News
mejtun

Ładowacz Cyklop T-214-Działanie 2 sekcji tylko jednocześnie

Polecane posty

mejtun    0
Napisano (edytowany)

Witam
Mam kilka pytań odnośnie rozdzielacza w cyklopie 
Mój problem jest taki że aby podnieść ramię te dalsze muszę ciągnąć do siebie równocześnie dwie dźwignie od tego właśnie ramienia i siłownika od podnoszenia całości wysięgnika 
Obstawiłem rozdzielacz po rozebraniu był taki widok 
W jednej sekcji brakuje kawałka kołnierza zaznaczonego na zdjęciu - czy jego uszczerbienie  bądź zgięcie spowoduje niedziałanie sekcji w moim przypadku ciągnięcie dwóch dźwigni?
Kolejną rzeczą jest ten regulator??? nie wiem jak to nazwać.....do czego służy i jak powinien być ustawiony? na tej sekcji właśnie pojawił się wyżej wymieniony problem?

agro1.jpg

part000002.jpg

Edytowano przez mejtun

hubertb    956

Nie ustawisz tego w domu dobrze. Uszczerbek również ma wpływ na pracę. Oddaj całość rozdzielacza do jakiegoś zakładu zajmującego się hydrauliką siłową. 

mdomagala23    1

U mnie taki problem się pojawiał.

To z drugiej fotki na dole-sprezynka z trzpieniem gwintowanym odkręciła się. Jak dokrecilem problem zniknal

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Vril
      Mam pytanie do Was -kupiłem sobie "niby" wyremontowany cyklop -brałem w ciemno bo był tani.
      Niby gość go wymalował ,dał nowe węże ,"niby" założył regenerowaną pompe oraz rozdzielacze .
      Problem polega na tym że niby jest olej wszystko działa tylko jak ma coś powiedzmy 500 kg podnieść
      to ani drgnie do góry -nie mam pojęcia co to ma być -może ta pompa nie jest do końca zregenerowana
      Proszę doradźcie coś
    • Przez kamlar
      Potrzebuje opinii o podnosnikach/ładowaczach na tył do big-bagów.
      W tym roku chce z całego areału (11ha) przechowac zboże w big-bagach 500kg.
      Na stanie c-360 i pronar 82sa.Potrzebuję czegoś żeby można powiesić worek podjechac pod kombajn,nasypać i ustawić na przyczepę a potem rozładowac na magazynie.
      To jest jedyne do czego potrzebuję tego podnośnika.Czy te które są dostępne na olx spełnią moje wymagania czy podnośnik do takiej roboty musi mieć jakieś dodatkowe parametry czy funkcje jak wysuwane ramię,
      Proszę o opinie ludzi,którzy korzystają z takich urządzeń,jeśli ktoś ma na sprzedaż to też chętnie zerknę.
      Pozdrawiam 
    • Przez hos
      Witam wszystkich serdecznie.
      Poszukuje instrukcji obsługi Trolla T-274. Może ktoś takową posiada, może nawet w wersji elektronicznej 🤪?
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez krolikNH
      Jak w temacie, proszę o opinie. Ja sądze, że polski Cyklop lepszy :rolleyes: Z góry dziekuję za odpowiedzi. :rolleyes:
    • Przez mrursus360
      Mam pytanie odnośnie ładowacza troll. Mianowicie czy da się kupić jakieś dławiki czy dać zwykłe podkładki, aby spowolnić działanie sekcji. I w które miejsce dać przed rozdzielczej czy za.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj