sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Mi bardziej o tekst chodzi niż cenzurę. Strasznie mnie Kaczyński zdenerwował takim postępowaniem. Znaczy nie stosowaniem się do tego co nakazano nam wszystkim. 

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Kazika chyba tez. Bo uważa się go za bardziej prawicowego. A jednak zdecydował się na te słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, Pafnucy napisał:

Mi bardziej o tekst chodzi niż cenzurę. Strasznie mnie Kaczyński zdenerwował takim postępowaniem. Znaczy nie stosowaniem się do tego co nakazano nam wszystkim. 

A co Kaczyński zrobił niby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Zlot.  Posłuchaj piosenki to zrozumiesz co. 

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Zloty  @Pafnucy  to  zrobił  Prezydent  z PSL  organizując  koncerty  dla  ludzi.  Kaczyński  żadnego  zlotu  nie  robił.  Piosenka  słaba  słuchać  się  tego  nie  da 

98944796_3028684053820674_79695052244003

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Denwer wiesz dobrze że Kaczyński zrobił głupio. To że ktoś był jeszcze glupszy wcale go nie usprawiedliwia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

On wie. Ale jest uparty. jego upór graniczy z zaprzaństwem. Więc może warto odpuścić bo i tak ci racji nie przyzna. Choć wie, że Kaczyński zrobił źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Pafnucy napisał:

Denwer wiesz dobrze że Kaczyński zrobił głupio. To że ktoś był jeszcze glupszy wcale go nie usprawiedliwia. 

Ale  z  czym  z  upamiętnieniem  rocznicy  z 10.04.2010   czy  chodzi  ci  o odwiedziny  na cmentarzu  

98203661_2907810899266094_30102357748146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A zgadnij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397
13 godzin temu, Ursus932 napisał:

Nie oglądałem Ale @Denwer napisał że film o pedofilii , i zwiastun widziałem  wspomnieli coś o 14 letniej fizycznie.

13-14-15 latki  to dzieci a nie dupeczki , chyba że ma się takie samo zboczenie jak ten sędzia w Sądzie Najwyższym co się fascynował "piłowaniem  trzynastki "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ten ale który? Pomówień ciąg dalszy. jakieś dowody? Tyle wiecie. Idźcie do prokuratury podajcie nazwiska niech pedofili pozamykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nic-sie-nie-stalo-sprawa-krystka-seksafera-pomorza-rusza-proces/lyqb6lp

macie  racje latkowski sie wypali i tylko kapiszony mu zostaly, nie to co w mlodosci-wiezienie za rozboje, ucieczka do rosji, 

pierwsza medialna ofiara filmu latkowskiego juz jest- nawet nie zgadniecie dlaczego odwolano w trybie naglym rade nadzorcza pekao s.a., a sami sobie znajdzcie,nudzi sie wam a jak czekam z opryskami bo wieje ostro.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
40 minut temu, hubertuss napisał:

Ten ale który? Pomówień ciąg dalszy. jakieś dowody? Tyle wiecie. Idźcie do prokuratury podajcie nazwiska niech pedofili pozamykają.

Przestań oglądać tylko ten TVN bo tam Ci widocznie nie mówią wszystkiego i zacznij przeglądać internet, poszerzysz horyzonty :).

1 godzinę temu, Denwer napisał:

Zloty  @Pafnucy  to  zrobił  Prezydent  z PSL  organizując  koncerty  dla  ludzi.  Kaczyński  żadnego  zlotu  nie  robił.  Piosenka  słaba  słuchać  się  tego  nie  da 

98944796_3028684053820674_79695052244003

W jakich okolicznościach Sikorski rozstał się z Pis, bo nie pamiętam ?

A odnośnie celebrytów. Co tam z tym młynarzem co mąkę celebrytom sprzedawał ? Miał być wstrząs opinią publiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804

Wołanie o sprawiedliwość  redaktora Sylwestra Latkowskiego!

Może i bym w to uwierzył żeby aferę nie nagłośniono w dobie wyborów - czyżby Adrianowi dołowały akcje?. Najważniejszy w/g mnie jest kontekst nieletnich dziewczynek zaniedbanych opieką rodziców. Każdy był młody ciekawy otoczenia   i nie zawsze trafiał w odpowiednie środowisko ale pewne wartości trzeba wynieść z domu - to zostaje pod czachą w dalszym życiu. W tym wieku też uciekłem z chaty na gigant i znalazłem się kilometry od domu ale nigdy nie byłem POdatny na zło otoczenia. Mieszkałem w internacie i regulaminowo wszedłem w wiek dojrzałości. Tragedią jest, że mama  Pani Asia zainteresowała się losem córki w momencie jej samobójstwa - gdzie była wcześniej. Sądzę, że większość tych małolatek wychowywało otoczenie  w zastępstwie zniedołężniałego ciała pedagogicznego i POzbawionych wiedzy rodzicielskiej a być może prawidłowych emocji rodziców. Piszę tak bo media wszystko zwalają na zmowę milczenia  środowiska celebrytów,  mieszkańców osiedla. Postępowania prokuratorów Sopockich są umarzane, ale pisdziory czy nie możecie już od paru latek tą kastę odświeżyć? - co wam stoi na przeszkodzie?. Czy to takie dziwne, że środowisko celebrytów trzyma się razem?. Latkowski płacze, ze bajerowano młode dziewczynki, szantażowano filmikami - pytanie brzmi czy rodzic zainteresował się tym co POrabia jego nieletnia córuchna?. Dziewczynek nieletnich bez zainteresowania rodziców nie trzeba specjalnie wyszukiwać - młodzieży nasza kochana szuka wrażeń jak każdy z nas w tym wieku, obija się o ostre życia krawędzie nie zawsze z POzytywnym skutkiem. Mam nawet fakt z życia wzięty. W młodości zaraz po maturze pracowałem w kopalni w odległej części moich stron rodzinnych.  Razu pewnego wracając z nocnej szychty zastałem w swoim łóżku cztery  wystające spod kołdry stopy. Pytam się kolegów - co jest grane - okazało się, że dziewczyny uciekły z POprawczaka w Bytomiu i komarują w naszym pokoju. Ładne sztuki niesprawiedliwym losem POzbawione swego Pana - POmyślałwm sobie. Dlaczego?, czy zawiódł system - pedagodzy - pracownicy POprawczaka?. Życie - młody podatny człowiek  szuka wrażeń. Kó***rwowizja nadaje o zmowie milczenia - czy mieliśmy zakapować do jeszcze ówczesnej milicji. Sam miałem latek dwadzieścia i POtraktowałem je jako koleżanki - co prawda mnie i koledze "Siwemu" dostarczyły trochę rozrywki  w kawiarnianych  przygodach towarzyskich. .......................................Tu trzeba mówić jednym głosem bo jesteśmy dorośli, rozróżniamy kolory i dobro od zła. Pedofilstwo jest szatańskim wynalazkiem bo w psychice młodego człowieka zostają ślady na całe życie - i nie piszę tu o sobie bo miałem właściwe wychowanie rodziców i ciepło rodzinne z domu.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co Ty ? Same sobie winne według Twojego przydługiego wywodu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

@Pafnucy kolega wcale tego nie powiedział. Nie są same sobie winne i w ogóle nie wynika to z jego wywodu. 

On tylko pyta co robi 13-14 latka w klubie gdzie leje się alkohol i gołe Panie tańczą na rurach? Co robi ta sama dziewczyna w samochodzie gacha Krystka? Co ma we łbie rodzina godząca się na takie wyprawy? Po śmierci owszem, tragedia łzy, rozpacz, szukanie winnych. Ilość dziewczyn zgłaszających się potem z zeznaniami świadczy że coś się zmieniło tak w rodzinach, jak i w samych łbach nastolatków. Gdzieś popełniono błąd i na tym żerują takie padalce jak Krystek. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

pedofilstwo to szatański wynalazek - no chyba że po ślubie patrząc na prawo kanoniczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8978
Napisano (edytowany)

Zachodnie obyczaje, cywilizacja i bezstresowe wychowanie👍 kiedyś nie wróciłeś do domu na czas to wiedziałeś  co Cię  czeka, teraz matka z ojcem nie wie gdzie jest jego curka czy syn po 22.🤦‍♂️ Luks czas dla zwyrodnialcow.

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

przypomnialo mi sie jak kiedys zrobilismy z kumplami rozpierduche w internacie w lesku-te chlopaki z podkarpacia to slabe byly, to bylo tuz po przemianach i bida byla straszna. kumplowi do spiwora weszla jedna kolezanka a on udwrocil sie na drugi bok i spal dalej-mielismy ubaw do konca szkoly z niego. mysmy byli na wycieczce a oni u siebie wiec pare dni pozniej zebrali bande, chcieli nam autokar spalic i policja musiala inteweniowac, nas bylo tylko 17 

  • Haha 2

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, dsbh napisał:

 

W jakich okolicznościach Sikorski rozstał się z Pis, bo nie pamiętam ?

 

Ponoć fajnie bawił się z paniami i kurz ze stołu wciągał nosem a to wszystko CBŚ nagrało w domku przy akademii Wat bo tam półświatek się spotykał. I potem go Kaczyński wywalił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Toż mu tylko przysługę zrobił. Teraz musiałby korzystać z amnestii co ja Giertych dla odchodzących z PiS ogłosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Te całe dwa filmy puścili tylko po to żeby jeszcze bardziej przed wyborami skonfliktować lemingi z pelikanami. 

Ofiary oberwą po raz drugi a sprawcy dalej będą bezkarni, taka polska właśnie. Nic się nie zmieni dopóki nie nakrecą filmu o wymiarze sprawiedliwości, a bohaterami będą może nawet osoby z samego ministerstwa, i nie z jednej opcji tylko ze wszystkich. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, dsbh napisał:

Przestań oglądać tylko ten TVN bo tam Ci widocznie nie mówią wszystkiego i zacznij przeglądać internet, poszerzysz horyzonty :).

W jakich okolicznościach Sikorski rozstał się z Pis, bo nie pamiętam ?

A odnośnie celebrytów. Co tam z tym młynarzem co mąkę celebrytom sprzedawał ? Miał być wstrząs opinią publiczną.

Tylko to potrafisz napisać? Żeby nie oglądać tvn?  Film Latkowskiego okazał sie kapiszonem. Żadnych dowodów tylko pomówienia. I wy dobrze o tym wiecie stad te dyrdymały o tvn ie. Masz dowody, że ktoś zajmuje się pedofilią zgłoś tam gdzie trzeba zamiast w kółko pisać o tvn.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj