Kubeks

Zapowietrza się MTZ 82

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kubeks    0

Mam problem ze swoim MTZem jechałem ostatnio podbić dowód w MTZ mam do stacji kontroli pojazdów około 15 kilometrów po około przejechaniu 2 kilometrów zaczął dziwnie chodzić i się zapowietrzył i zgasł odpowietrzyłem go lecz po kolejnych paru kilometrach znów się zapowietrzył wspomnę również że podczas prac polowych wiosennych została wymieniona pompka zasilająca ponieważ również się zapowietrzał i po tym problem znikną do teraz a wcześniej jeszcze na zimę została zmieniona cała obudowa filtra paliwa ponieważ przepuszczał i był porysowany i miał różne wżery. Co może mu dolegać z góry dziękuję za pomoc

toof    8

Sprawdź przewody paliwowe czy nie masz gdzieś pęknięcia.

LTZ55a    106

Musisz dokładnie umyć wstępny filtr, albo dla sprawdzenia pominąć go. Szczerze powiem, że mój w 2018 zapowietrzał się cały sezon w najmniej oczekiwanych momentach i kompletnie nic nie pomagało. W 2019 nie zapowietrzał się już. I nie wiem, co mu było. Pamiętam, że jeszcze w lewym zbiorniku zbierałem długim magnesem brud, który zatykał sitko na dnie.

Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Komdziu506
      Witam wszystkich. Piszę do was bo mam problem z podnisnikiem w mtzcie:) Otóż ciągnik kupiony był z 6 lat temu i od momentu zakupu nie działa ani regolacja siłowa ani pozycyjna tzn. Podnosi tą dźwignią przy siedzeniu ale nie chce opuścić w regulatorze znienialem ręczni pozycje i nic nie dało. I mam do was pytanie czy rozdzielacz pod kierownicą może nie współpracować z tym regulatorem ponieważ był zmieniony na nowy zaeaz po zakupie ciągnika? Z góry dziękuję
    • Przez arni251
      Witam jak w temacie nie ładuje mi jednego aaku i pali sie ciągle kontrolka ładowania. Na oko wszystko jest w porządku mtz ma 4 lata i nic nie było grzebane w elektryce. Jak to sprawdziś co to może być???
    • Przez Narko
      Witam Wszystkich
      Temat poswiecony totalnej metamorfozie i remontowi JUMZA 6M.
      Jestem na etapie modyfikacji i kapitalnego remontu ciagnika.
      Cel jest prosty... zrobic z niego ciagnik,ktory spelni moje wymagania a praca nim sprawiala przyjemnosc.
      Na dzien dzisiejszy silnik jest po kapitalnym remoncie. Teraz hydraulika no i tu jest wielkie pole do popisu... rozdzielacz na linkach 7 sekcji ale teraz nie o tym. Pytan mam kilka do uzytkownikow Jumza w kwestii szczelnosci tylnego mostu. Zmieniajac  olej w przekladni glownej zauwazyliscie jakies zmiany w oleju, tzw. "mleko" ? Czy zauwazyliscie w oleju jakies zabrudzenia,ktore moglyby sie dostac np. przez okno rewizyjne ? Do czego zmierzam? Z racji duzej ilosci oleju w wannie przekladni glownej chcialbym go wykorzystac do zasilenia calej hydrauliki Jumza. Hydraulika to bedzie dosc mocna strona ciagnika,ktora bedzie dosc mocno eksploatowana wiec chcialbym zapobiec grzaniu sie oleju... stad pomysl by wykorzystac te kilkadziesiat litrow oleju w przekladni.
      Zmodyfikowales/usprawniles  swojego Jumza,pochwal sie i podyskutujmy o tym.
      Hejt czy stwierdzenia " po co ,to nie ma sensu, Jumz nigdy nie bedzie pelnowartosciowym ciagnikiem, sa lepsze i fajniejsze traktory,mogles wybrac inny ciagnik " sa mi zbedne... wiec sie nie wysilajcie i nie robcie mi smietnika w temacie.
      Fotki z remontu sa i beda kolejne ale nie teraz... a bedzie co ogladac
    • Przez darkowe1
      Witam dziś pracowałem jumzem dostał trochę po garach i zaczęło coś zegotac w okolicy docisku jak ścianę sprzęgło jest cicho jak puszczam sprzęgło i ciągnik stoi na wolnych obrotach rechocze tam jak w stawie 
    • Przez panmino
      Czołem,
      szukam kogoś, kto mógłby mi pomóc zmotać hydrauliczne sprzęgło takie, jak w 1221B.2 (ciągnik do jazdy  tyłem, z dwoma kierownicami, jakby kto nie wiedział  )
      Chodzi o kilka fotek przyłączy hydraulicznych, albo oględziny
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj