yaro_1

co to za pług

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yaro_1    1

jakiś czas temu zakupiłem pług jak na zdjęciach, wiem że to kverneland, ale nic poza tym, może ktoś pomoże rozpoznać co to za model i jaka może być jego waga, obrotnica 160, rama prostokątna wysokości 14 cm, rozstaw korpusów 90 cm (jeśli dobrze mierzę)

20200419_154857.jpg

20200419_154916.jpg

20200419_154938.jpg

yaro_1    1

wiem, że to kverneland, prawdopodobnie f160 (znalazłem trochę zdjęci z pługami z taką głowicą jak u mnie) ale chciałbym się upewnić, może tez ktoś by znał wagę tego pluga

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Barteq21
      Siemka sprzeczam się z kolega czy jego zetor 5211 o mocy 45 koni on mówi ze uciągnie mój pług brening 3 skinowy obrotowy o wadze 550 kg on go ledwie podniósł myślicie ze da rade do ciągnąć ? Ziemia średni nie za ciężka 
    • Przez Rolnik810
      Czy ma ktoś podobny pług i wybijał ten sworzeń?

• Przez Barteq21
      Siema kupiłem pług brening 3 skibowy obrotowy o wadze 550 kg do fendt 105 ls jak myślicie fendt da rade z tym pługiem czy pług da mu popalić ? 
    • Przez Barteq21
      Siemka kupiłem pług 3 skibowy bronimy obrotowy o wadze 560 kg do ciągnika o mocy 70 km chłopa mi mówił ze ciągnął go c360 jakie macie opinie o tym pługu ? 
    • Przez Barteq21
      Siemka doradzacie jaki kupić pług do fendt 105 ls jak coś u mnie ziemie to prawie sam piach i nie na gór itp płasko fendt 70 km 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj