Kinimod

sensowny ciągnik za 25 tyś z turem

Polecane posty

Kinimod    0
poszukuję ciągnika jako 1 ciegnik w gospodarstwie ma pracować na 13 ha mam już 2 ciągniki m.in ursusa 3512 chce by pracował głównie z prasą zastanawiałem się nad Mtz 82 lub jakimś zetorem np.7211 ale wokół mojego komina nic nie mogę znaleźć może ktoś z was chce sprzedać swój albo zna kogoś kto chce sprzedać dobrze zachowany egzemplarz. najezdzilem się za tym ciągnikiem z kilka miesięcy ale nic narazie wg. mnie nie było warte swojej ceny.(musi koniecznie być z turem za tę cenę lub by dało się dokupić tur tak aby cena za wszystko nie przekroczyła 25tyś.

Kinimod    0

myślę o tym ciągniku warto jest coś na co powinienem zwrócić uwagę tzn coś jest mocniej awaryjne, nie dopracowane? https://m.olx.pl/oferta/sprzedam-zetora-6748-CID757-IDDnOWA.html

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik-k
      witam
      potrzebuje ciagnik 100-115km najlepij jak to by była 4T dla oszczednosci paliwa.Zastanawiam sie nad Fentem 310LSA.Co sadzicie o tym ciagniku??.Moze wie ktos cos dokładniej o tej maszynie.Z jakim pługiem idzie.itp.
    • Przez krzychuuuuu
      który z ciągników lepszy? John droższy A steyr więcej bajerów w podstawie ma.
    • Przez krzychuuuuu
      jaki ciągnik wybrać. John placowy 2019r steyr 2020. Steyr 14 tyś tańszy

John skrzynia 32/16 z 1 pobiegłem , steyr 24x24
    • Przez Dox0n_dmnk
      szukam ciągnika do 20000 tyś najlepiej z turem na 15 ha szukam konia pociągowego ale może być też 60-tka najlepiej bez wkładu finansowego z chęcią zamienię się również za mojego case d644s. na lekką ziemię, w moim posiadaniu znajduje się obecnie mf255 oraz case d644s. rozważę każdą propozycję, ale najlepiej gdy by był z rodzimego rynku. Jeżeli ktoś by był zainteresowany zamiana tego casa na prasę rolującą to z chęcią. dodam również że posiadam 30 sztuk bydła tak więc tur był by mocno wskazany.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj