ENDRIUROL

byczek, zgiete kolana

Polecane posty

ENDRIUROL    22

witam mam byczka 300kg ktory ma problem z nogami. kiedys z tylna tak jakby skrecil czy cos. teraz jest ok ale 2 przednie zgina przed siebie w kolanach i stoi niemal na pazurach. na byczka na pewno nie wskoczyl inny bo siedzi sam w kojcu uwiazany. kal to same bobki ze tak powiem. ma apetyt i pije prawie jak inne tak ze 70% tego co inne. czy powodem moze byc to ze dostaje srute pszenna i z grochu? oprocz tego wyslodki siano i czasami ziemniakow troche. czy to moze jakas choroba? co robic? wiem ze wet ale najpierw pytam hodowcow

robi57362    868

mógł byc przebialkowany i dostał ochwatu. albo cos w genach nie pyklo. u mnie po inseminacji MO Gornan bylo u dwóch sztuk siostra wet i mówi że nie tylko u mnie takie cyrki po tym byku

jesli pomoglem kliknij fajne

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez MichałP
      Witam że względu na to że dostałem od ojca gospodarstwo 18ha ziemi ornej moje pytanie brzmi ile bym musiał mieć tej ziemi by hodować około 72 szt bydła mięsnego moje plany są takie żeby sprzedać około 3 było w miesiącu mam również możliwość wzięcia około 15ha ziemi i 4 ha łąki ?
    • Przez Mariuszniegowski
      Oferuję obcinanie racic u krów,bez wyprowadzania krowy na dwór(robimy na stanowisku) 20zł od krowy,przy większej ilości upusty.Obcinaniem zajmujemy się od 25lat,nie używamy boszówek itd... pracę wykonujemy ręcznie nożycami specjalymi,i specjalnymi nożami przeznaczonymi do tego .Wielkopolska.powiat Września 579116561
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry,
      Mam pytanie odnośnie aplikacji Stany cc - aplikacja która umożliwia sporządzić obroty stada na podstawie danych z ARiMR. Można go pobrać na stronie cdr w Brinowie. Wszystko ładnie pięknie, ale...
      Mam pobrany program, wypakowany no i... Trzeba do folderu dane wkleić plik ze stanem zwierząt i moje pytanie czy faktycznie trzeba iść do Powiatowego Biura ARiMR  czy wystarczy jak  z zakładki zdarzenia bydło/owce/kozy kliknę eksportuj do CSV? Bo wydaje mi się że ta możliwość agencja wprowadziła później niż powstał ten program.
      Bo jak tak robię to w ogóle nie chce mi się otworzyć ten program.  
    • Przez Łuki12345
      Mam 40 he i zastanawiam się nad zakupem bydła rasy hereford co myślicie o tej rasie 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj