radekz200

Rolnik Szuka Żony 7 edycja

Polecane posty

pedro2    7166

A ja zawsze za starszymi latałem. 2-3lata. Z jedną byłem rok młodsza, ale głupiutka sama nie wiedziała gdzie jej ciepło.

Dlatego ta od pieczarek mi pasuje z charakteru 😉

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Młode chłopaki tak, ale poczekaj tak do 40-tki, to wątpię żebyś chciał wtedy tak o 2-3 latka starszą.   :P

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ja też nie, jest atrakcyjna, może nawet za bardzo, żebym uwierzył że nikt się takiej jeszcze nie trafił bidulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Z tego co słyszałem to ma kasy więc myślę że jak trafiła na odpowiedniego bo był dla jej rodziców za biedny. A teraz wszyscy bogaci kogoś mają. Ewentualne jak mówiłem wcześniej.juz kogoś ma a jedynie chce zrobić darmowa promocje dla interesu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Albo ma trudny charakter i nikt przy niej nie może wytrzymać. Możliwości zawsze jest od groma, w telewizji ich sie nie pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3154

Ona szuka prezesa byłem dzisiaj w jej wsi i tak się podpytałem bo w tv było ludzi miejscowych.

Ja znam kilka takich jeszcze nawet ładniejszych po 35lat panien w tej okolicy ale wolał bym ciepłe kluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166
10 minut temu, cinek1808 napisał:

Tyle znasz jej charakteru ile pokazali w TV. Raczej bym się na tym nie opierał. 

Tyle ją znasz ile pokazali i co żeś wyczytał z piątych rąk w internetach, a już osądzasz. Ta za brzydka, ta za ładna, ta za bogata ta za biedna. Ja bym wolał poznać niż powielać farmazony. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3154

Cinek ma rację w moich stronach dzieciom wmawia się od małego co i jak ze musi być bogaty i tak już nauczeni, przeważnie bogaci żenią się z bogatymi.

A zresztą czas pokarze i się przekonacie.

Jena pielęgniarka wmawiała córce od małego ze mąż ma być lekarz i wyszła za lekarza.

Edytowano przez Strongman
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

bogate laski, ktore ,,osiagnely sukces" nie pozwolą sobie na utrzymywanie faceta, duma im na to nie pozwala, dla pieczarki to tylko bamber podejdzie, tak samo jak dla tej laski z poprzedniego sezonu, tej od kartofli

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2989
cinek1808 napisał:

Mówisz że szuka prezesa? Prezes Kaczyński czy Kurski lepszy? 

Kto da znowu Kurskiemu rozwód kościelny, jak kursiątko w drodze i chyba powie że nie było pozycia 🙆‍♂️ Zaprawdę powiadam Wam, bogaty chłopak biedna dziewczynę weźmie, ale bogata dziewczyna biednego chłopaki nigdy.... ☝️

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746
6 minut temu, pedro2 napisał:

Tyle ją znasz ile pokazali i co żeś wyczytał z piątych rąk w internetach, a już osądzasz. Ta za brzydka, ta za ładna, ta za bogata ta za biedna. Ja bym wolał poznać niż powielać farmazony. 

Nie oceniam nigdy książki po okładce. Ale mogę stwierdzić dwie rzeczy. Jest pracowita , bo jeśli ogarnia papiery i jeździ na handel to musi mieć siłe i motywacje. Mogę też stwierdzić że pieniądze też ma bo dom ładny i auta przed domem. Co do charakteru to często ktoś stwarza pozory ale nie jest to reguła. Po prostu za mało informacji aby ocenić po okładce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3154

A co wy myślicie ze w moich stronach niema przystojnych kawalerów i rozmownych zadbanych ze by się za nią wzięli.

Po prostu jest nie osiągalna.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3154

Czas pokaże, ale ile znam nachalnych facetów bez skrupułów ze by się brało i nie biednych i jeżdżą po świecie to tu to tam a z tej wsi chodziło z 7 osób ze mną z klasy bo to duża wieś niemal miasteczko, długa z 5km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166
16 minut temu, cinek1808 napisał:

Nie oceniam nigdy książki po okładce. Ale mogę stwierdzić dwie rzeczy. Jest pracowita , bo jeśli ogarnia papiery i jeździ na handel to musi mieć siłe i motywacje. Mogę też stwierdzić że pieniądze też ma bo dom ładny i auta przed domem. Co do charakteru to często ktoś stwarza pozory ale nie jest to reguła. Po prostu za mało informacji aby ocenić po okładce

😂 To, że pokazała się w pieczarkarni, przeszła po obejściu i pokazała bogactwo nie znaczy, że na to zapracowała albo pracuje. Rodzice mogą ogarniać, a ona hajs liczy. I co? Może nawet wcale nie być właścicielką. I co możesz stwierdzić dopóki nie poznasz... 🤷

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Najpierw mówisz że ma taki dobry charakter jak stwierdziłem że to tylko w tv tak pokazali to mówisz że oceniam książki po okładce potem sam stwierdzasz że jej bogactwo tv promuje. Musi być właścicielem bo chyba jest to w umowie że trzeba mieć gospodarke na siebie. Ziom lubię Cię , jesteś sympatyczny. Prawda jest gdzieś po środku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

kartoflarka z poprzedniej edycji nie miala chyba na siebie gospo, tylko na brata bylo, cos mi sie tak kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166
30 minut temu, cinek1808 napisał:

Najpierw mówisz że ma taki dobry charakter jak stwierdziłem że to tylko w tv tak pokazali to mówisz że oceniam książki po okładce potem sam stwierdzasz że jej bogactwo tv promuje. Musi być właścicielem bo chyba jest to w umowie że trzeba mieć gospodarke na siebie. Ziom lubię Cię , jesteś sympatyczny. Prawda jest gdzieś po środku 

Widzisz, zagiąłem Cię Twoja własną bronią, którą mnie zaatakowałeś. 😉 Ja od początku twierdzę, że ciekawa i warta poznania, a co tam jest na prawdę to się okaże. 

Co byś zaprezentował w swojej wizytówce, że jesteś burakiem, upaćkanym po pachy, nagrali by cię przy wywalaniu gnoju? Nie. Chciałbyś zaprezentować się z lepszej strony. Niektórzy wykorzystują to na co pracują pokolenia, a mówią ''to moje, ja zapracowałam" tak też może być i u niej. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Ja nikogo nie atakuje. To oczywiste że każdy chcę się pokazać z jak najlepszej strony. Aby zachęcić potencjalnych kandydatów. I ona dobrze to pokazała. Nie twierdzę że nie bo sam bym pewnie list napisał. Tylko że ja odnoszę się do dyskusji czy jeszcze nikogo nie poznała. Powodów może być milion. Jakoś się nie spinam z tego powodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, pedro2 napisał:

😂 To, że pokazała się w pieczarkarni, przeszła po obejściu i pokazała bogactwo nie znaczy, że na to zapracowała albo pracuje. Rodzice mogą ogarniać, a ona hajs liczy. I co? Może nawet wcale nie być właścicielką. I co możesz stwierdzić dopóki nie poznasz... 🤷

Wychodzi na to, że kasa to z betoniarni, kostki i 18 koni z ruchoma podłogą i lodówkami. Widać, że tam to starzy za ryj to trzymają, a ona to może w biurze porządzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6650
8 godzin temu, Strongman napisał:

Czas pokaże, ale ile znam nachalnych facetów bez skrupułów ze by się brało i nie biednych i jeżdżą po świecie to tu to tam a z tej wsi chodziło z 7 osób ze mną z klasy bo to duża wieś niemal miasteczko, długa z 5km.

Jakie to okolice? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj