grzegorzc360

Targ Bodzentyn świętokrzyskie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzegorzc360    24
Witam, może orientujecie się czy odbywają się tam targi z cielakami,

ursus c 360 moc i potega...

grzegorzc360    24

Ja wiem ze w sobotę ale czy są, bo nie wszystkie targi się odbywają teraz

Wiadomość z agroFakt.pl

grzegorzc360    24
Jakby co to odbywają się normalnie, oszukańce przyjezdzaja 😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemek111447
      mam pare sztuk bydła na dzien dzisiejszy gdyz poprostu nie mam miejsca na rozbudowe obory i nie opłaca mi sie siac qq dla 8 sztuk opasów.Chciałbym zapytac czy qq ma duzy wpływ na opas bydła?Moje dostaja kiszonke z trawy,srut z zyta i owsa i siano i słome.Mało ktory przekracza wage 700kg w 22msc.Mam teraz takie ktore maja po roku i maja po 300kg a widze co u niektirych uzytkowników piekne okazy a u mnie lipa. Koncentrat to sie racej nie opłaca im pchac gdyz rozmawiajac z niektorymi wiem ze maja piekne opasy ktore koncentratu nie widziły na oczy.DOradzcie mi cos.Mam nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci rozbuduje obore.Areal jaki posiadam spokojnie pozwoli na utrzymanie 30 sztuk opasów.
    • Przez danielhaker
      Temat stworzony w celu odgruzowania tematu "ceny bydła"  
    • Przez PolakRolnikxX
      Witam mam na sprzedaż rocznie 50 byków i szukam odbiorcy . Kto dobrze  płaci i nie oszukuje na wadze w województwie wielkopolskim
      Chodzi mi o normalny skup oni przyjeżdzają waża i ustalamy cene ( negocjujemy ) nie chodzi mi o kontrakt ana te bydło
    • Przez damian3060
      witam mam możliwość dostać od unii 60000 tyś dotacji na młodego rolnika. pod warunkiem utrzymania 4 szt bydła opasowego lub dosadzenia do 1ha maliny. w związku z tym mam pytanie przez ile lat muszę dotrzymać warunków tej umowy,np (ile lat muszę chodować byki) byłem u pani w gminie i tak mi powiedziała wie ktoś ? dopowiem iż hodowla bydła opasowego by mi odpowiadała
    • Przez buckfastgz
      Witam posiadam 15 ha ziemi z czego 5 ha to łąki, i moje pytanie ile utrzymam byków na tym areale. 
      Wszystkie grunty mogę przeznaczyć pod hodowlę. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj