News
mamix

jaki nawóz posiać po przenicy i przęrzycie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mamix    0

chłopaki pomóżcie jaki nawóz posiać po pszenicy i przenrzycie  bo siałem mocznik z saletrą i jest żółty wiec jaki nawóz posiać

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelek98    111

to prowokacja czy taki  tuman z ciebie, jak nie prowokacja to żal mi ciebie.

wojtal24    538

A od grzyba i chorób pryskales susza jest i azot je przypala

no i zainwestuj w słownik bo aż mi się rzuca w oczy, twoja ortografia

ZETOR TEAM

Sean    2528
Napisano (edytowany)
11 godzin temu, mamix napisał:

chłopaki pomóżcie jaki nawóz posiać po pszenicy i przenrzycie  bo siałem mocznik z saletrą i jest żółty wiec jaki nawóz posiać

Może posiej zielony jak ten jest żółty.  :P  kolor nawozu mu nie odpowiada.  :P

Katastrofa, i bynajmniej nie w pszenżycie i pszenicy, lecz w twojej edukacji, to jest XXI wiek, skąd ty żeś się urwał jeśli można wiedzieć?  xD

Edytowano przez Sean

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

micgal39533    134

59 wyświetleń profilu, chyba wszystkie dziś po tym przęrzycie Aż ciężko to napisać 😂

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jeffer
      Ludzie potrzebuje pomocy 
      DZISIAJ PRYSKAŁEM JARY JĘCZMIEŃ SIARCZANEM MAGNEZU JEDNOWODNY Z MOCZNIKIEM I POMYLIŁEM KOLEJNOŚĆ I ZAMIAST MAGNEZU WYSYŁAŁEM PIERWSZY MOCZNIK A DOPIERO MAGNEZ I TERAZ PYTANIE CO SIĘ STANIE. WYPALI mi Jęczmień?????
    • Przez camo
      Mam pytanie- czy takie liście się robią po skrzypionce czy to jeszcze coś innego? Bo skrzypionki troche mam i planuję jutro pryskać. I czy mogę zmieszać fungicyd z insektycydem + mikroelementy? Jęczmień Jary.

• Przez camo
      Witam, co może powodować że liście w jęczmieniu tak żółkną? Może to być żółta plamistość czy raczej coś innego?

• Przez hitch115
      Witam. Czy mial ktoś taki problem jak ja ze zasialem 200 kg saletry jak w tytule na pierwszą dawkę i nie widać efektu??? 
    • Przez jedrus2020
      Witam czy stosował ktoś oprysk dolistny wykonany z przefermentowanego obornika? Gdzieś wyczytałem że w orodzie stosuje się przefermentowany obornik kurzy w wodzie. Do oprtsku stosuje się go w prpocjach 1 do 10. Zda to egzamin w zbożach? Nie Popali?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj