ZETOREXX85

Staltech U006 - wybór lemieszy

Polecane posty

farmer24    22

https://images.app.goo.gl/qAPMVv7FPFCYK3Uv6 Przypadkiem nie taki masz rozstaw otworów?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer24    22

Mam takie zdzierają 3 komplet dłut. Gleba dosyć kamienista pług bez zabezpieczeń, nic się jak dotąd nie trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREXX85    333

A skąd taka rozbieżność cenowa, porównując do tych z hydro-masz (110 zł) a do tych ze strony waryńskiego 155 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer24    22

Marketing...ja płaciłem w lokalnym sklepie 120 z dożywotnia gwarancja w przypadku pęknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
3 godziny temu, ZETOREXX85 napisał:

A skąd taka rozbieżność cenowa, porównując do tych z hydro-masz (110 zł) a do tych ze strony waryńskiego 155 zł?

Zwykle tak jest, że towar bezpośrednio u producenta detalicznie kupisz drożej niż u pośrednika.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREXX85    333

Zmierzyłem rozstaw śrub i mam 11,5mm. Używa ktoś lemieszy takich jak na zdjęciu? Aktualnie mam takie z lekkim ścięciem skrajnej lewej części lemiesza (nie wiem jak to się nazywa).

W-1150512000.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREXX85    333
11 godzin temu, danielhaker napisał:

Mam od jesieni, ale zaorane dopiero 9ha. Zużycie dłuta minimalne, ale lubi się luzować na śrubach

Mówisz o tych waryńskiego? Na staltechu je masz? Jeśli tak, to gdzie zamawiałeś? 

W-1150512000.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      Witam,
      mam pług Agro-masz PZ4 z zabezpieczeniem śrubowym przeciw kamieniom jak na zdjęciu: http://www.agro-masz.eu/img/plug-zagonowy.jpg
       
      I mam problem bo jeszcze nigdy nie ścięło mi zabezpieczenia tylko łamało lemiesz albo go gięło. Teraz założyłem nowe lemiesze z unii i te się nie gną ani nie pękają ale i tak jak trefie w kamień to pług aż podrzuca do góry lub w boki a zabezpieczenie jest nie ruszone. Co radzicie zrobić aby zabezpieczenie było bardziej efektywne. Myślałem nad zmienieniem śrub na mniejsze co wy na to?
    • Przez ZETOREXX85
      witam który z tych agregatów jest lepszy,pracowąłby z proxą 85,staltecha oglądałem bo mam 30 km do składnicy.Siewnik to poznaniak 3m.Agromasz jest lżejszy ale chyba nie znaczy że stal gorszej jakości?Jaka jest cena staltecha pazurek 3m i agroamsza 3m.
    • Przez ZETOREXX85
      Witam
      Posiadam StalTecha U006 4x40.Klasa ziemi 3-5.Jaki bieg jest odpowiedni do orania tym pługiem z Zetorem Proximą 85?Aktualnie jeżdżę na 2-3 biegu szosowym
    • Przez SZWAGIER1999
      Interesują mnie opinie na temat agregatu firmy staltech orlik ,jak się sprawuje czy zamiast tego polecacie coś innego?I jeszcze jedno co waszym zdaniem jest lepiej wybrać do uprawy pożniwnej  talerzówkę(mój ciągnik dawałby radę dla 4,5 metrowej,gdyż jak pracował z 3 metrową to szalał na największym biegu terenowym prędkość 15 km/h ciągnik ma moc  105km) ,czy taki gruber jak na poniższych zdjęciach (wersja 3 metry z broną talerzową mnie najbardziej interesuje).Brona talerzowa jest co prawda szersza ale i droższa ,a gruber wydaje mi się że lepiej miesza i ta wersja posiada nawet dużą ilość talerzy z tyłu.               
    • Przez Rafal2004
      Witam
       
      Zamierzam kupić bronę talerzową Staltech. Maszyna pracowała by z Zetor Prxima 8441 zastanawiam sie nad szerokością brony, jak myślicie czy Zetor poradzi sobie z 3m czy 2,7m. Jaki wał wybrać, brona ma służyć do uprawy ścierniska po zbożu. Ziemie mam  IV i V klasa raczej lekkie.
       
      link brony talerzowej http://staltech.biz/product.php?id=9
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj