grabaz

Wymiana linkl hamulca ręcznego John Deere

Polecane posty

grabaz    0

Witam,

Chciałem wymienić linkę hamulca ręcznego która się urwała przy samej rączce do zaciągania w John Deere 6900.  Myślałem że to prosta robota ale nie mogę jej wyciągnąć. Linka ma takie zgrubienie, kawałek nagwintowanej rurki z kontrą na klucz 32 gdzie wkręcony jest pancerz, rozkręciłem ją ale dalej mi coś blokuje. Czy ta linka jest jakość łączona w tej rurce? Ma ktoś jakąś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

tam w tej rurce jest łączenie linek i zabezpieczenie taki półksiężyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AdrianAndrzejewski
      Witam Panowie mam pewien problem z ogrzewaniem w John deere 7530 premium.Jelonek wyposazony jest w climatronic po przestawieniu na cieple powietrze np 26C ciagnik nie grzeje.Temperatura silnika nie przekracza 75c przejechalem traktorem 25 km i to byla max temperatura .Teraz Pytanko co moze byc winne Termostat ? .daje obrazek tylko na nim wylaczona jest dmuchawa ale po wlaczeniu i tak mimo 26.5 leci caly czas zimne powietrze:(.Jest to moj pierwszy pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc

    • Przez rbtm
      Witam! Muszę kupić 4 wtryski do 6100. Na allegro i w sklepach jest tego sporo. Pytanie czy warto pchać się w zamienniki czy lepiej oryginał? A jeśli zamiennik to jakiej firmy? Różnica w cenie ogromna. Druga sprawa to jak rozpoznać oryginał ? Wybite są jakieś znaczki, napisy, numery? Nie chcę się sugerować wyjętymi z ciągnika bo nie wiadomo czy już nie były wymieniane. 
      Pozdrawiam!

    • Przez Daoran23
      Witam jak w temacie podczas orki padł nożny gaz reczny działa wiec tak skończyłem orke .Szukałem  ręka pod kabiną i wychodzi na to ze bolczyk sie wyrobił zabezpieczenie  wypadło a potem sam bolczyk i rozpięła sie ta dzwigienka z pedału która łączy sie z inna na tym wałku .Próbowałem jakoś to połączyć śrubką ale jest za ciasno ledwo wchodzi 1 ręka a 1 nic nie zrobisz i teraz pytanie jak tam sie dostać w kabinie zdjąłem wykładzine bo myslałem że bedzie jakieś właz pod pedałami hamulca bo tym na srodku to nie ma dojścia czy  demontarz płyty tej pod kierownica co za nią jest orbitrol cos da bo ona jest pospawana fabrycznie z innymi  wiec trzeba by to rozkrecać i wyjąc całą bo po kawałku sie nie da    .Czy na serio żeby włozyć głupie zabezpieczenie trzeba wypierdzielić kabine na bok  mi sie wydaje to nie bardzo ze bedzie za daleko nie elemety sie nie dosiągną . Z góry dzięki za pomoc nie miał sie kiedy popsuć dzień przed strajkiem super po prostu  ???
    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez Kuba1234444
      Witam mam pytanie dotyczące pracy silnika John Deere serii 20 premium common rail
      pytanie dotyczy tego że za każdym razem jak odpalę ciągnik to na początku chodzi normalnie ale po około 10 min silnik nagle zaczyna pracować głośniej i bardziej klekocze
      co może byc tego przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj