lukaasz111

prasa rolująca claas Rollant 46

Polecane posty

Bartek72511    81

a to ja nawet nie wiem, w sumie to nie zwracałem nigdy uwagi na tego pilota bo to jakoś mało ważne było;)

To chyba logiczne że Ciśnienie rośnie, jak mogłoby spadać?

A tego to nie wiem co to, nie kojarze tego u siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

to moze wrzuce fotki i pomozecie cos od czego to jest??

mysle ze to sie przestawia przy obwiazywaniu sznurkiem lub siatka :) ale nie jestem pewien :P @Bartek jestes jeszcze?? lece robic fotki ;)

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem te swiatelko nie powinno sie palic kiedy sie juz wlaczy wom . u mnie pali sie i dzwiek wydaje kiedy bela jest gotowa do owijania .kiedy przycisne przycisk to sygnal i kontrolka gasna. ale kiedy podczas owijania cisnienie jest duze to i puszcze ten przycisk a bela sie owija to kontrolka pali sie i dzwiek tez jest ,dopiero kiedy otwiera sie klapa to cisnienie spada i nic sie nie pali.az do nastepnego owijania beli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

nie wiem zobaczymy w robocie co z tym pilotem ;)

@bobekmariusz a ty masz cos takiego w swojej 46?? te cudo za skrzynka na sznurek pomiedzy dwoma walkami 2 kontowniki obite guma na takich kabłąkach?? i to sie przestawia z boku prasy... z prawej str stojac od przodu

 

dodalem w wynalazki i udoskonalenia :P nie mialem gdzie ;) ale moderator musi akceptowac a jakos mu sie nie spieszy :P


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

czyli to jest od sznurka najprawdopodobniej...

a te kola o ktorych mowiles ze ktos tam ma od rollanta 250 to aktualne?? moglbys sie dowiedziec ceny i fotke zrobic?? ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba od sznurka

chyba aktualne nie wiem dokladnie

jak kiedys w grudniu sie pytalem to mowil ze 1 tys za dwa kola kompletne

fotki nie zrobilem i raczej nie zrobie bo sie nie wybieram do niego

miejscowosc to jaskra kolo knyszyna zobacz na mapie czy ci odpowiada jak cos to dam ci telefon do niego i bedziesz obmawiac szczegoly

 

bede po 16 na razie lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

dzis podlaczylem rollanta i klapa nie byla do konca zamknieta i dlatego sie ta dioda palila :P ledwo co przewody od hydrauliki wepchnalem :P

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

i problem rozwiązany;) Było walnąć w coś końcówką i by ciśnienie zeszło i bez problemu byś włożył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

no nie pomyslalem :P w jakiej kategorii dodac te fotki tego cuda co chcialem wam pokazac??


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

skoro w wynalazkach Ci nie przyjeli ( bo tak zakładam), to może narzędzia i urządzenia? bo w sumie nic innego nie ma takiego pasujacego, no chyba że prasy ale tam to wątpię. Spróbuj jeszcze w te wynalazki, tylko sprawdź czy fotka ma dobre wymiary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

fotki sa w kategorii prasy claas :P koledzy zobaczcie moze cos razem dojdziemy do czego to jest ;)

 

@bobekmariusz napisalem do ciebie wiadomosc na priv odpisz ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goryl    2

czy występują prasy Claas 46 z hamulcami? Czy w ogóle występowały takie modele 46 gdzie były montowane hamulce pneumatyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

nie nikt nie dorobil tego orginalnie to tak bylo... nakjejka jest nawet przeciez ;) widzialem to w innej 46 tez :blink:


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio15    0

nie nikt nie dorobil tego orginalnie to tak bylo... nakjejka jest nawet przeciez ;) widzialem to w innej 46 tez :blink:

 

 

ja mam taką 46 claasa bez rotora ile ma zapotrzebowanie mocy odpiszcie ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Sąsiad prasuje nie raz sipmą i 3p sianokiszonkę to ostro dostaje po garach, a rollant ma na pewno większe zapotrzebowanie mocy. Iść jakoś pójdzie ale to męczarnia nie robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

@kondzio15 ja osobiscie nie wyprobowalem jej ale mysle ze moj 82 konny FENDT da razde tak mowili inni... :) masz obwiazywanie siatka i sznurek??


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

U mnie 80 KM chodziło przy rollant 66 (120*150) w słomie to można powiedzieć że to było tak optymalnie, żeby się nie męczyć ;) więc w 46 to będzie bez problemu 82 śmigało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

koledzy a na jakim przelozeniu belowac 540 czy 1000?? glupie pytanie ale nie wiem jak i co :P


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

jest naklejka ;) ale myslalem ze ona potrzebuje 540 obr\min to mowie gaz do oporu to lipa :P to ile jej dawac obr silnika??


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj