Bartek_WW

Zetor 6011-7745 [opinie]

Polecane posty

riki    1
Nie miałeś dorabianego jednego? Kolega ma i są dwa wyjścia... :P

nic nie dorabiałem tak było jak go kupiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
nie pisalem uciag tylko ciag.kazdy model 4*4 wiecej uciagnie niz 2*4,tylko jak w 4*4 wylaczysz naped na przod to gorzej ciagnie niz taki sam bez napedu.sam naped wazy 500 kg.a ty porownywales 5245 z 255 zetor ma wiecej km ale tone wiecej do ciagniecia.wiec jest mniej dynamiczny

Ze tak powiem - ciąg to jest w kominie. :P Wiadomo, że po włączeniu napędu część mocy idzie na napędzanie przekładni ale na polu rekompensatą jest mniejszy poślizg i większy uciąg, zdolność do pokonywania trudnego terenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1
Ze tak powiem - ciąg to jest w kominie. :D Wiadomo, że po włączeniu napędu część mocy idzie na napędzanie przekładni ale na polu rekompensatą jest mniejszy poślizg i większy uciąg, zdolność do pokonywania trudnego terenu.

zgadzam się z tą opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257
mam takiego a roznica jest tylko w rozmiarze cylindra i tloka .pare koni mniej niz 7211.a reszta taka sama

 

Właśnie chyba 58 koni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem zetorka 5245....co do hydrauliki to miałem tylko jedną wtyczkę ale jeszcze jakaś zaślepiona jest wiec 2 są ...a co do tego ciągnika to zależy czy kupisz 3 czy 4 garowego bo to różnica ja mailem 3 gary no i :/....do małych robót był dobry ale w oraniu nie bardzo.. z 3 skibami palił tyle co 1002 z 4 skibami no ale chociarz sie nie kopał...zetora sprzedałem mam MF i jestem zajedwabiscie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

ok. więc napisze jeszcze ja. Mam 3320 tj. nowsza wersja 3cylindrówek i jak na razie ostatnia B) . W lekkiej robótce pali mi ok 5-6 litrów, w orce ( tak średnio czyli 20cm) jest duży skok, bo łyknie ok 12 litrów, ale dostaje po obrotach, bo u mnie noga idzie do spodu ( robię biegami 20cm -dwójką, głęboką jakieś 35cm-jedynką, czasami 5terenowa), ziemie mam raczej cięzkie. Silnik pomimo 3 cyl jest bardzo zwinny i ładnie wchodzi na obroty i ładnie je trzyma, nie mam prasy, ale np transporcie podpinam go do dwóch 6tonówek i nie bardzo do 4ki muszę redukować. Generalnie polecam ten traktor, dużo lepiej sprawuje się od MF255, który chodzi u brata. Na pewno od Mfa więcej spali, ale jeśli ma być to też ciągnik do orki to polecam, tym bardziej wersję 4x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Powiem wam jedno dzisiaj u mojego sasiada był jego kolega zetorem 5245 3 cyl. i moj tata sie pytał ile pali to mowił ze mniej od c360 , przy prasie w upały sie wogle niegrzał dobijał bele bardzo mocno B) teraz to jak bedzie kasa i bedziemy mieli kupowac to nie 7245 z turem tylko 5245 z turem bo bedzie miej paliwa palił i dla nas wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

6211 = 4320 a o 4320 nie słyszalem zlego słowa a co do 6211 to wogole niema ich w mojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Wogule jest ich mało bo to taka dziwna moc 58km maszyny od c-360 za małe a od 7211 za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanik99    3
Wogule jest ich mało bo to taka dziwna moc 58km maszyny od c-360 za małe a od 7211 za duże.

 

niekoniecznie na moich ziemiach (rędziny) c- 360 (po remoncie silnika) ledwo ciągnie pług 3x30 na 2. bez blokady w niektórych miejscach nawet na równinie sie nie obędzie a wszyscy wiedza jak komfortowe jest oranie z blokadą w c-360 dlatego te pare kucyków chyba by pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29
dlaczego wadliwe przecież silnik to ta sama konstrukcja co większe modele i skrzynia taka sama a mało ich może ze względu że każdy brał mocniejszego o te 3km(bardzo dużo :rolleyes: )7211

Może nie dużo ale jednak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumun    0

ja mam zetorka 6211 i nie nazekam maszynka jest super ma 61 koni i przedewszystkim ma pienkny komfort w poruwnaniu z ursusem c 360 spalanie nie jest az tak duze jak inii twierdza moim zdaniem maszyna godna uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pavlotal    4

Ja mam zetora 7211 z 89r i sprawuje mi sie bardzo dobrze jest to moj główny ciagnik. komfortowa kabina wystarczajaca moc 62 KM i przedewszystkim silniki nie do zajechania trzeba naprawde nieszanowac tego ciagnika zeby rozwalic silnik czasami sie cos przydazy ale czesci sa łatwo dostepne i niedrogie


23.02.2008--->23.02.2010 -2 lata na AF

Zetor 7245 i Ursus c330 razem na 6ha ziemi ornej i 4 ha łąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1
Czy ma ktoś na af te zetory i jak się sprawują

 

 

A chcesz kupić???

My mamy 7211 luks sprzet

Robi nim się luksusowo!

Jak byś chciał kupić 7211 to zagadaj na PW bo mam na sprzedaż w stanie idealnym

A sprzedaje z powodu kupna proximy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj