Bialy8011

Rozrzutnik plew Nh tc 5070

Polecane posty

rudinho11    175

EDIT: Poszukaj na fb Dawid Sikora albo w rozmowach o rolnictwie. Wstawial zdjecia rozrzutnikow plew.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez V12
      Witam 
      Na co zwrócić uwagę przy tym silniku , 2704E
      co prawda nie jest on w NH ale w NH było ich najwięcej dlatego szukam opinie jak on wypada w porównaniu do perkinsa z pompa stojącą 
      Słyszałem o ciagłych wyciekach i urywającej korbie 
      Może lepiej jednak szukać z perkinsem ?? 

• Przez falowy
      Witam mam w kupnie New Holland 8030 z silnikiem Fiat 5 cylindrów. I tu moje pytanie jak te silniki sobie radzą 
    • Przez mysza103
      Tak jak w temacie . Który wybrać ,ma być nowy
    • Przez szczewko
      chciałbym aby wypowiedziały sie osoby które użytkują kombajny tej serii lub cos słyszeli na ich temat.chodzi mi o wydajność,awaryjnosc itp.
    • Przez kosa29
      co sądzicie o tym kombajnie
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj