News
Piotr1711

Od czego są te przyciski na pulpicie? Dominator 88s

Polecane posty

Piotr1711    0
Napisano (edytowany)

Witam,

posiadam Dominatora 88s, może ktoś wie od czego są przyciski przedstawione w załącznikach? 

97377510_3492657480761831_7639652865643905024_n.jpg

97868765_873943829769094_3366586724577705984_n.jpg

97409668_274538266916407_58336535031840768_n.jpg

97315746_2676903705926339_4661750016950403072_n.jpg

Edytowano przez Piotr1711

peewee1984    45

Ten szary suwak na pierwszym zdjęciu służy do ustawiania wysokości hederu. Jest połączony cięgnem i łancuchem z gardzielą i jak ustawisz żadaną wysokość to nie musisz podnosić guzikami na joystiku, tylko jednym przyciskiem, tym troche niżej. Gdzieś na pulpicie powinien być jeszcze włącznik tego systemu, całkiem możliwe że to ten czerwony przełącznik z ostatniego zdjęcia. Ten przełącznik na 3 zdjęciu zmienia wskazania głownego obrotomierza. 

Piotr1711    0

Jestem świeżym posiadaczem 88 s i próbuje się z nim zapoznać dzięki za wszelkie podpowiedzi

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotr1711    0

Przeczytałem instrukcję jednak i tak powstało kilka pytań i problemów. W instrukcji nie znalazłem nic na temat tej dźwigni przedstawionej na pierwszym zdjęciu. Można ją pociągnąć do siebie albo wcisnąć. Brak reakcji.

Dzisiaj próbowałem uruchomić zespół żniwny. Uruchamiając dźwignią heder, buczek zaczął piszczeć, a na pulpicie wyskoczył komunikat STOP, tak jak zostało to przedstawione na drugim zdjęciu. Przed uruchomieniem, czerwony przycisk bezpieczeństwa został włączony, wiec to moze awaria jakiegoś czujnika?

IMG_20200523_144422.jpg

IMG_20200523_135354.jpg

Ten przycisk jest  dołożony przez kogoś do czegoś,  będzie widać jak podniesie pulpit do góry. Włączysz młocarnie dodaj obrotów zobacz która  kontrolka się świeci oprócz stopu.

Piotr1711    0

Witam, zgodnie z załącznikiem, włączają się wszystkie. Nie znam dokładnie zasady działania wyłącznika bezpieczeństwa. Czy on jest w pozycji off czy on jest ten sam efekt. Nie można nim wyłączyć niczego awaryjnie, np hederu. 

Włączając młocarnie wszystko jest okej. Przesuwając dźwignie od załączania hederu, od razu zapalają się tak jak poniżej piktogramy oraz nadawany jest dźwięk ostrzeżenie. 

IMG_20200524_075602.jpg

Edytowano przez Piotr1711

piotrp213    0

Daj gaz na max to zwieksza sie obroty i stop powinien zgasnac sa za male obroty i czujniki sterownik pokazujr za male obroty i lampki sie swieca 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kwiatekstokrotki
      Witam
      Zakupiłem niedawno Dominatora 68s i potrzebuję pomocy w ustawieniu kombajnu  tj. klepiska,  obrotów bębna , dmuchawy, sit górnego oraz dolnego do rożnego rodzaju zbóż podczas żniw. ps nadmienie,ze kombajn u poprzedniego własciciela kosił przez rok kukurydze, u wiem,ze klepisko jest ustawione,,luzno"...
      Może ktoś pomóc i podać ustawienia  do konkretnych zbóż:
      pszenica, żyto pszenżyto, jęczmień i owies.

• Przez chowder123rwc
      Witam. 
      Otóż mam pewien problem z moim class 98s. Przy rozdzielaczu hydraulicznym który służy do między innymi do podnoszenia, opuszczania, zwalniana i przyspieszania mogę tylko podnieść heder lub przyśpieszyć nie mogę natomiast go opuścić (oprócz upuszczenia oleju z siłowników ) oraz zwolnić. Ktoś miał coś podobnego i wie jak rozwiązać ten problem ?
    • Przez RoLLand
      Witam. Jak w temacie. Posiada ktoś taką książkę i może się podzielić?? Okazuje się że to nie lada problem kupić takie coś
    • Przez Piotr1711
      Witam, od niedawna jestem posiadaczem Dominatora 88, stąd co rusz pojawiające się pytania. Przy skrzyni biegów znalazłem czujnik, widoczny w załączniku. Od czego on jest i jaką pełni funkcję? 

• Przez celtis
      Witam, mam problem głownie z elektryka bo po odpaleniu nie działa mi w ogóle prawa konsola oraz bordinformator. Chciałem sprawdzić elektrykę tylko jak sie najlepiej za to zabrać bo nie ma tam dojścia. Poproszę o jakieś rady. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj