Bartek_WW

Zetor 6011-7745 [opinie]

Polecane posty

kojot629    257

dobrze ci koledzy radza. z napedem to zupelnie inna robota jest, a za tyle kupisz bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hen123    0

robimy tyle bez napedu i mamy lepiej zrobione w polu niz ci co maa 4x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrMily    0

Przedni napęd w polu jest bezcenny... Ciągnik bez przodu przy nim wydaje się być kaleką, nawet sobie nie zdajesz sprawy jak przedni napęd ułatwia pracę. No ale jak tam uważasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Z tego co wyczytałem w tym temacie i na allegro to wnioskuję że nasz kolega nie chce kupić ciągnika a sprzedać swój za taką kasę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hen123    0

tu sie mylisz właśnie próbuje się dowiedzieć coś o tym sprzedawcy bo chce od niego kupić zetora ja posiadam 330 i 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0    33

Panowie ,a czy zetor 7245 da rade z pługiem zagonowym 4x35 na ziemiach klasy IV,V,VI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szewek    8

http://www.youtube.com/watch?v=padWIK-fFcQ

 

jak masz takie piaski i generalnie lekkie ziemie, bo wiadać że ciagnik to nie ma co z nim robić. :wacko:

ja zetorem 7045 ciagam 3x40 ale u mnie jest gliniasta ziemia i ma co robić <_<

przy zimowej orce myslałem że bede skibe odkrecał ale jakoś zmęczyłem :unsure:

Edytowano przez szewek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek11441    133

Panowie ,a czy zetor 7245 da rade z pługiem zagonowym 4x35 na ziemiach klasy IV,V,VI  ?

 

A masz jakieś góry czy nie ? Ja zetorem 7211 ciągam pług 4x30 z przedpłużkami i kolczatką orałem w tym roku pod siew to szedł bardzo dobrze , zapraszam do galerii. Twój zetor ma jeszcze przedni napęd więc powinien sobie radzić lepiej moja klasa ziemi to II - IV


Zetor zawsze i wszędzie NAJLEPSZY będzie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek1049    188

Siemanko, szukam ciągnika do 16tyś widziałem kilka zetków i nie wiem co o nich sądzić, czy pociągną 3 skiby na ciężkiej ziemi itp. Powiedzcie co o nich sądzić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadek5228    132

Jestem użytkownikiem Zetora 5211 i mogę Ci coś powiedzieć o tych ciągnikach. Są to bardzo wytrzymałe i naprawde mocne ciągniki, kto je użytkuje napewno się ze mną zgodzi, mało awaryjne, wygodna kabina, wspomaganie (nie we wszystkich modelach),poprostu czujesz,że żyjesz :P i są naprawde godne polecenia. Mój Zetor ciąga 3-skibowy pług na każdej ziemi i daje sobie dobrze radę z nim. Spalanie w normie, jedyna twoja przeszkoda to cena za 16tys.to nie bedzie cudo,ja np. za swojego dałem 28. Jak nie Zetor to w tej cenie możesz pomyśleć też, nad Ursusem typu c-385,902,912,1012 lub Zetorem 8011. Są to też mocne,silne ciągniki (4 skiby śmię powiedzieć,że dadzą radę na płaskim terenie pociągnąć) i wcale nie drogie,do 16tys. napewno znajdziesz coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a to na ilu ha miałby pracowac i w jakim terenie??


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt070    0

Popieram zdanie @gadek5228 , sam użytkuje zetora 5211 i jest to na prawdę rewelacyjny ciągnik! O Niebo lepszy od c360 ;) Polecam Ci go , powinien sobie poradzić w 3 skibach i w innych pracach , jest bardzo zwrotny i wygodny do tego wspomaganie i miękka przednia oś :) jednak za 16 tys będzie ciężko kupić coś lepszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil07147    9

wujek rok temu nabył 6011 fajna sprawa wersja eksportowa fajne wykończenia w kabinie bo takim szarym tworzywem a nie tą brązową skajom. Po za tym śmiga jak marzenie dał za niego 18tyś był sprowadzony miał 3000 mth. ciągnik w oryginale miałem przyjemność pracować bardzo pozytywne doznania mocy nie brakowało, i na twoim miejscu szukał bym 4 tłokowego bo 3 tłokowe to muły a i z nimi miałem doświadczenia, więc podsumowując 6011 fajna sprawa polecam.


Case 5150 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt070    0

@Kamil07147 ja bym nie powiedział że te 3-tłokowe to muły.. chyba że Ty akurat na jakimś mułowatym miałeś okazje pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil07147    9

@fendt070 miałem okazje pracować 3 i 4 z miał przedni napęd z tych 3 jeden jeszcze dawał radę bo był nowy a reszta masakra 2 szedł(pług 3skibowy) ale trójką zapomnij a w agregacie biernym gdy niekiedy i 4 trzeba użyć to już całkiem go nie widzę bo pewnie by tylko jęknął... a najlepszy był ten którym ostatnio jechałem ten 4X4 silnik nie powiem ładnie pracował wszystko git ale pod górę na asfalcie musiałem do 4 zejść bo na 5 dobiłem gdzieś do 3/4 wzniesienia...i schodził z obrotów...więc jeśli masz takowy model i śmiga to się ciesz...bezawaryjnej życzę...


Case 5150 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt070    0
Napisano (edytowany)

No każdy ma inne wrażenia, choć ja na zetora 5211 złego słowa nie mogę powiedzieć , bo na prawdę zadziwia mnie ten traktor i jestem z niego na prawdę zadowolony , do tego jeszcze półbiegi i nie trzeba redukować przy obciążeniach czy wzniesieniach , ale każdy ma inne odczucia i swoje zdanie ;)

Edytowano przez fendt070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil07147    9

no fakt ja mam u siebie w miejscowości takiego kozaka posiada 5211 traktorek wizualnie bajka ale pojechaliśmy na rędzinę i szok ja moim 2812 3 skiby 4 terenowe i szedł jak burza a on się chwalił ze 3 będzie chodził ale na tym się skończyło i śmigał 2 czyli troszkę wolniej niż ja...ale wiadomo model modelowi nie równy a co dopiero jak ktoś producentów porównuje...ale to samo mogę odnieść do URSUSa 2812 wielu narzeka ja bym go nie zamienił na żadnego...


Case 5150 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek1049    188
Napisano (edytowany)

Dzięki wam za podpowiedzi, ale piszcie jeszcze bo muszę uzbierać info o nim, a pracować miałby na 15ha, wiadomo i zarobki, a tereny różne pagórki i ciężkie ziemie -_-

 

 

@edit:

 

te są jeszcze nawet, tą 1 to by trzeba było odmalować :)

http://otomoto.pl/zetor-6011-nie-5211-6211-7011-7211-A148934.html

http://otomoto.pl/zetor-5911-6011-6211-6911-c360-zarejestrowany-A164699.html

Edytowano przez Maniek1049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

ten drugi to jest 5911 wajcha biegow i pedaly jak w c 360 ale komfort i tak duzo wiekszy. wiem bo mam 6945 podobny ale 7KM wiecej i 4x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil07147    9

wiesz co ten co wujek kupił był na szerokiej kabinie i maska też wersja eksportowa fajniej wygląda niż ten seryjny i kasa do stanu technicznego też o niebo lepsza...kiedyś mówił że by go sprzedał za 24tyś. jak by był chętny a kupił by następnego do lekkich poprawek lakierniczych i technicznych...


Case 5150 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek1049    188

@kamil07147 czyli twój wujek chce sprzedać zetka za 24tyś i kupić coś do lekkiej poprawy blacharskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt070    0

@Kamil07147 widzisz ty byś nie zmienił na nic swojego ursusa a ja zetora , moim zdaniem warto zainwestowac w ten ciągnik tylko cieżko bedzie coś znaleź porządnego w tej cenie , ponieważ żeby wychaczyć coś sensownego to trzeba mieć z 24tys minimum ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj