Bartek_WW

Zetor 6011-7745 [opinie]

Polecane posty

ernest180    0

Witam 

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć od jakich modeli Zetora będzie pasował tur do 6945?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DobryxD    1

ile ten zetor 7045 pali na wolnych obrotach ?

chce takiego kupic do osniezania  albo ursus 904 sam nie wiem. jedni mówiła zetor duzo pali a jedni ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

do skrzyni 28 l ajak z turem to spokojnie 30 a do zwolnic aż przeleje sie tym dużym korkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariattsw    0

Witam 
Mam pytanie  czy zetor 5245 poradzi sobie z sieczkarnia pottinger mex 1 rotatnion mówię o takim co ma tylko jedna predkosc wałka?
I odrazu spytam czy taka maszyna jak pottinger  moze pracować  przy obrotach 1100 gdybym zdecydował sie na model 6245?
mile widziane również  doradztwo do zakupu traktora w granicach 60 km 


Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za pomoc
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

mogę potwierdzić tylko dla Mengele MB200 . W tej daje radę . Zależy jeszcze czy chcesz ciągąć jednocześnie przyczepę  bo to w końcu tylko 45KM

 
 
 

nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati224    0

Witam wszystkich. Ostatnio postanowiłem, że wymienię mojego c-360 na zetora 7211 był by to ciągnik pomocniczy bo mam belarusa 820 i jeszcze jedną c-360. Czy ten zetor był by dobrym wyborem ? http://olx.pl/i2/oferta/zetor-7211-90r-CID757-ID9kCCd.html#:03ee6018b9 jeszcze nie byłem go oglądać ale chciałbyym się dowiedzieć na co najbardziej zwracać uwagę w tym ciągniku. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam ;)

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

wiadomo , jeśli chodzi o silnik to czy nie dymi i tzyma ciśnienie oleju i czy blok nie był zamrożony (ale zetory w większości eksploatowane są a płynach). W skrzyni to czy nie kołacze ,szczególnie na 3-ce , bo najczęściej używana i zęby mogą być pozrywane . Reszta wyjdzie w polu :D

 
 
 

nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klekot22    0

jeśli masz monometry to sprawdz cisnienie oleju w silniku i skrzyni .przejedz sie na wszystkich biegach posluchaj wtedy czy na kazdym biegu nic nie ''strzela grzechocze itd'' zobacz jak będziesz jechal luzy w kierownicy.
ciśnienie w skrzyni mialem na mysli na pompie na wyjsciach hydraulicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    30

Warto sprzedać 6245 w orginale, w bardzo dobrym stanie i kupić jd 3140 ?? ?Ma to być ciągnik tylko do ciężkich robót i do transportu zboża na razie na 20 ha ornej ziemi. Ciągnik max do 100 KM najlepiej w cenie za zetora ;) Jaki byście polecili ?

Edytowano przez rafto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1306    4

Witam. Szukam właściciela zetora 7011 z województwa mazowieckiego (okolice Garwolina i cały powiat garwoliński) lub lubelskiego (powiat rycki). Przymierzam się do kupna i chce porozmawiać z właścicielami którzy znają dobrze te ciągniki. Pozdrawiam serdecznie.

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Panowie, wytłumaczcie mi czemu część zetorów tej serii posiada jednostopniowy filtr paliwa, a część dwustopniowy? Spotkałem dwa podobne egzemplarze na placu, ta sama data produkcji a filtry różne. Swoją drogą macie w katalogu filtr jednostopniowy? Potrzebuje wkład filtra + uszczelkę ale u mnie tego nie ma, ktoś pomoże z numerem katalogowym?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

podwojny zauwazylem u tych kupionych w kraju a pojedynczy u importowanych z zachodu. numer katalogowy po co ci to- w kazdym dobrym sklepie maja odpowiedni wklad, jak znajde stare pudelko to napisze.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Dzięki za odpowiedź, sęk w tym że u mnie z dobre sklepy zaczynają się w innych powiatach, kombinowałem żeby kupić to przez internet ale sobie poradzę, jakbyś mógł wrzucić to najwyżej zostanie dla reszty.


poradziłem sobie z uszczelką, co ciekawe, dostałem ją dopiero w 5 sklepie z częściami


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Parę razy spotkałem się z Zetorami serii 7XXX z rewersem. Z racji tego że posiadałem kiedyś 7211 ciekawi mnie jak tam ten rewers działa? To jest jakaś inna skrzynia biegów? Czy przeróbka w standardowej poprzez jakieś tam przełożenia? Taka poprostu czysta ciekawość ;p 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nawet tani w porównaniu do innych Zetorów tego typu , a więcej to kto to wie .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukash0    2

dzwoniłem do gościa to mówił ze wszystko ok tylko silnik nie ruszany od nowości czyli remont sie będzie kłaniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu001    1

Witam. Jestem posiadaczem zetora 7745. Mam w nim następujący problem. Co jakieś pół roku w rozdzielaczu wysadza mi oring i podnośnik szarpie(ciągle podnosi narzędzia go góry). Jak zawoze go do regeneracji to wszystko jest ok po wymianie oring.Rozdzielacz trzyma stałe ciśnienie zaworek ma odpowiednie ciśnienie i nie ma przecieków na głównym cylindrze. Ktoś mi mówił że może to być wina zbyt gęstego oleju w skrzyni. Aktualnie mam zalany hipol gl 4. Jednak gdy zrobi się chłodno olej jest trochę gęsty i przy obrocie pługa słychać wycie pompy hydraulicznej.tak samo jest jak operuje ładowaczem czołowym. Po rozgrzaniu się oleju wszystko jest ok. Czy może to być wina właśnie tego oleju? Bo ogólnie w zetorze zalecany jest olej aral lub agrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj