Polecane posty

krzycho2607    1

witam mam do kupienia df agroplus 85 z roku 2000 powiedzcie mi cos o tym ciagniku interesuje mnie czy jest on na pomppowtrysku czy na normalnej pompie i jak jest z czesciami awaryjnoscia spalaniem itp.na co moge zwrócic uwage przy kupnie takiego ciagnika prosze o rady z góry dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

przede wsztystkim jaka wersja, krajowy czy sprowadzany?

- tak jest na pompowtrysku, a czy to problem jakiś?

ciągnik jest oszczędny w spalaniu, w miarę mało awaryjny, ale ceny części to istna tragedia i kosmos, wszystkie 7 razy albo i więcej droższe jak do ursusa czy zetora, za drobne elementy jak korki linki itp. w stófkach płacisz, a za prawdziwe części w tysiącach ;):)

-także obczaj czy ciągnik nie jest wypracowany mocno i czy nie ma jakiegoś felera, przejeć się czy skrzynia nie rzęzi, czy na najwyższych biegach nic nei huczy nie puka, te wersje miały chyba słabe chłodnice obczaj czy nie cieknie, nie wiem co jeszcze ale w taki ciągnik używany bał bym się inwestować trochę :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Ciągnik ten posiada 4 pompy wtryskowe zagłębione w korpusie 1 na 1 cylinder i dlatego ma niskie spalenie.Połowe tego co zetor,mam porównanie bo posiadam agroplusa i zetora.Tak jak pisze Ferdek części drogie nawet bardzo ale co dziś jest taniego .Zwróć uwagię na skrzynie czy biegi nie zgrzytają przy zmianie tak samo rewers jeżeli mechaniczny.Skrzynia morze trochę wyć ten typ tak ma .Zwróc uwagię czy jest tabliczka na silniku z prawej strony są tam specyfikacje dla tego modelu są tam podane punkty odniesienia do prawidłowego fazowania pompy wtryskowej dla każdego silnika są inne wartości jej brak to problem i to kosztowny.Spawdz czy działa wom czy mozna go włączyc i wyłączyć ,blokada,napęd.Jaka cena i ile mtg?Pozatym ciągnik przyjemny do pracy i to bardzo jezeli wszystko jest z nim OK to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho2607    1

cena to 70tys za 2000 rok ciagnik jest z turem ale ja chce kupic bez tura bo z turem chce za niego 80tys to jest sprowadzony sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Cena dobra ale jak by jeszcze z 5 tys opuścił to warty.Jle ma mtg i jaki jest licznik elektroniczny czy zwykły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

tur za 10 tyś to też warto dołożyć, bo nawet sprzedać możesz tura zaraz po kupnie ciągnika, to nie zetor, czy mtz że łatwo dokupisz używanego tura potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj