włodek

Anna Z644 - sygnał dźwiękowy

Polecane posty

włodek    16

Cześć,

Czy ma ktoś z Was zdjęcie, bo nie mogę nigdzie znaleźć, gdzie oryginalnie zamontowany był sygnał dźwiękowy w kombajnie ziemniaczanym Anna Z644? Zadaszyłem ją dziś bo czasem trzeba kopać w deszcz. Teraz przynajmniej nie będzie leciało na głowę ale niestety, coś za coś, zrobiłem zadaszenia ale straciłem praktycznie zupełnie widok na koło totolotka i na taśmę dlatego muszę ożywić ten sygnał koniecznie aby osoby przebierające dały mi w razie czego znać że coś się dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

Serio? Ktoś zadaje takie pytania gdzie ma trabik założyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włodek    16

Założyć mogę sobie gdzie mi się podoba. Ja pytam gdzie był zamontowany oryginalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Z tego co pamiętam to pod ramą z przodu kombajnu, w okolicach zaczepu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie każda Anna to miała . Przycisk był gdzieś przy stole przebierczym. Ale jak to działało ...? Kartoflami w kierowcę rzucaj . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włodek    16

Tak, nie każda Anna to miała. U mnie wszystko jest, są przyciski z obu stron, połączone wiązką tylko jest ona ucięta. Taki już kiedyś kupiłem. I do tej pory nie myślałem nawet nad tym aby to jakoś robić ale teraz kiedy widok jest praktycznie zerowy przez zadaszenie które zrobiłem, muszę ten klakson zamontować bo w niektórych miejscach mam ciężkie ziemie i kombajn dość często się zapycha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Też miałem ten problem. Trzeba zmienić koło napędzające lotka aby szybciej się kręciło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włodek    16
11 godzin temu, cinek1808 napisał:

Też miałem ten problem. Trzeba zmienić koło napędzające lotka aby szybciej się kręciło. 

Ja to koło mam już przerobione. Tam są założone innej wielkości koła zębate i ono szybciej się kręci. Jest duża poprawa względem tego co było przed modyfikacją ale w dalszym ciągu potrafi się zapchać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma123    28

były takie przyciski w obudowie łańcucha taśmy zrobił bym ci zdj ale nie mam anny u siebie ale na pewno były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włodek    16

To gdzie jest przycisk to ja wiem bo ja przyciski mam. Nawet są połączone wiązką. Tylko nie ma dalszej wiązki i klaksonu ale już wiem gdzie był montowany :). Znalazłem mocowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brytan    2

Ja w swojej Annie z 1986r nie mam tego. Widać mintowali to później albo za dopłatą nie wiem. Wujek w Annie z 1991 r ma to i przyciski są w osłonie łańcucha górnej taśmy a klakson nie pamiętam, jak będę u niego to dam znać bo ona ma to sprawne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez GranicaMen
      Cześć, jak w temacie z siłownika leje się olej i przydałoby się go oddać do regeneracji, przystąpiłem do jego demontażu i z przodu bez problemu wyjąłem zabezpieczenie ze sworzniem ale z tyłu pod podestem siedziałem z 2 godziny i nie dałem rady wyjąć sworznia. W jaki sposób jest zabezpieczony i gdzie znajduje się zabezpieczenie aby go wyjąć, góry dzięki 
    • Przez prometeusz
      witam :rolleyes:
      proszę o porady użytkowników sortowników, który sortownik będzie lepszy, wydajniejszy, oraz będzie miał mniejsze straty, tj będzie mniej kaleczył ziemniaki
      rolkowy, coś takiego
      http://www.iagro.pl/sortownik-do-okopowych,at-20993.html
      czy może sitowy, coś takiego
      http://www.krukowiak.com.pl/kfmr/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=190&lang=pl
    • Przez BELLAAGRO
      Witam wszystkich
      czy posiada ktoś z was instrukcje obsługi do sadzarki s211 na taśmie? Potrzebuje zmienić szerokość na 75 i sprawdzić gęstość siewu i chciał bym to zrobić zgodnie z instrukcja.
    • Przez SanchoPansa24
      Witam, musze kupic kombajn do ziemniakow i chcialbym abyscie doradzili mi jaki wybrac, i wyjasnili kilka niewiadomych. A wiec tak posiadam 10ha ziemniakow pierwszy rok. Przed posadseniem zostaly wybrane kamienie odkamieniaczem stone system nastepnie uformowane redliny radlem oraz zasadzone ziemniaki sadzarka grimme 32b. Nastal czas wykopu wiec jaki kombajn kupic? Budzet w tym.roku to jakies.20/25 tys, kombajn raczej jednorzedowy ze zbiornikiem i separatorem kamieni zastanawialem.sie nad grimme sl 750 ? Drugie pytanie : czy wykopie normalnie rzadek tym Kombajnem ? najpierw chcialem kupic kombajn anne ale podobno rzadki po.sadzarkach grimme w tym.systemie uprawy sa zbyt szerokie aby je wykopac anna.
      Tak jak mowie nie mialem.nigdy stycznosci z uprawa ziemniaka i zbiorem wiec za.kazda cenna rade bede bardzo wdzieczny pozdrawiam.
    • Przez Tomek12
      Czekam na wskazówki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj