sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

mirro    6401

Jak stwierdzę że mamy w kraju opozycję, to odniosę się do Twojego wniosku. Na razie nie ma o czym dyskutować.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
Dnia 28.10.2020 o 21:05, ogarek napisał:

Dopiero zaczynam.. 😋 To nie są wyzwiska tylko trafne określenie postawy jak tu reprezentujesz 

Dla ciebie kobieta to zwykle ruchadlo co nie ma żadnych praw bo ty jesteś  na poziomie średniowiecza i tyle 

a dziecko niema już prawa ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
1 minutę temu, Roman176 napisał:

a dziecko niema już prawa ? 

Na pewno nie jest świadome swoich praw, czyli tak jakby ich nie miało. Natomiast Ty masz obowiązki wobec dziecka i z tego już prawo Cię rozlicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Jestem odwazny w grupie i dlatego atakuje kobiety, jestem przeciwko LGTB dlatego glosuje na gejiow z PiS i bronie gejow w sutannach, jestem patriota i dlatego popieram kosciol katolicki ktory obalil Konstytucje 3 maja, prosil caryce o interwencje, byl przeciwko powstaniom narodowym, goscil Himmlera na Jasnej Gorze i mial mnostwo wspolpracownikow UB

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
1 minutę temu, mirro napisał:

Na pewno nie jest świadome swoich praw, czyli tak jakby ich nie miało.

jak już wkładasz to uruchom szare komórki , a nie lewacka myśl ubiorę kondoma nie spoko aborcja na życzenie ok ruchamy się 

Przed chwilą, mirro napisał:

Roman to Twoja deklaracja?

nie zastanawiam się jak by tak kobiety zaatakowały muzułmanów ? wióry by leciały czy łby kobiet ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

A potrafisz uruchomić u siebie mode "stop sraczka" i odnieść się merytorycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43
48 minut temu, Sean napisał:

Nie poopieram wandalizmu, mi chodziło tylko o obronę kościołów i innych miejsc przed dewastacją, bo nie oszukujmy się, jeżeli nie byłoby obrony, to ta rozdarta hołota by się tam wdarła bez jakichkolwiek zahamowań.

Kościołów trzeba było bronić wtedy jak kampanię wyborczą robili sobie w nich politycy . Obecnie to gracz polityczny i tak jest traktowany. Najgorsze bazgroły na budynku kościoła lub banery na ogrodzeniu są niczym w sytuacji gdy ksiądz ustępuje miejsca politykowi , by ten robił sobie kampanię wyborczą. To jest prawdziwe swietokradztwo, ale tym klechom to nie przeszkadzało. Dlatego trzymam się od jakiegoś czasu z dala od kościołów i widzę,  że takich ludzi jest coraz więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
1 minutę temu, mirro napisał:

A potrafisz uruchomić u siebie mode "stop sraczka" i odnieść się merytorycznie?

ok oburzyłem się trochę naoglądawszy się filmów na fb 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
3 minuty temu, Roman176 napisał:

nie zastanawiam się jak by tak kobiety zaatakowały muzułmanów ? wióry by leciały czy łby kobiet ? 

Najtwardsi bojownicy ISIS spieprzali przed kurdyjkami, więc na rumakuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

chyba nie słyszałeś o wczorajszym ataku terrorystycznym ścięte głowy kobiet oczywiscie imigranta 

7 minut temu, mj23 napisał:

Kościołów trzeba było bronić wtedy jak kampanię wyborczą robili sobie w nich politycy . Obecnie to gracz polityczny i tak jest traktowany. Najgorsze bazgroły na budynku kościoła lub banery na ogrodzeniu są niczym w sytuacji gdy ksiądz ustępuje miejsca politykowi , by ten robił sobie kampanię wyborczą. To jest prawdziwe swietokradztwo, ale tym klechom to nie przeszkadzało. Dlatego trzymam się od jakiegoś czasu z dala od kościołów i widzę,  że takich ludzi jest coraz więcej. 

tak jak bym wrzucił kobiety do jednego worka 

Opozycja namawia ludzi do zbierania się w tłum.Połowa tych demonstrantów będzie dzisiaj zakażonych.Gdy wrócą do domu , zakażą rodziców, dzieci , dziadków , czyli całą rodzinę. Całe rodziny zaczną ciężko chorować a nawet umierać w setkach tysięcy .

 

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Słyszałem. Służby pewnie na kwarantannie.

 

Leje u Ciebie deszcz?

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43
59 minut temu, jarecki napisał:

a nie pisaliscie o pchnietej dziennikarce z TVN czy GW w czasie protestów we Wrocławiu ? jak tak to czy Oglądałeś ten film z miejsca zdarzenia ?

ZA pchniecie oskarżyć o zabujstwo to co Powiesz na ten wyrok ?          https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-10-25/znecali-sie-latami-w-koncu-zabili-ojciec-z-synem-upozorowali-samobojstwo-matki/                     nawet syn nie został skazany za zabójstwo a o uczerbek na zdrowiu 

myslisz żę takie ustawki kibole kontra protestujący była by lepsza ? sorka taka mysl mi przyszła do głowy 

Nie , ale w wkur..ia mnie jak się z bandytów robi patriotów i obrońców kościoła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
Przed chwilą, mj23 napisał:

jak się z bandytów robi patriotów i obrońców kościoła 

Spokojnie już raz się z nimi bratali. A potem ich dojechali, Kibole chyba niczego się nie nauczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
1 minutę temu, mirro napisał:

Leje u Ciebie deszcz?

tak ale u mnie to mało kiedy nie padało i tak od września 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

Marta Lempart: naszym głównym postulatem jest dymisja rządu. (dodatkowo także liberalizacja morderstwa zwanego aborcją co popiera 3%)

gdybyś ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości; ulica i zagranica numer 143 :) a wyrok tk to tylko wymówka (przepis jeszcze w życie nie wszedł i każdej chwili można go zmienić czego lewica i po nawet nie próbują zrobić) i to te kobiety + opozycja antypis + wspierające je media są w 100% odpowiedzialni za burdy i zagrożenie epidemiologiczne 

fragment wywiadu z rzeplińskim:

Śledzi pan to, co się dzieje?

Jako obywatel patrzę na to z obrzydzeniem, jako katolik ze smutkiem.

Demonstracje pod kościołami to novum.

Niezrozumiałe, bo przecież do kościoła można przestać chodzić. Nic się nie dzieje tym, którzy nie chodzą, nikt ich tam na siłę nie zaciąga, nikt ich nie piętnuje.

Niechodzenie do kościoła w liceach to norma i moda.

Właśnie, to raczej księżą boją się chodzić po kolędzie, bo spotykają ich niemiłe reakcje.

Rozumiem demonstracje przed siedzibami PiS, ale dlaczego idą pod kościoły?

A myśli pan, że hołota francuska zachowuje się inaczej? A hołota amerykańska jest inna?

Nazywa pan tych ludzi hołotą?

Hm…  

...

„Wyp…j ku…o!” to zachęta do dialogu?

Nie, ci ludzie w ten sposób tylko eskalują konflikt i prowadzą do anarchizacji życia, to niedopuszczalne.

 

i po ptokach :D 

ich autorytet nazwał ich hołotą :D takiego ciosu w twarz się nie spodziewali :D 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

szczęk zamka... gdybym ja tak zrobił to bez sensu wypadłby nabój 😁


Kurcze, mirro, od Romana padła jednak deklaracja - on Cię chciał.. nie chcę o tym myśleć😬


negatyw - ten gość to sędzia a sędzia ma na swój dposób zryty beret czyli jest bezstronny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

 

 

37 minut temu, mirro napisał:

A potrafisz uruchomić u siebie mode "stop sraczka" i odnieść się merytorycznie?

Przed 1 setką nie, a po 1 setce już nie🤣


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
12 minut temu, DTaras napisał:

Kurcze, mirro, od Romana padła jednak deklaracja - on Cię chciał.. nie chcę o tym myśleć😬

dokończ ?? 

3 minuty temu, agromatik napisał:

Przed 1 setką nie, a po 1 setce już nie🤣

nie bierz mnie swoją miarą 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
1 minutę temu, Roman176 napisał:

 

nie bierz mnie swoją miarą 

A nawet pożyczoną nie wezmę. Nie ta opcja, zdecydowanie i na pewno.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

roman - do mirra to pisałeś - prawda? "jak już wkładasz to uruchom szare komórki , a nie lewacka myśl ubiorę kondoma nie spoko aborcja na życzenie ok ruchamy się"


Roman dziś się chyba nie zna na żartach 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
2 godziny temu, Sean napisał:

Jak ktoś wydziera mordę na całe gardło  - to jest wojna i rzuca słowami prosto z rynsztoka, to na co liczy w czasie wojny? na kurtuazję wobec "dam"?  kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

Raczej tak. Chociaż, przykład gdy brak argumentów.

2 godziny temu, hubertuss napisał:

 To tak jak ten co samochodem umyslnie przejechał dwie babki i uciekł. On też bronił państwa pis przed protestami i dlatego dostał za to tylko zarzut wykroczenia drogowego

Nie widziałem tego zajścia, także może ktoś podrzuci linka. Czasami działasz odruchowo, nie zastanawiając się nad konsekwencjami.

1 godzinę temu, DTaras napisał:

Sean - ja wchodziłem do meczetów i siadałem sobie na schodku który nie był zwykłym schodkiem. Nikt mi łba nie urżnął a jedynie zwrócił uwagę...

 

Gdyby te osoby weszły do kościoła, tak jak powinno się wchodzić. Stanęły w ciszy po dwóch stronach ołtarza, t.z.w. niemy protest,  z tymi transparentami, to ktoś by ich wyrzucił z kościoła ? Nawet protestować, trzeba umieć.

1 godzinę temu, mirro napisał:

Aaaaaa to jednak wandalizm, a nie walka z Kościołem?:lol:

Oczywiście że M4. Nic tak nie zatrzymuje jak szczęk zamka.:lol:

Myślałem, że strzał ostrzegawczy.

1 godzinę temu, mj23 napisał:

Kościołów trzeba było bronić wtedy jak kampanię wyborczą robili sobie w nich politycy . Obecnie to gracz polityczny i tak jest traktowany. Najgorsze bazgroły na budynku kościoła lub banery na ogrodzeniu są niczym w sytuacji gdy ksiądz ustępuje miejsca politykowi , by ten robił sobie kampanię wyborczą. To jest prawdziwe swietokradztwo, ale tym klechom to nie przeszkadzało. Dlatego trzymam się od jakiegoś czasu z dala od kościołów i widzę,  że takich ludzi jest coraz więcej. 

To Wałęsa mieszał kościół do polityki, czy kościół Wałęsę ? Żeby nie było, u nas ksiądz w czasie jakichkolwiek wyborów nie wspomina na kogo głosować. Wydaje tylko komunikat, trwają wybory, zagłosujmy z własnym sumieniem. Zresztą poza wyborami również nic nie wspomina w czasie kazań o polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

i jeszcze głos rozsądku stanowskiego

Zdjęcie

"Władza jest głupia, ja jestem mądry, no tak, nasza babcia przez to umarła, ale przecież nie można ustąpić, kup ode mnie chryzantemy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
2 godziny temu, staszek131415 napisał:

Nie nazywaj kobiet z marginesu i kilku alfonsów co się do nich przylączyło ofiarami stali się na własne życzenie jesteś taki prawy i sprawiedliwy nie byłeś tam a oceniasz sytuację na podstawie relacji tej bandy niech podziękują Bogu że nad nimi czuwał i nic się nie stało ten samochód ruszał zmiejsca a nie wjechał zimpetem jak uchodzca któych w naszym kraju tak chcieli mieć oszołomy z PO to Kaczyńskiemu zawdzięczają że mogą jeszcze dziś spokojnie chodzić po ulicach otwórz oczy zobacz co się dzieje we Francji niemczech czy szwecji czy tego chcą te kobiety? TRo tacy jak Komorowski Budka i cała Nowoczesna podpala kraj ale odpowiedzą za to ich dzieci będą do nich mówily wy***rdalaj

Kraj to podpalił Kaczyński i Przyłębska. Wniosek związany z aborcją leżał w TK od 2017 roku. Jeden z sędziów wybranych przez pis pisał nawet do Przyłębskiej pisma z zapytaniami dlaczego wniosek w tej sprawie nie jest procedowany i dlaczego jest to powiązane z kalendarzem wyborczym. Dlaczego wyciągnęli to dopiero teraz u progu apogeum pandemii? Ano dlatego, ze chcieli podpalić kraj. Podpalać zresztą próbował już Duda w kampanii szczując na lgbt i wmawiając wam jakąś leksykalizację dzieci, która zupełnie nie ma miejsca. A na pewno miejsca mieć nie może bez zgody rodziców.

Piszesz o jakimś marginesie i kilku alfonsach. To pokazuje jaki sfrustrowany jesteś. Ty naprawdę nie widzisz, ze tam przeważa młodzież. Tak oni powiedzą wam całemu pisowi wypier. I będziecie za czas jakiś wypier. I daj se już spokój z jakimiś uch0odxcami bo straszysz czymś czego nie ma i nie wiadomo czy by było. Bo z Litwy np większość uchodźców i tak uciekła do Niemiec. Ale ty tego nie ogarniasz.

Tak samochód ledwie ruszył z miejsca. Jak by wjechał w ludzi z pisu to byście tu dopiero się pruli jaka to krzywda się stała. A jak wjechał w protestujących to nic się nie stało. Mam nadzieję, ze nigdy nie doświadczysz potrącenia przez auto byś mógł powiedzieć, ze nic się nie stało i zawdzięczasz to Kaczyńskiemu.

44 minuty temu, dsbh napisał:

Nie widziałem tego zajścia, także może ktoś podrzuci linka. Czasami działasz odruchowo, nie zastanawiając się nad konsekwencjami.

Odruchowo wjechać w grupę ludzi stojących przed autem? Takie odruchy to jakiś lekarz powinien zbadać. A co do konsekwencji to nie wiem czy ten kierowca jakieś poniesie bo [pisowska prokuratura zakwalifikowała to jako wykroczenia. Osoby potrącające osoby na pasach autami już powinny się cieszyć z takiej liberalizacji przepisów. Można nawet odjechać z miejsca zdarzenia.

 

Edytowano przez hubertuss
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43

Że jest kilku normalnych księży to nie kwestionuje . Największy problem jest z episkopatem. Blatowanie z władzą i nagminne tuszowanie pedofilii. Obecny kościół katolicki (mówię o hierarchach proboszczach itp.) to największa zakała tego kraju . 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj