leonek170

New Holland T5.105 EC przycisk N na rewersie

Polecane posty

leonek170    0

Witam, mam problem w New Hollandzie T5.105 EC mianowicie nie zalacza mi sie neutral, luz w rewersie po wcisnieciu przycisku N. Przelaczanie przod tyl dziala normalnie. Co to moze byc???

Rewers.jpg

Poettinger    13
Napisano (edytowany)

Zobacz wiązke, któryś kabel jest uszkodzony. Ja u siebie wymieniałem kabelek. zobacz pod tą gumą. Mi udało sie bez wymiany na nowy

Edytowano przez Poettinger

Sokol2    84

ja musiałem kupic nowy... widze ze to dosc powszechny problem

Wiadomość z agroFakt.pl

Bartek933    4244

Można zamontować rewersor starego typu który zostaje w pozycji przód lub tył?

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

leonek170    0
12 godzin temu, Poettinger napisał:

Zobacz wiązke, któryś kabel jest uszkodzony. Ja u siebie wymieniałem kabelek. zobacz pod tą gumą. Mi udało sie bez wymiany na nowy

Kolego dzieki serdeczne naprawione tak jak mowiles kabelki sie oderwaly... Ale kurde te kabelki to juz naprawde masakra 

Rewers.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez alvaroalvaro78
      Panowie jakie obciążniki macie w swoich T5-tkach na przednich tuzach? Mam betonowy 650kg ale mam okazję kupić pro z cnh tyle że on jest 1t. Oczywiście ciągnik nie jeździ stale z obciażnikiem a jedynie przy ostatniej dawce N z rozsiewaczem...
    • Przez Sokol2
      Witam, padlo mi w nh t5 105  N w rewersie. Przód tył działa ale N nie załącza... Był mechanik i powiedział ze cały rewers do wymiany 1100zł brutto... Nie idzie tego jakoś obejść żeby załączyć N ??? Druga sprawa to zawór ciepło zimno od nadmuchu powietrza 300zł brutto... (raz grzeje raz nie a i klima tez nie załącza sie ) słychać takie pukanie pod kierownicą jak sie włączy stcyjke. Traktor 3 lata 1600mtg
    • Przez Kryniu2099
      Witam forumowiczów Mam problem z moim ciągnikiem, mianowicie nie działa blokada, ani na pierwszej pozycji przycisku ani w pozycji wymuszonej. Bezpieczniki sprawdzone, przekaźniki podmieniane. Sprawdzałem napięcie na pinach włącznika ale multimetr nic nie pokazał. Nie wiem czy powinno być napięcie czy na innej zasadzie to działa. Potrafi ktoś pomóc?
    • Przez GrzybekxD
      Witam. W najbliższym czasie planuję zakup takiego ciągnika, tzn, NH T 5060. Bardzo bym prosił o szczere opinie posiadaczy lub osób, które miały jakikolwiek kontakt z tym ciągnikiem. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Grzybek.
    • Przez qba333
      Czy ktos w ciagnikach od 2017r sprawdzal moc na hamowni?
      U mnie i u znajomego przy ok 50mth zamiast deklarowanych przez CNH 99kKM Pokazalo 85KM. Mowie ok moze nie dotarty. Dla pewnosci zadzwonilem do znajomego zeby przyjechal sprawdzic moc u siebie przy takim samym modelu i pokazalo 87KM.Mysle jego ma troche wiecej mth. U mnie podniesli moc do 103KM bo taka byla bezpieczna granica. Niedawno tamten znajomy chcial u siebie tez podniesc moc i pokazalo u niego 82KM przy 800mth wiec juz raczej byl dotarty.
      Wiec ja sie pytam czy 17KM mniej niz producent podaje to normalne?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj