sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mirro    6401
2 minuty temu, many12 napisał:

Zadaj sobie pytanie na jakiej zasadzie i za czyim poparciem powstało ISIS?

Saudów, Jemenu i Kataru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

dla ludzi psychicznych typu many czy galan-prawda i rozsadek nie ma zadnego znaczenia. dla nich kompromitacja to slow rownie obcje jak kuracja


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
1 minutę temu, many12 napisał:

Dyć tam dla Kneseta miejsce zaklepane.

Kneset będzie obradował na Stadionie Narodowym.:lol:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
1 godzinę temu, galan99 napisał:

Polska już w Grudniu ma mieć szczepionkę na COVID .

Tak szybko chcą szczepić .

Przetestują na nas, aby później Europę szczepić :ph34r:.

30 minut temu, galan99 napisał:

Nas Unia już nigdy nie opuści i nie wyrzuci bo gdzie będzie taki rynek zbytu jak Polska jeszcze tylko Sprzedadzą lasy bo surowce już od dali co zostaje jeszcze ziemia ale i na to przyjdzie czas dokręcą podatkami i zabiorą .

Wszystko zależy od Anglii, jak sobie poradzi i czy sobie poradzi po wyjściu z Unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
3 minuty temu, mirro napisał:

Kneset będzie obradował na Stadionie Narodowym.:lol:

Ostatnio ten Izraelski to miał obrady w naszym Krakowie - przecież te z nad Synaju w mojej ojczyżnie czują się jak u siebie - mają po dwa paszporty - kto do tego dopuścił  - to ten emerytowany geniusz politycznej taktyki a jeszcze wcześniej ten nieudacznik jego braciszek.

17903664_1022788427857351_7979994116678806669_n.jpg

9 minut temu, jacus napisał:

dla ludzi psychicznych typu many czy galan-prawda i rozsadek nie ma zadnego znaczenia. dla nich kompromitacja to slow rownie obcje jak kuracja

Nizinny gorol się odezwał - dziwne ale gorole kolaborowali tylko ze szwabami - czyżbym o czymś nie wiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Mają rozmach skoorvysyny.

  • Haha 2

"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131

no nie
aż tak daleko w ignorancję nie dam się wmanewrować bo w tym filmie antyszczepionkowym słyszę indywidua które nie widzą różnicy między wirusową ospą, bakteryjnymi chorobami a szkorbutem i aż takiej ign... ciemnoty nie wciskajmy.
Ten materiał jest przykładem że nikomu nie można wierzyć ani poważnie traktować
Oni za bardzo nie wiedzą o czym mówią i moja wiedza rolnicza wystarcza aby zakwestionować wiele bzdur z tego materiału
zaznacze - wiedza potwierdzona w praktyce na organizmach żywych jakie są przedmiotem poczynań rolnika.
Tym razem oszczędzę roztrząsania szczegółów bo limit tekstu to ja wyczerpałem swój ... i jeszcze trochę
przynajmniej na dzisiaj
_________________________
no ten rusek od @galan99 -a ... i takich ruskich jak tu nie lubić? autentyczny słowiański humor a i realizacja niczego sobie.
pewnych typów się po prostu lubi nie ważne skąd są
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Nooo jak krowy cielą się z indywidualnym QR code no to faktycznie mają psie juchy...


Film to zasadniczo pierdzielenie o ospie prawdziwej. Dlaczego takiej odry czy gruźlicy nie "przeanalizowali"? Ywa - moja córa była późno szczepiona gdyż żłobkowa i wciąż gile. Póki była stacjonarna małpowała słowa, że na studia zapisywać. Poczuła chodzenie, stopień swobody wzrósł i powtarzanie, układanki stały się bzdurą zupełną - najważniejsze stało się włażenie gdziekolwiek.. i spadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jednak coś w świecie w związku z tym się działo mimo mojej nieświadomości. Możemy to uznać za spekulacje szczególnie, że to niewielki margines w zakresie błędu i raczej został zbagatelizowany. W każdym razie temat znikąd się bierze raczej a jest na topie i wart również uwagi, myślę.

https://www.mp.pl/szczepienia/aktualnosci/75977,wycofano-partie-szczepionki-w-niektorych-krajach-szczepionka-w-polsce-poza-podejrzeniami

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=64D1D19A

https://sip.lex.pl/orzeczenia-i-pisma-urzedowe/orzeczenia-sadow/ii-sab-gd-4-19-wyrok-wojewodzkiego-sadu-522746975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608
16 godzin temu, Ulman napisał:

A co to ma wspólnego z CO2? 

a co ma wspólnego kopalnia z co2 ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
8 godzin temu, DTaras napisał:

Przecena przekopu. Myślę, że jeszcze zabraknie paręset baniek. Ciekawy jest fragment z uzasadnieniem.

Uzasadnienie powinno brzmieć.

"Bo jak się za to braliśmy, to nie wiedzieliśmy za co się bierzemy, po kija nam to potrzebne i jak to ma wyglądać. Teraz też tego nie wiemy, ale dobrze nam idzie." 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
10 godzin temu, mirro napisał:

Saudów, Jemenu i Kataru.

Błąd w myśleniu - ISIS powstał na zgliszczach yankeskich okupantów dozbrojonych w pozostawioną amunicję.

32293872_2081936868761995_3776323301786255360_n[1].jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
11 godzin temu, many12 napisał:

Rozdupczyli cukrownie jeszcze za czasów Kalinowskiego w krainie buraka cukrowego - zgroza i kór---stwo jednocześnie.

46891809_1917301318317062_3171115573161492480_n.jpg

 

Autor zapomniał dodać, ze to wszystko dzięki Jurgielowi. Który będąc ministrem rolnictwa w rządzie pis podczas unijnych negocjacji stwierdził, ze on nie będzie negocjował po nocach i poszedł spać. Natomiast inne kraje wynegocjowały dla siebie większe limity. Kalinowski nie miał z tym nic wspólnego. Cukrownię zamknięto dzięki nieudolności fajtłapy Jurgiela.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

"Mój klej- moje ciało" 😂 Jedna desperatka ze strajku kobiet ⚡️ przykleiła się klejem szybkoschnącym do bramy MEN i nie mogła się odkleić 😱 Lewaczki zamieniły ten swój Ciamajdan ⚡️ w taki kabaret, że Kijowski przy nich to profesjonalista 😂

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

many - okupacja żadnego kraju nie jest prosta i bywają błędy. U podstaw tej rewolty siedzą plemienne zaszłości oraz indoktrynacja religijna. Kurna, jak u nas🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Bogdan675Chyba wam to przeszkadza i uwiera skoro bez przerwy o tym piszecie. Poparcie pisu to 27 % ledwie dwa więcej niż opozycji. Brawo Kaczyński brawo kobiety.

Edytowano przez hubertuss
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

ywa - 15 pytanie naiwne hak ten film wcześniej. To taki nawet strzał w kolano. Skoro Ukraińcy nie są szczepieni to epidemia może wybuchnąć wśród nich samych - prawda? Co zresztą miewa miejsce w największym ich skupisku czyli na Ukrainie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577
1 godzinę temu, hubertuss napisał:

@Bogdan675Chyba wam to przeszkadza i uwiera skoro bez przerwy o tym piszecie. Poparcie pisu to 27 % ledwie dwa więcej niż opozycji. Brawo Kaczyński brawo kobiety.

Bzdura jakie brawo kobiety TO SĄ KOBIETY  to szmaty sami nie wiedzą co chcą to jedna wielka propaganda to właśnie pomaga Jarkowi a nie szkodzi .

Jak tylko zaczynali ten cały cyrk to mieli poparcie w Narodzie ale teraz już nie mają po tych wyczynach co robią .

A tak dalej .

Po koronawirusie gospodarka się odrodzi. Ale biurowce mogą runąć na zawsze .

Jeszcze pod koniec zeszłego roku rynek biurowy był rozgrzany do białości. W samej Warszawie w budowie były biura o powierzchni prawie 800 tys. mkw. Wywołana pandemią ekspansja home office zapewne nie wpłynie na rychłe załamanie biurowej deweloperki, ale popyt na miejsca do pracy może się znacząco obniżyć.

Dlaczego firma z Warszawy, Gdańska czy Krakowa ma szukać pracowników tylko w okolicy, skoro zdalnie może zatrudnić ludzi z innych regionów, zwykle o mniejszych wymaganiach płacowych? Po co mieszkać w dużej aglomeracji, jeśli 50-100 km dalej można kupić mieszkanie czy dom nawet o połowę taniej? Czy firmie, której połowa personelu może pracować w domu, nie opłaci się zrezygnować z wynajmu tysięcy metrów w prestiżowym biurowcu na rzecz dużo mniejszej siedziby poza centrum? Takie dylematy są tylko kwestią czasu. I to raczej miesięcy niż lat.

Turystyka w dobie koronawirusa. "Sytuacja jest dramatyczna" Spadek o 80 % .

Tej branży koronawirus nie dał żadnych szans. "Obroty spadły do zera"

- Najgorsze jest to, że do tej pory nie otrzymaliśmy absolutnie żadnego wsparcia od rządu. Jak to jest możliwe, że zabrania nam się pracować i nie daje nic w zamian? No może oprócz obietnic, jak na razie bez pokrycia. Szczerze mówiąc, wszyscy jesteśmy wściekli – mówi Onetowi Aleksandra Wiewióra, menedżerka klubu Maska w Kielcach. Miejsce, które jeszcze kilka miesięcy temu tętniło życiem, dziś jest zamknięte na cztery spusty.

Tak wszystko się zmieni tak samo w rolnictwie nic już nie będzie takie samo jak było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Ja nie wiem po co policja tam jedzie.

Pokrzyczeli by i wrócili z tym co wyszli, a tak tylko robią zamieszanie.

Która by w łeb dostała od drugiej baby to by zmądrzała i tyle.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj