MichaWjcik

Claas Celtis hydraulika

Polecane posty

MichaWjcik    0

Witam 

Zmagam się z małym problemem, otóż od samego początku jak zakupiłem celtisa miał on małe ciśnienie(prawie 100bar) na wyjściach hydrauliki na rozdzielaczu z tyłu jak również przy turze, postanowiłem więc wymienić pompę gdyż była jeszcze oryginalna od nowości. Wymieniłem pompę oraz filtry i olej, teraz ciśnienie nieznacznie wzrosło dochodzi do 140 bar i na ciepłym i zimnym w dodatku wskazuje idealnie równo na tylnym jak i na przednim rozdzielaczu, w dodatku na tylnym rozdzielaczu jest jest jeszcze plomba przy zaworze więc jak domniemam że powinien być ustawiony na 180 bar. Na rozdzielaczu od tura kręciłem śrubą od regulacji lecz więcej od 140 bar nie można uzyskać, zaglądałem do dzielnika ciśnienia ale suwak wygląda dobrze  nie zacina się w dodatku wspomaganie chodzi bez zarzutu czasem tylko jak szybko się ruszy to na zimnym na sekundę się przytnie. Teraz rozkładam już ręce bo nie wiem co ma jeszcze na to wpływ. W dodatku na rozgrzanym przy włączonym przednim napędzie podczas zmiany na zająca zapala się na chwilę kontrolka od ciśnienia w skrzyni oraz występuje szarpanie przy puszczaniu sprzęgła czy ruszaniu z rewersu lecz to pewnie wszystko powiązane jest z tarczkami ale nie mam jeszcze doświadczenia w tym, może ktoś miał podobny przypadek ?             

bizon1    95

Sprawdziłbym ciśnienie jakie daje pompa ,trzeba wpiąć się trójnikiem 

MichaWjcik    0

Ciśnienie hydrauliki ogarnąłem po mimo tego że zawór był zaplombowany wymagał ustawienia a że jest on przed rozdzielaczem od tura to popuszczał ciśnienie i z przodu, teraz ustawiłem na 180 bar bez problemu, jedynie zastanawia mnie rozdzielacz od tura oryginalny od mailleux są dwie śruby regulacyjne jednak nie ma żadnej reakcji przy wkręcaniu jedynie podczas wkręcania tej od dołu pojawia się cykliczne naprężanie głównych przewodów zasilających od pompy aż do tylnego tuza dlatego wykręciłem ją do oporu i nie ma tego efektu w dodatku jeszcze ta kontrolka od ciśnienia w skrzyni na rozgrzanym ale jak nie rozkręce to się nie dowiem w czym problem

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez albert1991
      Dominator 98sl zbyt nisko podnosi heder i nie idzie go sciagnac z wozka .gdy podniose na maksa pali sie kontrolnk czerwona z takim jakby kombajnem .podejrzewam ze sprezyny moga byc winne .sama gardziel idzie wysoko lecz tloki wysuwaja sie na taka sama dlugosc.
    • Przez ketrab
      Panowie sprawa może i blacha bo wszytsko działa 💁 ale od dłuższego czasu zaczyna mi sporadycznie mrugać kontrolka akumulatora z piorunem, kontrolka świeci się 3 sekundy po czym gasnie na 3 sekundy. Z tego co mi wiadomo w aresach jest coś takiego jak kody świetlne...zna ktoś znaczenie tego błędu... Jakiś czas temu był diagnosta podpinalismy komputer jednak jak na złość wtedy kontrolka nie chciała się zapalić więc nic nie znaleźliśmy 😞 jakieś pomysły??? Spotkał się już ktoś z taka akcja🤔
    • Przez kamcioxxxx
      Witam clas aron 640  raz na jakiś czas wyskakuje mi kod błędu po zdarzeniu i odpaleniu kod znika ale po jakims czasie powraca w zalaczniku przesylam co to za blad . Co mozna z tym zrobic ? 

• Przez kamcioxxxx
      Witam posiadam classa ariona 640 mam pytanie jak skalibrowac sprzeglo bo mam taki problem ze pod obciążeniem jak puszczę sprzeglo to po chwili dopiero rusza A nie odrazu i przy automatycznym zmianie biegów szarpie 
    • Przez kamcioxxxx
      Witam posiadam class ariona 640 sprowadzonego z Angli i potrzebuje założyć górne ciaglo i niewiem jak to zrobić bo dolne mam hydrauliczne . 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj