Skocz do zawartości
ka1czor

Siatka hybrydowa piippo 1,30x2600 mb

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Siatka
MatysekxD    20

Ja jej uzywam. Na poczatku wydawala mi sie slaba na rozciaganie bo przy rozpoczeciu owijania poprostu sie zrywala ale okazalo sie ze wystarczy zalozyc ja na 3 rolki napinajace w prasie (pierwsza siatke zalozylem wg instrukcji na wszytskie 5 rolek napinajacych i dlatego sie zwrywala) i bylo po problemie. Dobra przyczepnosc siatki do materialu (nawet sucha i krucha sloma) to jej zaleta. Uzywam jej do owijania slomy, siana i sianokiszonki. Bardzo dobra szerokosc bo 130 cm to rowniez zaleta bo zakrywa ladnie boki beli. A i cena tez nie za duza.

Wiadomość z agroFakt.pl

MatysekxD    20

Ja zaopatrywalem sie w Agromie w Poznaniu cos nieco ponad 300 zl za rokle 2600m. Aktualnie jednak mam wejscia ze kupuje po 250 zl za rolke.

RysioZMazur    6

Ja zaopatrywalem sie w Agromie w Poznaniu cos nieco ponad 300 zl za rokle 2600m. Aktualnie jednak mam wejscia ze kupuje po 250 zl za rolke.

To może jakieś stare zapasy wyprzedają?

U nas Defalin, taka kiepska najtańsza siatka, jest po 340zł (Biała Piska).

Za 250zł to może jakaś podróba, ja bym bał się kupić.

Kiedyś kupiłem taką tanią folię do sianokiszonki i okazało się, że przywożą ją z Chin i jest do pakowania palet.

MatysekxD    20

Ja sie nie boje kupic bo jak napisalem ,,mam wejscia" czyli siatka jest jakby to ladnie ujac jeszcze ciepla ;p

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się