Bartek_WW

Zetor 6011-7745 [opinie]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adikpl1    257

Ja wiem natomiast że w 1993 miejsce Zetora 7745 wprowadzono 6340 a w miejsce 7745 Turbo 7340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

też się dołączam do tych którzy CI polecili 7211 :) a może już kupiłeś ?


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9

jeszcze nie kupilem bo czekam jak z ta kaska z Uni bedzie i kiedy w koncu ten program ruszy...podobno za 3 tygodnie ..ale z tego co wiem to sie przewciagnie to sporo, .I dlaego czekam bo moze nowy wezme ..a jesli nie spelnie wymogow aby wziasc cos nowego to raczej sie napewno zdecyduje na 7211>aha dzieki za wszytskie sugestie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7711 i 7211 nie róznią się moca chciał bym zauwazyc... :) Jesli ma ktoś książke Zetor Service tam jest napisane wyraźnie ! 6211, 7211 i 7711 nie róznią sie moca, lecz spalaniem... np. 7711 ma inne opony.. Zresztą nikt tego do ładu nie doprowadzi :)


Technika Rolnicza! (.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

ja doceniłem zetora 7211 dopiero po przesiadce na 6340 w starszym bracie moim zdaniem dużo lepszy komfort pracy ze względu na bardziej miękką przednią oś, która jest zbawieniem w transporcie lecz czasami aż chciało się dopiąć przód a tu niestety tylko 2 koła są napędzane ale na te 13 ha to nawet 5211 spokojnie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
7711 i 7211 nie róznią się moca chciał bym zauwazyc... :) Jesli ma ktoś książke Zetor Service tam jest napisane wyraźnie ! 6211, 7211 i 7711 nie róznią sie moca, lecz spalaniem... np. 7711 ma inne opony.. Zresztą nikt tego do ładu nie doprowadzi :)

 

W życiu większych głupot nie słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek_WW    0

Ile jeszcze razy trzeba to powtarzać !!!

Podam jeszcze raz moc Zetorów, według różnych norm:

5211 - 45-47 km

6211 - 57-60 km

7211 - 63-65 km

7745 - 68-70 km

7745T-ok. 80 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grześ77    0

mam zetora 7745 rok 92 super sprzęt! przedni napęd zawsze włączam w czasie jazdy i nic się nie dzieje. Co do spalania to w orce z 4*40 Unii spalał 12-16 litrów na hektar. Super sprawa w nim to WOM 540/1000 np. z prasą zwijającą Sipmy przełączam wałek na 1000 i jadę na 1300-1400 obrotów silnika efekt to spalanie poniżej C-360 to samo z beczkowozem przy napełnianiu wałek na 1000 a przy opróżnianiu np. w miękkim polu wałek na 540 i gaz do dechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

siemka potrzebuję się dowiedzieć wszelkich informacji na temat silnika od7211 czyli jakie wymiary (jak się mają one do wymiarów silnika od 60 głównie o wymiary zewnętrzne przy komorze sprzęgłowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grześ77    0

wiem że silnik od 7211 pasuje do 360 bo kiedyś już taki tuning widziałem. tylko skrzynia biegów tego nie wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a od 7745 do radę wsadzić bo w tym silniku jest większy skok tłoka czyli większe wykorbienie wału i nie wiem czy czasem nie jest on większy gabarytowo. i jeszcze jedno gdzie można nabyć nowy blok od 7211 lub używany silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grześ77    0

u nas jeden kolo wsadził silnik od 77 do 5245 i pasował więc myśle że one wszystkie pasują. blok do 7211 nowy to najlepiej i najtaniej w Kaliszu firma agrozeto blisko zetor polska tylko połowe taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

dzięki @grześ77 za info dzwoniłem i za blok do 7211 zaśpiewał mi 3200 chyba warto bo do 60 kosztuje ok 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

interkuler a co to wnosi do tematu!!!!!!!!!!!!!! do rozmowu tez nie nawiazuje, zastanow sie zamin cos napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

Ja mam zetora 5245 i przedni napęd włanczam i wylanczam kiedy mi pasuje i nic sie nie dzieje. Myśle ze ty w czasie jazdy wlaczysz lub tez wylaczysz to sie nic nie stanie. ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

witam co sadzicie o zetorach 7745 lub 7245 czy to dobre ciagniki szczerze z wygladu mi sie bardzo podobaja ale co sadzicie jako o traktorze czy wartko kupic taki ciagnik ?


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Kolega ma 7745 warty polecenia nie wiem czy sam nie kupie takiego


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

mam takiego zetora ciagnik jest naprawde super ma tylko jedna wade : jest za lekki teraz jak mam tura na nim to pasuje ale przed tem to byla jego jedyna wada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj