Zefir

Fendt 724 czy NH t7 230

Polecane posty

Zefir    75
Napisano (edytowany)

Witam was , stoję przed wyborem ciągnika o mocy około 230 km , ciągnik będzie używany do ciężkich robót związanych z ziemniakiem .  Narazie zastanawiam się nad fendtem i new hollandem . Którego z nich bardziej byście polecili ? Dodatkowo ile mogę wziąć teraz za JD 6140 r z 2015 roku ? z góry dziękuje 

PS : co sądzicie o oddawaniu ciągnika w rozliczenie u dealera ? Opłaca się ? 

Dodam areał mój na własność to 10 ha . Dzierżawa długoterminowa 130 ha 

Edytowano przez Zefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98

Nh i fendt dwa rożne światy... a wiesz ze nh t7 230 nie ma 230 koni tylko 180.. t7 270 ma 240 koni takze chlopcze zostaw te zagadnienia tacie a ty idz trawe kosic pozdrawiam

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

heh , z każdym rokiem coraz mniej konkretów na tym forum a więcej zawiści i zazdrości  . Poza tym pytam o konkrety a nie totalne głupoty , a po za tym kolego wyżej co ty wiesz o moim życiu ? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98

Hehe i mowi to ten co chce kupic ciagnik i nawet nie wie co ma pod maska tylko kolory mu sie podobaja.. Dziecko co do konkretow to uswiadomilem cie ze nh t7 230 nie ma 230 koni tylko 180 i powinienes dziekowac mi bo bys kupil go i mowil na wsi mam traktor 230 koni hehehehehehehe

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AndrzejRo    105

ale on zaczipuje ze 180  na 230  tylko tego jeszcze nie zdąży oswiadczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

ciężkie nie ciężkie zależy ile mth rocznie będzie bił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemekuliski    126

pomiędzy jednym a drugim cena razy dwa i to ma być porównanie? i 10 własnych a 130 dzierżaw no to nie wiem czy agencja ci przyzna dofinansowanie nawet czy to w pełni za własne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

w tej mocy jak zrobi takie same wyposażenie to będzie różnica 250tys a nie drugie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

mi się niebieski podobał więc na forum nie pytałem który ładniejszy, a kombajn zawsze żółty mi się marzył więc też jestxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj