Bartek_WW

Zetor 6011-7745 [opinie]

Polecane posty

RobertN    1

Każdy kogo znam chwali sobie 7745. wydaje mi się że w przypadku 7245 to ma trochę za mało koni. Ładne ciągniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

ja też zamierzam kupc jeden z tych ciagników ale czy 7745 nie jest za drogi? ale na moje oko to te ciagniczki sa super. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

no moze i cena jest troche gurowata ale za 50 000 zl mozna juz kupic wypasonego zetora 7745 z kompletem obcaznikow radeim i dostawa do domu ja mam teraz slicznego na oku 7745 z dostawa na podworku za 45 000 zapodaje zdjatka tego zetora a znalazlem go na allegro :( sami zobaczcie i ocenicie tego zetorka czy wart jest zakupu, Ciągnik rolniczy Zetor 7745, 4x4, rok prod. 1989, stan bdb, 3200 mtg, w oryginale, tylne opony oryginale, komplet zaczepów, komplet obciążników.


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Hmm-18 lat i tylko 3200 mtg ?-ktoś kupował ciągnik z przodem tylko do jazdy po podwórku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

fakt podejrzane ale ciagnik prawdopodobnie pracowal tylko przy opryskiwaczu i tyle co ciagal przyczepy z owocami pozniewaz byl u kolesia ktory mial sady wiec dlatego on nie ma duzo na liczniku


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin    3

Zawsze należy podchodzić z rezerwą do tego typu zapewnień ale jest to możliwe sam posiadam 1614 z 1997 r od nowości i ma zrobione 1860 MTG... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

no i kurcze musze poczekac na zetorka nagly wydadek gotowki :P ale przy dobrych wiarach na jesien juz bedzie stal zetorek 7745 umnie na podworku jedynie to mnie nie pociesza. a uzykownikow ciagnikow marki zetor 7745 prosze o kilka fotek kabiny wnetrza jakze gory czyli tam gdzie jest radio glosniki itd jakze i dolu podlogi no i kilka innych fajnych zdjatek. plis :P fotki zucajcie fo galeri.


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i cena jest troche gurowata ale za 50 000 zl mozna juz kupic wypasonego zetora 7745 z kompletem obcaznikow radeim i dostawa do domu ja mam teraz slicznego na oku 7745 z dostawa na podworku za 45 000 zapodaje zdjatka tego zetora a znalazlem go na allegro :P sami zobaczcie i ocenicie tego zetorka czy wart jest zakupu, Ciągnik rolniczy Zetor 7745, 4x4, rok prod. 1989, stan bdb, 3200 mtg, w oryginale, tylne opony oryginale, komplet zaczepów, komplet obciążników.

 

Nie buer tego ciągnika oglądałem go bo to niedaleko mnie po pierwsze dilicz sobie jakieś 3 tyś za nowe tylnie opny bo te już sie do niczego nie nadawaja, po 2 wspomaganie jest popsute, po 3 w środku jest całe wybicie dachu zerwane, tapicerka na błotnikach porawna , ramiona cięgien były pozrywane i byle jak pospawane. AHA nie przyworzą go za darmo tylko trzeba zapłacić 2 zł od kilometra w jedną i druga.


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

no wlasnie jakbym mial pieniadze to bym pojechal go obejrzec bo wiadomo co na zywo sie widzi to na zywo jesli to prawda to co piszesz to bym go nie wziol no cóz poszukamy innej oferty moze znajde lepszego :P a zdzwonilem tam i za transport chce 600zl ale odpuszcze sobie. dzieki marcin z malopolski. a jakbys mial jakas ciekawa oferte takiego wlasnie zetora 7745 to daj znac na emeila mego.


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetortoja    1

Ja to mam Zetorka 7745 turbo z 1993roku. Zestaw bardzo dobry + Obciążniki + nowe prawie opony, zakupiony gdy miał 2200Mh CENA 45 tys. No to twój z takim wyposarzeniem i rocznikiem do za drogi moim zdaniem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

mój sąsiad ma 7245 i bardzo go sobie chwali


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

Kupując ciągniki ściągane zza granicy uważajcie na te małe przebiegi. W dużej ilości przypadków jest to ilość mth po

ostatnim remoncie. Np. w Danii, remontują cały ciągnik, dają nowy licznik, i wygląda na to że mają mały przebieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
mój sąsiad ma 7245 i bardzo go sobie chwali

Też powinieneś takiego kupić zamiast kombinować z Pronarem czy innymi cudami, albo nawet takiego jak w temacie - 7745 i do tego zagonowy 4x35... Jest to wg mnie bardzo udana seria Zetorów. Warto szukać doinwestowanego, na dobrych radialkach i zapłacić troche więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

szczerze to moze i drogo ale jakbym zakupil takiego to wcale bym nie zalowal wkonicu to dobre ciagniki fakt ze tan akurat jest troche w wewnatrz kabiny nie poszanowany ale znajdzie sie lepsza oferte. pozdrawiam


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szczerze mówiac to wolałbym 7745 niz mojego 5340 :angry: Jedyne co mi sie w moim ciagniku nie podoba to dawka paliwa. Bo jak to wyjaśnic że 5340 i 6340 sie duszą a 7211 jest nie do zaduszenia?? :angry: :angry: zdaniem wielu przez ten wzgląd na ekologie Zetor sp******ł silniki w tych modelach. Są zbyt sztucznawe i miękkie w stosunku do starszych 72** lub 77**. A co do 7745 to naprawde zajefajny ciagnik :):) Gratuluje nabywcom. :)

Edytowano przez Gość
wulgaryzmy! p*****ć to mozesz sobie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Zetor 7745 jaest godny polecenia, moj ma juz 15tys mth bez remontu silnika i jeszcze ciągnie pług zagonowy unia 4x40 :rolleyes:


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a te zetor to ile palą na mtg ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
a te zetor to ile palą na mtg ???

Nie pytaj o takie szczegóły tylko bierz tego z linka, dla Ciebie jak znalazł! Pomyśl jak taki tur usprawniłby Ci prace z sianokiszonką, dajesz do tego zagonowy Unii 4x35 czy nawet 40 i agregat uprawowo-siewny 2,7m który kupisz ode mnie :rolleyes: Przy Sipmie będzie chodził miodnie, kabina komfort, zimą grzanie, latem wianie i najważniejsze, napęd 4x4. Na wiosce będziesz miał lans bo nikt tu nie ma ciągnika na takich kapciach i jeszcze z przyciemnianymi szybami :lol: Dodatkowo widze po nr. kierunkowym że to gdzieś w naszym rejonie, więc za telefon, umawiaj sie i jedziemy po niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janoosik    0
szczerze to moze i drogo ale jakbym zakupil takiego to wcale bym nie zalowal wkonicu to dobre ciagniki fakt ze tan akurat jest troche w wewnatrz kabiny nie poszanowany ale znajdzie sie lepsza oferte. pozdrawiam

 

 

Troche drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irokez85    0

Witam :) Jakie są Wasze opinie o tym modelu?? Jaki sprzęt rolniczy do tedo modelu --> np. pługi, talerzówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj