News
Gość

Bizon Rekord vs deutz Fahr 2680 vs John Dere

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam. 

Temat podobny pewnie już był, ale jestem ciekaw co polecicie. Kombajn pracował by no ok 100 ha (większość usługi).

ralf    10

rekord na usługi to jest wypas idzie jak burza

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość   
Gość
3 godziny temu, wojtal24 napisał:

A Claas dominator 88 98 ? zależy jaki budżet

Do 60 tys. 

Gość   
Gość

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Brytan
      Witam ponownie! 
      Pisze w imieniu mojego wujka. Otóż chce kupić kombajn na spółkę z sąsiadem. Maszyna robiła by w sezonie ok 100 max 150 ha w zbozach i kukurydzy. W grę wchodzi tylko i wyłącznie nowy. Rozmyślają nad New Holland bądź Claas. 
      A moja prośba polega na tym który z tych był by lepszy w sensie jakiś konkretny model i dlaczego ten a nie tamten? 
      Z góry panom bardzo dziękuję! 
    • Przez kubala993
      Który wybrać John Deere W540 New Holland CX5.80 Tucano 420 430
      w przyszłosci nie wykluczona przystawka do kukurydzy 
    • Przez Leito27
      witam
      mam pytanie co byście polecili kombajn nowy przeznaczony na usługi cena obu jest zblizona oba sa dobrze wyposazone <3d sita , el ustawianie sit , > hedery podobne ok 4,9
      chodzi mi głównie o wydajnosc , i wytrzymałość obu maszyn?
    • Przez domin159
      Cześć, przymierzam się do zmiany kombajnu. Obecnie ojciec kosi na poczciwym z056. Chcę podnieść tacie komfort pracy i rozgladam się za innym kombajnem. budżet do 60k. przyznam szczerze, że najbardziej podoba mi sie mf 27, jednak nie ma o nim zbyt wiele informacji. Szukamy kombajnu zbliżonego do bizona rekorda. zastanawiamy się również nad bizonem dynamic, jednak z nim podobno gorzej z czesciami niz do zachodnich. Co wy polecacie w tych pieniądzach i podobnym gabarycie? A może ktoś pracował, bądź pracuje na wyżej wymienionych maszynach? Pozdrawiam.
    • Przez agromechanik19
      Fajny mały kombajn cena do 40tysi
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj