Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dominik17    0

jaki lepszy olej do silnika skrzyni biegów i podnośnika??

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez KlikKlak
      Witam remontuje właśnie 60 i chciałem założyć obciążniki i spodobały mi się od ciężkiej serii . Jest możliwość ich zamontowania ? Lub macie zdjęcia jak wygląda ciągnik z takimi obciążnikami ?
    • Przez Arek281290
      Witam. Jak zamontowac zapalniczke do Ursusa 5314 ?
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Agentrolnictwa
      Witam. Mam pytanie ma ktoś może ursus 6824? W danych technicznych pisze ze jest tam wałek 1000 a ja nie mam pojęcia jak go włączyć nie widzę żadnej dźwigni. Może ktoś wie? 

• Przez Ursus_mf
      Witam mam problem z wałkiem gdy dobijam prasą bele,wałek wyłącza się wyje coś w skrzyni nie wiem może sprzęgło.Na pełnych obrotach czasami ruszy a po chwili znowu staję. Co może być przyczyną?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj