Polecane posty

Rafii    8

Późno ale może komuś pomoże na przyszłość .

Miałem to sam. Przy podporze rury z tyłu na samej górze(końcu) trzeba sprawdzić czy rżmijka nie za bardzo się wysówa. U mnie tak było podłożyłem tam stary środek jakiegoś łożyska i wszystko śmiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieleniak    5

Podepne sie do tematu bo troche podobny tylko ...z drugiej strony. Mianowicie dzwignia wysypu nie wraca po wylaczeniu na swoje miejsce. Wysyp zalacza sie poprawnie jednak przy wylaczeniu dzwignia jest luzna. Na pewno jest to wina moim zdaniem peknietej sprezyny tylko gdzie ona sie znajduje? Cos nie moge jej znalezc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018
       
       
       
       




    • Przez michal33554
      Witam , jak w tytule mam problem z żytem , sieje je dopiero 2 raz w życiu ponieważ ziemie mam klasy 3 i nie opłaca mi się siać żyta , w tamtym roku wziąłem w dzierżawę 6 ha pól 4 i 5 klasy i zasiałem żyto, w tym sezonie znów było żyto i problem nadal ten sam a mianowicie brak ziaren w kłosach. Nawożenie dosyć bogate 100 N , oprysk fungicydem i nadal to samo. Zdarzają sie kłosy jak dłoń a niekiedy nie ma w nich ani jednego ziarna , lub 2 albo 4 ziarenka w kłosie . Praktycznie nie ma kłosa takiego , który cały byłby ziaren, zazwyczaj 4-6 ziarenek a reszta kłosa pusta. Z moich obserwacji wynika że te ziarna są poprostu nie zapylone bo z tego co wiem żyto jest obcopylne. Jak temu zaradzić ? Czy żyto hybrydowe załatwi sprawę ? 
    • Przez pafeu
      Witam, mam pytanie dot.skrzyni biegów. A mianowicie kiedy podczas braku biegów hamulec ręczny jest zaciągniety i kręcę kołem od sprzęgła to wałek od ręcznego się kręci. Czy to możliwe, że podczas oberwania nitów wałek będzie się kręcił? 
    • Przez matakombajn
      Witam, tworzę model (miniaturkę) kombajnu Bizon Z056 i chciałbym spytać czy może ktoś podać mi wymiary kombajnu ? 
      Zależy mi na długości samego kombajnu od przenośnika pochyłego do końca maszyny. Za wszelką pomoc będę wdzięczny
    • Przez AdamJanuszkiewicz
      Witam. Chciał bym przerobić stodołę na byki. Chów wolno stanowiskowy. Chciał bym sam pospawać drabiny paszowe te skośne i mam taki dylemat z czego to zrobić? profil zamknięty jest łatwy do spawania i przycięcia. Rura jest już trudniejsza. Jaka powinna być grubość scianki profila i jakie jego wymiary. Prosił bym was o zdjecia swoich obór i o porade z tymi drabinami paszowymi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj