News
Dominik17

olej w silniku i skrzyni biegów

Polecane posty

Sean    2528

Ma być między kreskami na miarce, więc po co klepać co będzie jak za dużo, upuść i po sprawie.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

ma123    8

naj lepiej jak by było pomiędzy tymi kreskami bo może ci w silniku wypchać uszczelniacze no w skrzyni by jeszcze to uszło na górzystym terenie gdzie ciągnik jest cały czas przechylony

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    359

Z tą skrzynią to przede wszystkim jaki ursus i jaki olej.

akmaly    359

Jak masz za dużo to zrób tak aby było maksymalnie na w górnej kresce miarki. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KlikKlak
      Witam remontuje właśnie 60 i chciałem założyć obciążniki i spodobały mi się od ciężkiej serii . Jest możliwość ich zamontowania ? Lub macie zdjęcia jak wygląda ciągnik z takimi obciążnikami ?
    • Przez Arek281290
      Witam. Jak zamontowac zapalniczke do Ursusa 5314 ?
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Agentrolnictwa
      Witam. Mam pytanie ma ktoś może ursus 6824? W danych technicznych pisze ze jest tam wałek 1000 a ja nie mam pojęcia jak go włączyć nie widzę żadnej dźwigni. Może ktoś wie? 

• Przez Ursus_mf
      Witam mam problem z wałkiem gdy dobijam prasą bele,wałek wyłącza się wyje coś w skrzyni nie wiem może sprzęgło.Na pełnych obrotach czasami ruszy a po chwili znowu staję. Co może być przyczyną?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj