News
grzegorz6612

ustawienia rozsiewacza Altro

Polecane posty

Witam.  Chciałbym się dowiedzieć od jakiegoś użytkownika jak ustawić skrzydełka na tarczach rozsiewacza Altro (600l)  dla szerokości roboczej 15m.? Dodam że mam wersję z 2016 roku czyli mam po dwa krótkie i dwa dłuższe skrzydełka na każdej tarczy. Problem polega na tym głównie że za ciągnikiem dużo nawozu leci.  Wiem że jest to kwestia ustawienia tylko metodą prób i błędów czy ,,na oko". to może potrwać kilka lat.

kemper    0

Witam.Też mam ten problem.Ciężko ustawić precyzyjną dawkę nawozu w tym rozsiewaczu.Ja włączam wałek na 750 obrotów i lepiej wtedy rozrzuca.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez Bobas233
      Witam . Mam pytanie czy owe rozsiewacze sa warte swojej ceny ? Planuje zakup takiego 1500kg , stosunkowo mlody 2007r i teraz pytanie czy ktoś uzytkuje , wady zalety , awaryjność ? Bardzo prosze o opinie .
    • Przez yacenty
      Jak wygląda procedura kalibracji wagi w rozsiewaczach Kverneland Accord Vicon? Wymieniłem elastometry na nowe, wymieniłem czujnik referencyjny.
      Jak należy skalibrować rozsiewacz na nowych podzespołach?
    • Przez pasio
      Witam!!!!

Szukam rozsiewacza do nawozów dwutarczowego i mam dylemat jaki wybrać. Jaki Wy polecacie? Chcę aby był precyzyjny.
    • Przez tomek2201
      Witam. Jak ustawianie łopatki w rozsiewacz unia brzeg ms 500? Ja sieje na 15 m I jak ustawie zgodnie z tabela to albo wyrzuca mi część nawozu kilka metrów za granicę a jak opuszczę niżej żeby nie wyrzucało to mam słabo dosiane do granic. Nie robię żadnych siewów granicznych bo na polach o szerokości 30 m to szkoda robić tylu przejazdow. Zastanawiam się czy nie ustawić łopatek tak, żeby obie rzucały na tą samą odległość to wtedy obie powinny równo dorzucać do granicy. Jak wam się wydaje czy dobrze to będzie rozsiewalo?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj