sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

mirro    6402

Solidna podbudowa przygotowana przez rządzących był gwarantem tego wyjścia.😂 Nie ma to, jak solidnie przygotować własną klęskę.

O na przykład taki idiota jak Pan Czarnek (z całym szacunkiem). To jest gwarant kolejnych sukcesów miłościwie panujących.🤣

https://www.money.pl/gospodarka/strajk-kobiet-kosztowany-szantaz-ministra-uczelnie-moga-obejsc-sie-z-milionami-zlotych-6570249692654272a.html

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 godzin temu, nie napisał:

ciekawe czy jarek pojedzie na cmentarz w czasie zakazu? to byłby jego koniec

Byłem dziś właśnie wróciłem trochę ludzi chodzi policja tylko obserwuje na szczęśćie mimo że mamy głupich polityków to mądry naród

14 godzin temu, Ulman napisał:

Na pasku TVParanoja  hasełko - "siewcy śmierci" wśród demonstrantów🤣

Masz rację powinien być napis dyskoteka  na marszu k**ew i alfonsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
33 minuty temu, mirro napisał:

Solidna podbudowa przygotowana przez rządzących był gwarantem tego wyjścia.😂 Nie ma to, jak solidnie przygotować własną klęskę.

O na przykład taki idiota jak Pan Czarnek (z całym szacunkiem). To jest gwarant kolejnych sukcesów miłościwie panujących.🤣

https://www.money.pl/gospodarka/strajk-kobiet-kosztowany-szantaz-ministra-uczelnie-moga-obejsc-sie-z-milionami-zlotych-6570249692654272a.html

 nie popieram odebrania grantów ale też polska jest jednym z niewielu krajów gdzie studia dzienne są darmowe  a wiec sponsorowane przez panstwo z jedenej strony jest to dobre bo mamy wyszkolonych pracowników i łatwy dostep dla biedniejszych .  ja mysle żę rektorzy i wykładowcy nie powinni wspierać żądnej ze stron konfliktów politycznych , natomiast studenci TAK .              Taki fajny przykład ambasady polski w izraelu gdzie 2 pracownice tej ambasady wyszły na protest z napisami ,, jebać pis  '' ,,  wy***rdalać '' to jest brak honoru jak sie reke łaskawego pana gryzie oczywiscie już nie pracują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 godzinę temu, bezbarwny napisał:

No chyba nikt z nas nie przypuszczał, że kobiety(głównie z dużych miast) podobną determinacją się wykażą. 

Gdzie diabeł👹 nie może tam babe 👩pośle. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

gdzie jest policja ?gdzie sanepid?

1 godzinę temu, mirro napisał:

Solidna podbudowa przygotowana przez rządzących był gwarantem tego wyjścia.😂 Nie ma to, jak solidnie przygotować własną klęskę.

O na przykład taki idiota jak Pan Czarnek (z całym szacunkiem). To jest gwarant kolejnych sukcesów miłościwie panujących.🤣

https://www.money.pl/gospodarka/strajk-kobiet-kosztowany-szantaz-ministra-uczelnie-moga-obejsc-sie-z-milionami-zlotych-6570249692654272a.html

bardzo dobrze ,,profesurom" w d*pach się przewraca od nadmiaru pieniędzy ,może to ich trochę otrzeźwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
12 godzin temu, Ywa napisał:

DSBH rząd nie rozmawia z protestującymi, bo ma ważniejsze polecenia niepolskie, które musi realizować i to nie gra. Wystarczy pstryk, aby ograniczyć TWOJA WOLNOŚĆ a to tylko 4 ściany w mieście -bardzo przykre.

Protestujący na próbę negocjacji mają dwie odpowiedzi. Wypier.alaj i spier.alaj. Moja wolność i nie tylko, jest już dawno ograniczona, czy to poprzez telefon czy internet na przykład.

10 godzin temu, Partyzant85 napisał:

Żadnych trupów w ciężarówkach nie będzie. Większość z tego co pokazują to manipulacja i zastraszanie.

Powiedz to osobom chorym i rodzinom osób które zmarły.

10 godzin temu, Ulman napisał:

Całe nieszczęście zaczeło sie od głupoty rządzących i lewackiego bonu turystycznego zachęcajacego do przenieszczania sie 

Zaczęło się od ucieczki ludzi z Chin we wszystkie strony świata.

3 godziny temu, DANDYS napisał:

Robi wrazenie 

8632de09d18f.jpg

Halloween po polsku.

Na cmentarzu pustki. Policja nudzi się na parkingu w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
25 minut temu, staszek131415 napisał:

Poczytajcie sobie komentarze młodzierz doskonale się bawi w czasie nauki zdalnej zrobili sobie dyskotekę na ulicy bo kluby zamknięte a protesty wkrótce się skończą......

https://trojmiasto.tv/Trwaja-protesty-we-Wrzeszczu-liczba-osob-nie-maleje-28-10-2020-video-49032.html

Oczywiście całym sercem JE wspieram https://gdynia.naszemiasto.pl/strajk-kobiet-w-gdyni-demonstranci-niesli-kukle-jaroslawa/ar/c1-7970825

1 godzinę temu, mirro napisał:

Może skrajny neandertalski analfabetyzm temu Panu przyświeca?

Akurat wczoraj rozmawiałam sobie z dzieckiem o jego zamiłowaniach, pyta mnie(od zawsze)jak różne rzeczy pozmieniać/uruchomić/zaprogramować, aż w końcu znalazł sobie kurs robotyki, który mi wskazał/ usilnie prosi. Marzy mu się konstruowanie robotów. Podchodząc serio zaczęłam opowiadać mu o ETI - jak na poważnie, to z czym to się łączy oraz najważniejszym o konkursach/patronacie/finansowaniu/sponsoringu. https://pl.wikipedia.org/wiki/Wydział_Elektroniki,_Telekomunikacji_i_Informatyki_Politechniki_Gdańskiej

Jednakże skoro tak rząd podchodzi, to na pierwszym miejscu trzeba skupić się na wzmożonej edukacji językowej, aby człowiek bardziej czuł się swobodnie=bezpiecznie na świecie.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

Gdzie diabeł👹 nie może tam babe 👩pośle. 

Bardzo trafnie ujęte, historia lubi się powtarzać, jak nie jabłuszko zakazane wpierniczy za namową diabła, to wirusa rozniesie z szatańskimi hasłami.   :P

25 minut temu, dsbh napisał:

Protestujący na próbę negocjacji mają dwie odpowiedzi. Wypier.alaj i spier.alaj. Moja wolność i nie tylko, jest już dawno ograniczona, czy to poprzez telefon czy internet na przykład.

 

Lub straszą rzucaniem koktajli mołotowa, w Stanach wiedzieliby co zrobić z terrorystami, bo to są terroryści, lub mają już ku temu zapędy, a u nas, no cóż śmichy chichy z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43
1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

Byłem dziś właśnie wróciłem trochę ludzi chodzi policja tylko obserwuje na szczęśćie mimo że mamy głupich polityków to mądry naród

Masz rację powinien być napis dyskoteka  na marszu k**ew i alfonsów

Większej ku..y na tym forum  niż ty  nie spotkałem 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    463
7 minut temu, mj23 napisał:

Większej ku..y na tym forum  niż ty  nie spotkałem 

@Bartek933 urlopik dla pana xd

Edytowano przez Kowalsky30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
14 godzin temu, Ulman napisał:

Niech prezes da przykład.

Z kim? Z kotem? Toż to wyjdzie prezes w futerku a to już niezgodnie z piątką dla zwierząt. 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
12 minut temu, mj23 napisał:

Większej ku..y na tym forum  niż ty  nie spotkałem 

Daleko masz do lusterka?🤭

Edytowano przez Dariowola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
5 minut temu, Kowalsky30 napisał:

@Bartek933 urlopik dla pana xd

Jeśli temu panu urlopik to i Staszkowi też bo rzuca tymi urwami pod adresem kobiet a urwa to też zawódjak każdy inny a że ma p**** łajdaczkę to już tylko i wyłącznie jej sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
6 minut temu, Kowalsky30 napisał:

@Bartek933 urlopik dla pana xd

Za co??? No chyba że w nagrodę za trafne podsumowanie.👍

1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

Byłem dziś właśnie wróciłem trochę ludzi chodzi policja tylko obserwuje na szczęśćie mimo że mamy głupich polityków to mądry naród

Masz rację powinien być napis dyskoteka  na marszu k**ew i alfonsów

 1.Mądry głupków nie wybierze. Naród głupi więc wybrał głupich polityków. 

2. Widać że żeś zwolennik PIS - Prostactwo I Schizofrenia 

42 minuty temu, witejus napisał:

bardzo dobrze ,,profesurom" w d*pach się przewraca od nadmiaru pieniędzy ,może to ich trochę otrzeźwi

Teraz czas dla ciemnoty i chamstwa! Niech nam jakieś wykształciuchy się nie wtrącają bo proletariat lepiej wie co trzeba. Swołocz rulez!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
47 minut temu, witejus napisał:

bardzo dobrze ,,profesurom" w d*pach się przewraca od nadmiaru pieniędzy ,może to ich trochę otrzeźwi

Taaaaa jasne. Bo zamiast ciągnąć fikcję, to dali godziny rektorskie. Część z dojeżdżających na wieść o tym to nawet d*py z domu nie ruszyła. Czyli i studentów mniej łazi i wiadomo jaki jest status na uczelni w danym momencie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43

Mogę mieć bana , przeżyje. Ale wtedy żeby było sprawiedliwie  to @staszek131415 ban powinien mieć  10 razy dłuższy. Typ wyzywa na lewo i prawo i nic . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
38 minut temu, Ywa napisał:

Akurat wczoraj rozmawiałam sobie z dzieckiem o jego zamiłowaniach, pyta mnie(od zawsze)jak różne rzeczy pozmieniać/uruchomić/zaprogramować, aż w końcu znalazł sobie kurs robotyki

robotyka to dla  dzieci mój też chodził na to , znaczy układanie lego .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
2 godziny temu, mirro napisał:

Solidna podbudowa przygotowana przez rządzących był gwarantem tego wyjścia.😂 Nie ma to, jak solidnie przygotować własną klęskę.l

Widzisz Miruś, bo to niebylejaki inżynier pola walki obmyślił. Fala pandemii, jest jak fala gónwa w Wiśle. Im wolniej się toczy, tym większe spustoszenie robi. Armią jest gospodarka, i w obliczu jej katastrofy, jednostka niewielkiego znaczenia nabiera.  Cel uświęca środki. Poza tym, to nie potop szwedzki. Oblężenie się przeczeka, a jeśli ów oblężenie, to tylko hałas, to tym bardziej. Byle do rękoczynów nie doszło. i stąd wyrozumiałość wśród stróżów porządku się bierze. 
I przy tym wszystkim, rząd czyste ręce mieć będzie, więc niech mi kto powie, że nasz Wódz, geniuszem nie jest. 

  • Like 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Twardy bądź, miej swój honor. Staszkiem się nie sugeruj. A jak coś piszesz takiego jak "k**wy", to zawsze dodawaj ( z całym szacunkiem).😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

ta .......... jeszcze historia oceni żę rząd podjął dobrą walke z koronowirusem tylko to zła opozycja wycągneła ludzi na ulice i zmarły tyś .ludzi przez PO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj