News
Dwaplusjeden

Rozrzutnik dwuosiowy czarna białostocka

Polecane posty

Dwaplusjeden    12

Witam, mam zamiar kupić rozrzutnik dwuosiowy czarna białostocka do gnoju i kukurydzy. Mam jeden ale z dwoma łańcuchami znalazłem taki ale z czterema i dlatego chciałbym zapytać który lepszy i czy nie ma problemu z takimi na cztery. Dzięki z góry za odpowiedzi.Pozdrawiam

PRIMO    2355

Co cztery to nie dwa. 

Wiadomość z agroFakt.pl

PRIMO    2355

A co ma się zrywać i wyginać?

Jasne że na 4 łańcuchy będzie lepszy niż na dwa. 

emtecc    22

potwierdzam, na 4 lepiej ale te są przeważnie starsze od tych, które mają taśmę na 2 łańcuchy. musisz ramę obejrzeć. miejsca mocowania adaptera do ramy

tylko że te boczne się bardziej rozciągają niż te 2 na środku i prędzej właśnie o wyginanie, i jak słabe łańcuchy to tak może byc

Karol445    53

Po co chcesz przerabiać? jak miałem czarna b na dwa to same problemy były Kupiłem na 4 łańcuchy i teraz żadnych kłopotów. A przerobić pewnie że się da Wywalasz dwa środkowe i wkładasz długie listwy i masz na dwa łańcuchy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tasiorek766
      Witam. Czy sprzęgło w tym rozrzutniku ma możliwość regeneracji/naprawy czy trzeba wymienić całe. Typ: vugs-480 kl gdzie dostanę nowe bądź części do niego. Pozdrawiam 

• Przez mtryb14
      Witam serdecznie. Mam do sprzedania nowy rozrzutnik obornika. Dwie osie cztery łańcuchy wysokość burty 55cm . Długość 420cm i szerokość 200cm. Burty bezpodciekowe. "Można lac wodę a one nie wyrdzewieja i nie puszcza wody "  . Swego czasu zajmowałem się budową maszyn rolniczych. Ale działalność zmieniła profil i został mi do sprzedania jeden mniejszy ukończony gotowy do pracy i drugi 12ton jedna os, wysoki na ukończeniu, najchętniej też bym sprzedał bo już nie mam czasu kończyć . Wszystko jest do niego koła przekładnie napęd hydro itd , hamulce rama na 16ton . Zainteresowany  podeślę zdjęcia i numer. Jak ktoś będzie mocniej zainteresowany z pewnością się dogadamy.
    • Przez zf11441
      Witam. Panowie i panie mam problem z lancuch na rozrzutniku a mianowicie z wyciagnieciem go z belek. Od nowosci byl nie ruszany. Nadszedl czas na wymiane. Probowalem wyciagnac plaskowniki z belek dwoma ciagnikami bez efektu. Jest mocno zapieczony. Dodam ze nie sa one skrecane ni nic z tych rzeczy. Jak sobie z tym poradzic? Moze ktos mial podobnie? Plaskownik ktory siedzi w niej ma wymiar 1x25x120
    • Przez Rolnik1616
      Witam. Szukam rozrzutnik rur 55 w dobrym stanie cena do 40 tys zł
    • Przez adamek1942
      Witam po dłuższych  przemyśleniach i waszych podpowiedziach wybrałem unie 8 td pytanie jaki adapter wybrać 2 czy 4 walcowy pionowy ?? oraz ten deflektor który lepszy hydrauliczny czy mechaniczny jak ma się to w praktyce?? ten mechaniczny da się go jakoś zdjąć z tego rozrzutnika ?? proszę o podpowiedzi rozrzutnik będzie głownie rozrzucał obornik bydlęcy prosto z obory jak i z pryzmy - błoto heh
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj