Polecane posty

SimFan    2
Cześć. Czy jest tutaj może ktoś, kto odchodzi z OSM Końskie i chciał by się podzielić informacja jak wygląda ta procedura? Bo z umowy wynika, że kary się nie da uniknąć ale jak to jest w teorii chętnie bym się dowiedział. Za wszelkie informacje dziękuję 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MichałP
      Witam mam parę pytań
      Za jakiś czas dostanę gospodarstwo i chciałbym się podjąć hodowli kóz na mleko mam aktualnie 16ha ziemi i 1ha łąki na ile kóz mi to wystarczy i co bym musiał siać żeby to utrzymać, oraz jak z opłacalnością bo czytałem ale nie mogłem nic ciekawego wyczytać aktualnie nic nie chodujemy i chciałbym właśnie od kóz zacząć no i pytanie czy jest jakiś popyt na kozinę 
    • Przez SimFan
      Witam 🖐️ czy jest ktoś kto oddaje mleko do firmy Łazorko? Jeśli tak to prosił bym o opinię, jak układa się współpraca jak z wypłacalnością i ceną za mleko. Z góry dziękuję za wszelkie informacje, pozdrawiam.
    • Przez pawelmf
      Witam Jak wiadomo mocznik w mleku jest parametry. Który mówi nam o zdrowotności bydła. Chciałbym znać częściej zawartość mocznika w mleku niż raz na 1-2 miesiąc tak mi pobiera próbki mój żywieniowiec. Od niedawna zatrudniłem żywieniowca. Mamy teraz korona wirus i wiadomo wszyscy ograniczają kontakty. Znalazłem taki tester do badania mocznika w mleku https://www.solostocks.pl/sprzedaz-produkty/sprzet-hodowli-zwierzat/pozostale-urzadzenia-hodowli-zwierzat /paski-do-badania-poziomu-mocznika-w-mleku-azototest-1725432. Czy stosował ktoś to jeżeli tak to jak to się na do rzeczywistości. Może macie jakieś inne urządzenia
    • Przez arturwojtowicz
      Powitać 🙋‍♂️ Odstawia ktoś mleko do Bestmilku ? Jestescie zadowoleni ze współpracy z nimi ? 
      Własnie stoje przed zamiarem przejścia do innego odbiorcy mleka z racji płacy obecnej mleczarni 1,12 zł. Przy parametrach B: 3,2 T: 4 i ilość 7000 l firma bestmilk zaproponowała 1,30 zł brutto, brak udziałów, próba 2 razy w miesiącu i wypłacalnośc na koncie do 20 dnia miesiąca, w okolicy odbiera też Polmlek ( znajomy przy troche mniejszej ilośći ma 1,28 u nich więc podobnie wychodzi) . Wiem tyle że to pośrednik który większosć mleka sprzedaje polmlekowi. Dzięki za odpowiedzi  
    • Przez diabloo07
      Witam chciałbym zacząć mleko oddawac I miał bym kilka pytań. Od czego zacząć żeby móc oddawać? Gdzie się udać żeby wystartować? I czy będę musiał oddawać mleko w każdym miesiącu po tyle samo litrów? Jak to jest teraz z tymi kwotami mlecznym?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj