bunios23

Jaką polecacie bronę talerzową 5-6m ?

Polecane posty

bunios23    0

Witam , chciałbym zasięgnąć opinii użytkowników tych maszyn, którą talerzówkę wybrać żeby nie była jakaś strasznie droga ale i mocna, żeby zaraz nie popękała i łożyska po paru hektarach szlak trafi. Talerzówka miała by pracować przy ciągniku 170 km i 260 km . Proszę o radę .  

bunios23    0

Nie . Po prostu chcę kupić te maszyny i proszę o radę . Nie musisz być taki złośliwy

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawelo24
      Witam.
      Poszukuje informacji i opinii na temat brony talerzowej/kompaktowej firmy TolMet, konkretnie model Tytan.
      Czy ktoś posiada taki sprzęt? Jakie są wrażenia z pracy tym narzędziem?
      każda informacja ile widziana ;-)
    • Przez crystal169
      Witam, Planuje zakupić talerzówkę  (ciąganą tylko i wyłącznie) do swojego MF 7619 .
      Jestem w trakcie przeglądania czegoś w internecie . Co wpadło mi w oko to 4.5 metrowa .
      Landstal BTH 4.4 ,talerze 610mm, zaczep na TUZ bo innego nie mają z tego co widzę, wał daszkowy lub tandem ceownikowy, to takie główne rzeczy do wybory, oświetlenie to takie oczywiste że będzie .
      Druga co jest w tej szerokości to Rolmako U652, wał tak samo daszkowy lub tandem ceownikowy, talerze 560mm, zaczep na belkę.
      Innej marki niestety nie znalazłem żeby miała 4.5 metra.
      Może ktoś używa te maszyny , pracował nimi i może o nich coś powiedzieć, może znacie inne firmy z tą szerokością roboczą maszyny.
      Bardzo proszę o jakieś sugestie, opinie i ciekawostki.

• Przez Warsicki
      Witam, jaki agregat ścierniskowy (podorywkowy) do zetora 5718?Ma on 58km (43,3kW). dodam,że klasa ziemi to 5-6 klasa. Teren jest płaski.
    • Przez Twardziel99
      Witam planuje zakupić bronę talerzowa 5m poproszę o jakieś opinie  stoję przed wyborem 3 marek  Amazone  Catros 5001-2/*TS , Horsch joker 5rt ,
      Bednar SWIFTERDISC XO5000F. Dodam ze maszyna będzie pracować na 150hektarach z ciągnikiem o mocy 200koni. Ewentualnie poproszę opinie na temat innych ciekawych maszyn . Dziękuje
    • Przez imil
      Witam, posiadam ciagnik mf 6120 i planuję kupić do niego agregat ścierniskowy. Mam gleby miedzy 5 a 6 klasa. Jaka szerokość bedzie dobra do mocy tego ciągnika aby dobrze mieszał ziemię i nie miał ciężko aż tak bardzo.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj