News
Dominik17

odpowietrzanie układu paliwowego

Polecane posty

Dominik17    0

witam 1 raz mam c360 i za bardzo nie wiem jak odpowietrzyć układ paliwowy wie ktoś??

peewee1984    47
Napisano (edytowany)

Dla mnie najszybszym sposobem jest poluzowanie przewodow przy wtryskiwaczach i krecenie rozrusznikiem. Jak sie paliwo pokaze to dokrecam i odpala. Albo ekspresowa  metoda z uzyciem plaka... 

Edytowano przez peewee1984

akmaly    359

60-tka jest tak prosta w odpowietrzaniu, że wystarczy tylko pompką pomachać aż zacznie stawiać większy opór i odpali bez luzowania przewodów. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Dominik17    0

to tylko wystarczy pompować i nie trzeba luzować przewodów??

Dominik17    0
1 godzinę temu, peewee1984 napisał:

Dla mnie najszybszym sposobem jest poluzowanie przewodow przy wtryskiwaczach i krecenie rozrusznikiem. Jak sie paliwo pokaze to dokrecam i odpala. Albo ekspresowa  metoda z uzyciem plaka... 

a też można tak zrobić że odkręca się śruby odpowietrzające od filtrów paliwowych i można pompować??

karbex    14
Napisano (edytowany)

Kolego w głowicy pompy paliwa masz śrube na klucz 13 lub 12 (ona jest nad pompką reczną). Luzujesz tą śrube i pompujesz puki sie tam paliwo nie pojawi i bedzie już szło bez piany i powietrza. Dokrecasz i palisz maszyne. Jak chcesz szybciej tu luzujesz po kolei odpowietrzniki przy filtrach paliwa i jak pojdzie paliwo to dokrecasz, a później ta śruba przy głowicy pompy. I nie muszisz luzować przewodów wtryskiwaczy i zarzynać rozrusznika

Pozdrawiam

Edytowano przez karbex

Dominik17    0
6 minut temu, karbex napisał:

Kolego w głowicy pompy paliwa masz śrube na klucz 13 lub 12 (ona jest nad pompką reczną). Luzujesz tą śrube i pompujesz puki sie tam paliwo nie pojawi i bedzie już szło bez piany i powietrza. Dokrecasz i palisz maszyne. Jak chcesz szybciej tu luzujesz po kolei odpowietrzniki przy filtrach paliwa i jak pojdzie paliwo to dokrecasz, a później ta śruba przy głowicy pompy. I nie muszisz luzować przewodów wtryskiwaczy i zarzynać rozrusznika

Pozdrawiam

a można tylko odkręcić te odpowietrzniki przy filtrach paliwowych i pompować??

karbex    14

Nie, ta śruba przy pompie jest obowiązkowa bo jest najwyżej w układzie i tamtędy wyjdzie powietrze z przewodów między pompą a filtrami

Pozdrawaim

Dominik17    0
2 minuty temu, karbex napisał:

Nie, ta śruba przy pompie jest obowiązkowa bo jest najwyżej w układzie i tamtędy wyjdzie powietrze z przewodów między pompą a filtrami

Pozdrawaim

A mechanik też może odpowietrzyć??

karbex    14

Nie, tylko właściciel 🤣

Każdy może kto ma klucze i umie sie nimi posługiwać

robert1226    174

Wy się chłopaki męczycie ,tłumaczycie opisujecie jak i co a ten głupa pali i coś kombinuje szkoda czasu na takie tłumaczenie 

• Haha 1

jacek3773    87
Napisano (edytowany)
14 godzin temu, Dominik17 napisał:

A mechanik też może odpowietrzyć??

Nie najlepiej ksiądz .będzie z błogosławieństwem i co łaska ( 200 się należy )

Edytowano przez jacek3773

Dominik17    0
karbex napisał:

Pozdrawiam

To najpierw luzuje 1 śrube a później 2 przy filtrach paliwa później tą śrube nad pompką i pompuje?

karbex    14

Kolego, sprzedaj ten traktor bo jak do tej pory go nie odpowietrzyłeś to znaczy że jest Ci nie potrzebny.

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KlikKlak
      Witam remontuje właśnie 60 i chciałem założyć obciążniki i spodobały mi się od ciężkiej serii . Jest możliwość ich zamontowania ? Lub macie zdjęcia jak wygląda ciągnik z takimi obciążnikami ?
    • Przez Arek281290
      Witam. Jak zamontowac zapalniczke do Ursusa 5314 ?
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Agentrolnictwa
      Witam. Mam pytanie ma ktoś może ursus 6824? W danych technicznych pisze ze jest tam wałek 1000 a ja nie mam pojęcia jak go włączyć nie widzę żadnej dźwigni. Może ktoś wie? 

• Przez Ursus_mf
      Witam mam problem z wałkiem gdy dobijam prasą bele,wałek wyłącza się wyje coś w skrzyni nie wiem może sprzęgło.Na pełnych obrotach czasami ruszy a po chwili znowu staję. Co może być przyczyną?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj