic nie wiadomo.. :)

grześ77    0

mam zetora 7745 rok 92 super sprzęt! przedni napęd zawsze włączam w czasie jazdy i nic się nie dzieje. Co do spalania to w orce z 4*40 Unii spalał 12-16 litrów na hektar. Super sprawa w nim to WOM 540/1000 np. z prasą zwijającą Sipmy przełączam wałek na 1000 i jadę na 1300-1400 obrotów silnika efekt to spalanie poniżej C-360 to samo z beczkowozem przy napełnianiu wałek na 1000 a przy opróżnianiu np. w miękkim polu wałek na 540 i gaz do dechy!

qazi    57

siemka potrzebuję się dowiedzieć wszelkich informacji na temat silnika od7211 czyli jakie wymiary (jak się mają one do wymiarów silnika od 60 głównie o wymiary zewnętrzne przy komorze sprzęgłowej)

grześ77    0

wiem że silnik od 7211 pasuje do 360 bo kiedyś już taki tuning widziałem. tylko skrzynia biegów tego nie wytrzymuje

qazi    57

a od 7745 do radę wsadzić bo w tym silniku jest większy skok tłoka czyli większe wykorbienie wału i nie wiem czy czasem nie jest on większy gabarytowo. i jeszcze jedno gdzie można nabyć nowy blok od 7211 lub używany silnik

grześ77    0

u nas jeden kolo wsadził silnik od 77 do 5245 i pasował więc myśle że one wszystkie pasują. blok do 7211 nowy to najlepiej i najtaniej w Kaliszu firma agrozeto blisko zetor polska tylko połowe taniej

qazi    57

dzięki @grześ77 za info dzwoniłem i za blok do 7211 zaśpiewał mi 3200 chyba warto bo do 60 kosztuje ok 3000

brzozak2    236

interkuler a co to wnosi do tematu!!!!!!!!!!!!!! do rozmowu tez nie nawiazuje, zastanow sie zamin cos napiszesz

zecio    0

Ja mam zetora 5245 i przedni napęd włanczam i wylanczam kiedy mi pasuje i nic sie nie dzieje. Myśle ze ty w czasie jazdy wlaczysz lub tez wylaczysz to sie nic nie stanie. ;););)

jankowski17    2

witam co sadzicie o zetorach 7745 lub 7245 czy to dobre ciagniki szczerze z wygladu mi sie bardzo podobaja ale co sadzicie jako o traktorze czy wartko kupic taki ciagnik ?

zetor7745    3

mam takiego zetora ciagnik jest naprawde super ma tylko jedna wade : jest za lekki teraz jak mam tura na nim to pasuje ale przed tem to byla jego jedyna wada

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się