News
sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    826
12 godzin temu, hubertb napisał:

A myślisz że Hołowni poniżać nie będzie albo nagle stanie się on wytrawnym politykiem ? 

Jego nie poniżą. Bo im zawetuje co nieco. Poza tym Hołownia w przeciwieństwie do Dudy nie jest od nich zależny. Nie musi klęczeć przed Kaczyńskim na kolanach, być wzywany po nocach, podpisywać ustawy po nocach i wykonywać co każe Nowogrodzka.

11 godzin temu, gienio007 napisał:

Czemu Szumowski temu  POwskiemu kundlowi dałby w pysk jak mówi a nie w ryj ??? Bo psy mają właśnie pyski . https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25966587,lukasz-szumowski-za-slowa-o-mojej-zonie-tobym-panu-nitrasowi.html

Po tej agresji słownej widać doskonale narastająca w tobie frustracje. Narasta ona w tobie wprost proporcjonalnie do tego jak spadają sondaże Dudy. Szumowski z bratem kradli ile wlezie i już nikt logicznie myślący nie ma tu żadnych wątpliwości.

Denwer    312

100048521_3034365153252564_2491641207084

• Like 3

Mądry pisze dla zabawy, głupi czyta, bo ciekawy.

DTaras    736

Koszt gazu skroplonego - a skąd ma Turcja ten gaz? Bo raczej nie zez USA. Trzaskowski wyżej. Chyba dobrze wygląda to na prezydenta w sam raz.. Nie interesowałem się. O. Jezyków europejskich zna parę co oznacza, że też jego osobę znają. Aby w pełni przeanalizować skuteczność działań Pana Szumowskiego trzeba podjąć temat gęstości zaludnienia oraz śmiertelności ogółem miesiąc do miesiąca. Najlepiej robić to na bieżąco. Możnaby wówczas lokalnymi sztabami kryzysowymi podejmować decyzje w zależności od np wielkości zakładu oraz bieżącej sytuacji. Tutaj jeden minister czyli resort decyduje o wszystkim.

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertuss    826
Napisano (edytowany)

Przede wszystkim ten minister jakiś czas temu zdecydował aby robić jak najmniej testów. Liczyło się przede wszystkim wykazanie, ze u nas mało ludzi choruje bo wybory miały być w maju i trzeba było się chwalić. Zamiast jak najwięcej testować i izolować chorych ze społeczeństwa skupiano się na ukrywaniu faktycznego rozmiaru epidemii. To samo tyczy się zakładów. Nie chciano za bardzo zamykać bo trzeba płacić postojowe a takie zakłady jak kopalnie czy inne giganty to przede wszystkim firmy państwowe.

Podsumowując jedne kraje jak np Niemcy poszły na całość i zaczęły testować ile się da. Kosztem oczywiście gorszych statystyk. Ale szybciej dusząc epidemię Inne kraje jak Polska będące w mniejszości ograniczały testowanie by statystyki fajnie wyglądały. Ale płaca za to rozciągnięciem epidemii w czasie.

Edytowano przez hubertuss

Denwer    312

100479666_3035633706459042_4267596173797

• Like 1

DTaras    736

A to nie on powinien decydować... Ziobro także podjął decyzję aby wszelkie dokumenty prokuratorskie w sprawie księży były udostępniane kuriom a już pokrzywdzony wglądu niema. Taki to jest rząd. Działa równolegle do ludzi czasem tylko informuje ich o sukcesach. Racyl chyba coś ostatnio się o tym przekonał. Podejrzewam, że ruska szczepionka będzie niedobra dla Polaków podczas gdy Trump z Putinem już się w tej sprawie dogadali

hubertuss - za wskazane przestępstwa nie idzie się na 14 miesięcy do więzienia to raz. Dwa to fakt iż tak pobieżnie to już jej się ten wyrok zatarł i ma prawo do miana niekaranej...

Ursus932    2334
Napisano (edytowany)
56 minut temu, Denwer napisał:

100479666_3035633706459042_4267596173797

To wcześniej ładnie walczyła o prawa kobiet we własnym burdelu

Edytowano przez Ursus932
  • Like 1

DTaras    736

A ważne jest to co wxześniej czy co teraz?

Ursus932    2334

co to za różnica ,całokształt się liczy A przeszłość nie była różowa 

DTaras    736

Ursus - mam koleżkę, dobra chłopina, za młodu drugiemu wycedził w szczękę, że tamten ledwo z tego wyszedł. I co powiesz?

Ursus932    2334
Napisano (edytowany)

Nie znam gościa to co mam napisać

Edytowano przez Ursus932

Denwer    312

98445885_2601090486827740_31972954904796

• Like 2

hubertuss    826

Gdyby ciebie pomawiali bez dowodów poszedł byś sam do sądu. Latkowski zrobił gniota w którym oskarżał wszystkich bez dowodów. To co się dziwić. Gdzieś czytałem, że Szyc też będzie skarżył.

jacek1296    354
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

To to jest w końcu koleżanka Czy chłop 😎 ?

Czy coś na wzór Grodzkiej? Jedno i drugie 

Przeczytaj uważnie i przeproś.

Ursus932    2334

A za co mam przepraszać ,może i nie uważnie przeczytałem,edytuj i po sprawie 

DTaras    736

y. Heteryk lubi dziewczyny, gej jest monotematyczny. Ksiądz ma kochać wszystkich platonicznie - czyli kontrowersyjnie można i tak się wyrazić. Gdzie ten jamień?

hamień?

kamień? K.M.!! grube paluchy...

Gość   
Gość
15 minut temu, Ursus932 napisał:

A za co mam przepraszać ,może i nie uważnie przeczytałem,edytuj i po sprawie 

Słownik języka polskiego PWN

koleżka pot. «bliski kolega»

thor1984    120

gdzieś mi się obiło o uszy, że teraz Jacek będzie śpiewał zamiast Kazika w radiowej trójce :D

racyl    2202

Jeszcze nie widziałem polskich truskawek w kartonowych łubiankach 😁

Pafnucy    1910

Czyli oszukali naszego panujacego?  

racyl    2202

Polska malina  tunelowa o tej porze 😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez yacenty
      Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat sytuacji politycznej w Polsce w nowym temacie.
      Stary zamykam, ponieważ jest strasznie długi i wolno działa.
      Link do starego tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/89483-obecna-sytuacja-polityczna-w-polsce/

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez Matey
      W związku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotyczącego "codziennej polityki" zakładam nowy wątek. Tutaj bez obaw możecie poruszać tematy polityczne związane m. in. z dopłatami bezpośrednimi czy projektami ustaw
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj