Skocz do zawartości
pimper21

Czy coś może się stać?

Polecane posty

pimper21    47

Może sie coś stać z sianem miałem robić sianokiszonkę i owijać w folie ,nie miałem za bardzo czasu żeby to wziąć i zbelować leżało i okazało sie że jest suche jak sianko zbalotowałem jako siano i nie miałem gdzie tego schowac wiec postanowiłem owinąć folią tylko raz dookoła nie tak jak sianokiszonke grubo folią tylko leciutko żeby aby zakryło siano .I teraz pytanie czy nic mi sie z tym nie stanie sąsiad powiedział że mi to zgnije ?? pod powiecie coś ;)

Ortografia

Edytowano przez krolikNH

qazi    57

jak było wysuszone to raczej nic nie powinno się stać, też mieliśmy kiedyś trochę siana tak zrobionego i było wszystko dobrze

pimper21    47

bo sam do konica nie jestem pewien ;) bo jak by sie tak stało to ponad 100 szt. balotów pujdzie w pi... :D

Wiadomość z agroFakt.pl

myślę że jak było suche to nie powinno mu się coś stać. mój znajomy robił tak już kilka razy bo nie miał gdzie składować siana i owiną folią po razowi i leżało na dworze. dobre zabezpieczenie przed zamoknięciem i gniciem jak się nie ma gdzie składować;)

Przemko    20

Jeżeli to siano było wysuszone w 100% %, zbelowane i owinięte to nie masz o co się martwić że się może popsuć, jeżeli zużywasz w miare regularnie to siano to sam będziesz widział czy się przypadkiem nie psuje ;)

PS. Polska język trudny język

samex69    31

Znajomy robi tak jak Ty zrobiłeś i nic mu się z sianem nie dzieje, wszystko jest OK.

tomcio87    7

bedziesz mial piekne pachnace sianko jak ze stodoly ;) widze ze tez masz bardzo zyczliwych sasiadow :)

danielhaker    803

Ja też tak robie i siano jest pachnące jak ze stodoły. Jak mówiłeś było suche więc ani sisi ani nie zapleśnieje(nie zgnije)

damian18    3

potwierdzam słowa kolegów jak było suche nawet w 80% to nic mu nie będzie też tak robiłem w tamtym roku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się