radekz200

Rolnik Szuka Żony 7 edycja

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cebulj    73
14 minut temu, kris91 napisał:

"U nas w wiosce jest 8 kawalerow, na których przypada 0 dziewczyn" 😏

Już wiem kto nadawałby się pieczarkowej Kamilii, nasz forumowy ekonomista i wtedy by interes jej ruszył statystycznie 😁

teraz muszę się uczyć do obrony i zaliczenia mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Łon teraz pszenice na 12 ton z ha będzie uprawiać a nie jakieś tam 🍄 ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3154
47 minut temu, kris91 napisał:

"U nas w wiosce jest 8 kawalerow, na których przypada 0 dziewczyn" 😏

Już wiem kto nadawałby się pieczarkowej Kamilii, nasz forumowy ekonomista i wtedy by interes jej ruszył statystycznie 😁

To niech walą do starej kornicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230
55 minut temu, kris91 napisał:

"U nas w wiosce jest 8 kawalerow, na których przypada 0 dziewczyn" 😏

Już wiem kto nadawałby się pieczarkowej Kamilii, nasz forumowy ekonomista i wtedy by interes jej ruszył statystycznie 😁

Stara pieczara konkretnego grzyba szuka a nie jakiegoś maślaczka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3154

A to już wiem o kogo chodzi jej brat odbił mojemu znajomemu dziewczynę,kasiasty dobre bryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2989
3 godziny temu, Cebulj napisał:

teraz muszę się uczyć do obrony i zaliczenia mam

I tak się przed nią nie obronisz, a zaliczyć zawsze możesz 😏


To zapomniała powiedzieć że prezes musi być 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
1 godzinę temu, Strongman napisał:

A to już wiem o kogo chodzi jej brat odbił mojemu znajomemu dziewczynę,kasiasty dobre bryki.

Uważaj żeby tobie zony z przychodni nie wziął na ONS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
30 minut temu, Ursus932 napisał:

@Cebulj. Jak list już napisałeś ? 

Co ty nie mam szans taki niski zakolak 172 twarz baby face. Gdzie mi do chada. Zresztą i tak wybierze najlepszych pod względem genetyki. Nie mam szans. Jestem nudny i biedny stare ursusy. Nie mam żadnej firmy. @szymon09875 ty chcesz pisać list i pytać o pozwolenie ty uważaj żeby tobie nie podebral jakiś stolarz twojej. Żebyś nie skończył jak ci zdradzeni w rolniku ze nie mieli czasu na bunga bunga. Zresztą tak się zastanawiam gdzie te panie kochanków znalazły. @Ursus932 sam zobacz ci panowie za piękni nie są a napewno zostali zdradzeni z chadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Większość facetów na tym świecie to zwykli ludzie nie żadne szczęki Chada ,czy tam coś , i prawie każdy znajduje kobietę 

A ile się widzi fajnych lasek u boku jakiegoś przeciętnego lapsa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

W drugą stronę też to działa ile przystojnych facetów ma brzydka kobietę. Za dużo internetu i wyimaginowanych ludzi. Bo tu wszystko jest ładne każdy facet macho a każda kobieta miss województwa. . Myślę że jak by ta Kamila zdjęła makijaż to aż taką pięknością by nie była. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2989

cebulas, zdjęcie w kominiarce wyślij, dopiero chad z Ciebie będzie 😏 Dziewczyny ciekawskie, to wybierze Ciebie 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Cebulj napisał:

Co ty nie mam szans taki niski zakolak 172 twarz baby face. Gdzie mi do chada. Zresztą i tak wybierze najlepszych pod względem genetyki. Nie mam szans. Jestem nudny i biedny stare ursusy. Nie mam żadnej firmy. @szymon09875 ty chcesz pisać list i pytać o pozwolenie ty uważaj żeby tobie nie podebral jakiś stolarz twojej. Żebyś nie skończył jak ci zdradzeni w rolniku ze nie mieli czasu na bunga bunga. Zresztą tak się zastanawiam gdzie te panie kochanków znalazły. @Ursus932 sam zobacz ci panowie za piękni nie są a napewno zostali zdradzeni z chadami

poszukaj brzydszej od siebie. może być trudno, ale kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1815

To, że lubię pieczarki nie oznacza że napisze list. Coś mi tu śmierdzi. Po pierwsze jakby chciała to faceta sobie znajdzie, chyba że jest pracoholikiem i nie miała czasu. Po drugie nie określiła się do czego jej potrzebny facet. Pieniądze ma, dom ma co jeszcze można chcieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@cinek1808 bo ten cebulej to jak czytam od dłuższego czasu , myślę i sorry ale idiota albo pierdoła 🤷‍♂️

Naczyta się w necie jakiś głupot i statystyk , to później w muzgiwnicy rysuje sobie taki obraz , żeby mieć kobietę trza być drugim Bradem Pitem 🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Ursus932 napisał:

trza być drugim Bradem Pitem 🤦‍♂️

toż ten Pit pryszczaty jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2989
leszek1000 napisał:

To, że lubię pieczarki nie oznacza że napisze list. Coś mi tu śmierdzi. Po pierwsze jakby chciała to faceta sobie znajdzie, chyba że jest pracoholikiem i nie miała czasu. Po drugie nie określiła się do czego jej potrzebny facet. Pieniądze ma, dom ma co jeszcze można chcieć. 

Mówiła że w związku batem chciałaby dostać 😏 nie powiedziała tak dosłownie, ale między wierszami tak wyczytałem 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, leszek1000 napisał:

. Po drugie nie określiła się do czego jej potrzebny facet. Pieniądze ma, dom ma co jeszcze można chcieć. 

Może wibrator już się znudził 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Jak on mam konto na portalu bracia samcy czy jakoś tak. Gdzie są tam samo macho. Teraz najlepsze on tu z wami piszę o dziewczynach żonach a potem opisuje was na tym portalu jakie z was pierdoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj