News
Kinga201291

Owce kameruńskie nowa owieczka w stadzie

Polecane posty

Kinga201291    0
Napisano (edytowany)

Witam. Dwa tygodnie temu zakupiliśmy parkę owiec kameruńskich a wczoraj dokupiliśmy jeszcze jedną owieczke. Zauważyłam że tryk cały czas przegania błodzie nową owieczke. Czy jest jakis sposób żeby przestał to robić? Boję się że w końcu zrobi krzywdę nowej owieczce. Proszę o jakieś rady. Pozdrawiam 

Edytowano przez Kinga201291

Hrycu    2

Z czasem się do niej przyzwyczai i przestanie traktować jak intruza. Spokojnie krzywdy sobie nie zrobią...

• Thanks 1

Kinga201291    0

Widzę właśnie ze z dnia na dzień jest lepiej 😁 dziękuję za informację 

Wiadomość z agroFakt.pl

dzikiWschód    99

witam, chciałbym kupić jagnieta tak żeby do jesieni urosły a potem na mięso, ale nie mam żadnego pojęcia jak to wygląda w praktyce , kiedy kupić, jakie kupić i czym karmić bo chciałbym takie żeby już same jadły i biegaly po podwórku. Wyjaśni mi ktoś jak do tematu podejść?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Meszek23
      Siemanko wszystkim, jestem młodym rolnikiem i chciałbym się wstrzelic na rynek z jakąś prod zwierzeca. Posiadam 60ha ziemi. Obecnie utrzymuje 20 szt dojnych krów i 70 matek owiec hodowlanych rasy pomorskiej. Niestety warunki w których zwierzęta są utrzymywane zmuszają mnie do wybudowania czegoś nowego. Jak wszyscy dobrze wiemy w dzisiejszych czasach trzeba być nastawionym na jeden kierunek chowu i to w dużych ilościach. Zastanawiam się nad budową owczarni. I teraz moje zapytanie co wybrać czy krowy czy owce a może świnie?????. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Z góry dziękuję za wszelkie udzielone odpowiedzi 😊😊
    • Przez ignite
      Zamierzam hobbistycznie posadzić trochę drzewek owocowych(jabłoni,wiśni,gruszy),i mam pytanie dotyczące gleby.Mam glebę piaszczystą,czy wystarczy jeżeli w dołek pod drzewko dam glinę+torf?czy to w ogóle pomoże?czy może dać obornik i nawóz na powierzchni i przekopać?
    • Przez michcio420
      temat do usuniecia
    • Przez Wilkowski
      Dzień dobry, chciałbym zacząć hodować około 60 matek rasy wielkopolskiej, posiadam na to miejsce, ale nie wiem ile czego bym potrzebował. Niestety nie mam dostępu do pastwiska, dlatego chciałbym dowiedzieć się ile bel siana i ile hektarów kukurydzy na kiszonkę i zboża potrzebował bym aby odchować 60 sztuk wraz z jagniętami? Nie ukrywam, że chodzi mi o dopłatę. 
    • Przez danzar
      Szukam kogoś kto ma w czystej rasie barbadosy i chciałby się wymienić baranem. Mam kilka dobrych młodych tryków. Mieszkam pod Krakowem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj