kubek258

Szukam ciągnika o mocy 40km

Polecane posty

kubek258    0

Szukam ciągnika o mocy 40 koni oczywiscie nowego z napędem na 4 koła .

Czy moglibyście doradzić jakiego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Ile masz do wydania na niego PLN ? myslalem kiedys o czyms takim... Potem myslalem ze juz lepiej dolozyc do 55-60 tyś i kupic nowego ruska 80km.

wkoncu nic nie kupiłem bo te nowe chinskie-za małe i z czesciami moze byc ciężko.

Kupiłem pomocnika- ciapka z turem.

Przemysl ten swój pomysł dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdanek    0

Troszkę droższy, ale świetny jest Zetor 6421 PROXIMA. Kolega właśnie sobie kupił i jest zadowolony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Taki jeden gościu dopłaty składał na końcie nic nie ruszał na traktoreczek NOWY, no i tej zimy w końcu kupił farmtracka 555 dieler namawiał go na mocniejszego 665dt lub 555 z 4x4 ale gościu miał 70 tyś a kredytów bał się jak ognia no i sprawił sobie tego 555, teraz to wzioł by 4x4 ale po przesiadce z c 330 odchwalić się nie może szczególnie tej dużej kabiny i niskiego spalania w lekkich pracach tyle co c 330, no ale 555 to wydatek około 70 tyś to czy to takie rozsądne, za traktorzyne 47km tyle kasy, jak za 90 tyś można kupić 665dt 4x4 to już jest moim zdaniem absolutne minimum ciągnika taka namiastka, a takie 40km nowe małe to chyba tylko do opryskiwacza :) a autor tematu chciałby i 4x4 i za 60 tyś, to chyba tylko ślązak (władymirec) 4x4 35km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Jak małe? @Kubek258 dodatkowych kilka km nie gryzie, a duży ciągnik obecnie to jest traktor przynajmniej powyżej 100km, a taki poniżej 100km, szczególnie w zachodnim wydaniu o małej masie własnej to jest mały traktorek i w małym gosp. lepiej się sprawdzi, a wydać 80 tyś na ciągnik 45km, to uważam że lepszą inwestycją będzie wydać 85 tyś na coś z 60km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

no jak na taki aerał chcesz przeznaczyć 60 kafli na ciągnik to ja tam nic nie wiem :), bierz co chcesz teraz wszystko jest na zbliżonym poziomie, ale za 60 tyś to co najwyżej farmtrac 535 34km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel18    4

jak masz tylko 3,5 ha to po co ci nowy traktor za 60 tyś. Kup sobie C 330 za 15 tyś i po co ci przedni napęd. Chyba że masz za dużo kasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

na 3,5 ha to naprawdę przeinwestownie te 60 tyś lepiej kupić jakiś używany za 20 i starczy nie Masz inwestycji ważniejszych niewiem dokupienie pola przekwalifikowanie się na szklarnie itp chyba że chcesz jakieś usługi wykonywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie C 330 za 15 tyś i po co ci przedni napęd.

 

W dzisiejszych czasach traktor bez przedniego napędu,to nie traktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel18    4

mi przedni napęd przydałby się tylko przy zbiorze QQrydzy. A z resztą obowiązków mój zetor i ursus dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj