Polecane posty

Witam, panowie zamawiał ktoś może w Kutnie gotowe burty do przyczepy ? Jak z ich wykonaniem? Myślałem o zamówieniu tych z blachy 2mm, czy lepiej robić samemu? Doradźcie cos 😉

jacek3773    82

Brałem te na wzór wieltonki .jest ok  o wykonanie nawet nie pytaj sam takich nie zrobisz.Docinasz na dł. wspawójesz mocowania .zaślepki i masz gotową burtę

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bambik999
      Witam,
      mam w garażu wolny zawór kulowy a brakuje mi dławika do prasy ponieważ komora opada zbyt szybko i wpadł mi do głowy pomysł aby zamontować ten zawór jako dławik. Czy zda to egzamin? Nic się nie stanie? 
    • Przez Vhalior2
      Witam. Mam problem, mianowicie w ladowarce przegnil wydech koncowy i jest problem bo nowy 2kola netto, i tak mysle zeby wspawac od czegos innego tlumik tylko nie wiem czy bie bedzie dusil silnika itp. Prosze o rade😉
    • Przez mariuszkupka
      mam na zbyciu plandeki do snopowiazałki
    • Przez Agroponczek
      Ktoś miał styczność z którymś z tych urządzeń? Warto zainwestować czy lepiej pozostać by "prostym" rozwiązaniu smarownicy ręcznej? Jakieś rady jaką dobrać której marki unikać? Z góry dziękuję
    • Przez Cezar81
      Witam Kupiłem kompletny blok elektrozaworów ARAGA czy ma ktoś z szanownych kolegów schemat jak podrze podłączyć tylko z dużym zaworem głównym z góry dzięki 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj