sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Steyerek8100    50

Nie wiem kto ten znaczek z piorunem jako symbol walki kobiet wybrał ale.... Polecam poszukać fotografie oraz genezę--- Blitz Mädel Mädchen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jak wam się podobało wczorajsze przemówienie Jaruzelskiego nie to znaczy Kaczyńskiego. Przez przypadek i podobieństwo mi się od razu skojarzyło. Wie ktoś z was jakie to tajemnicze siły nas atakują i sprawią, ze nie bedzie Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Brakowało kartki i okularów... Na początku wskazał kto konstytucję uchwalił i dalej już poszło w tle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, leszek1000 napisał:

Druga kwestia czemu wyzywali Bosaka który nie skomentował wyniku trybunału. Tutaj jest drugie dno i tyle. 

No chyba że większość chce lewicy u władzy. 

Skomentował    jest  przeciw  aborcji    opowiedział  się  po właściwej  stronie 

122935612_3659030464141819_4269905595542

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726
48 minut temu, hubertuss napisał:

Jak wam się podobało wczorajsze przemówienie Jaruzelskiego nie to znaczy Kaczyńskiego. Przez przypadek i podobieństwo mi się od razu skojarzyło. Wie ktoś z was jakie to tajemnicze siły nas atakują i sprawią, ze nie bedzie Polski?

Bardzo stonowane i spokojne. Opozycja wczoraj pod mównica do gardła mu skakała krzyczała wojna, aby wy***rdalaj chyba zabrakło, a jarus spokojnie o obronie kościołów. Nawet jakby stanął i powiedział kocham was wszystkich to byście pomstowali co też on wygaduje. Próbowali go sprowokować i tylko raz w sejmie się udało i mu się ulalo od tego czasu się pilnuje i nic na gorąco nie komentuje. Przeczytajcie artykuł redaktora Stanowiskigo z redakcji sportowej wp. Chyba większość się z nim zgodzi. Reszta to ekstremiści jak to ich nazwał.

Czytałem też artykuł o walce przed trybunałem kobiety  z zespołem downa i matki dziecka z zespołem Downa o zmianę prawa aborcyjnego w Anglii. Z ich punktu widzenia aborcja z tego powodu to dyskryminacja a nie żaden wybór. I mają w Anglii coraz większe poparcie, a zwolennicy możliwości aborcji z powodu zespołu Downa uważani są za ciemnogród . Kto wie czy lewica za kilka lat nie będzie uważana tam za ciemnogród. A my ciągle w tyle czy może tym razem w przodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@leszek1000 @Denwer Bosaka wyzywano za jego głupie słowa.

https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/prawa-kobiet/jesli-dziecko-umrze-po-porodzie-no-to-po-prostu-umrze-mowi-krzysztof-bosak/evs4f2b

Ciekawe czy powiedział by tak własnej żonie o własnym dziecku?

@PawelWlkp Jarzuel też spokojnie mówił czy tam czytał. Dlatego mi się skojarzyło. Chociaż generał aż takich bredni o jakichś siłach nie pociskał. A to, ze Kaczyński powiedział by kocham was wszystkie. W cuda wierzysz? Mu słowo kocham zwłaszcza w stosunku do kobiet przez usta nie przejdzie.

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Z ich punktu widzenia... Z punktu widzenia różnych środowisk prawo jest niesprawiedliwe dla nich. Ostatnio słyszałem jako to mniejszość niema prawa sterować większością. W obronie kościołów przed kościołem stanęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Kobiety mają tak zwaną intuicję i czują pismo nosem. Wyrok to woda na młyn a one chcą stawidło zawrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
20 minut temu, PawelWlkp napisał:

Czytałem też artykuł o walce przed trybunałem kobiety  z zespołem downa i matki dziecka z zespołem Downa o zmianę prawa aborcyjnego w Anglii. Z ich punktu widzenia aborcja z tego powodu to dyskryminacja a nie żaden wybór. I mają w Anglii coraz większe poparcie, a zwolennicy możliwości aborcji z powodu zespołu Downa uważani są za ciemnogród . Kto wie czy lewica za kilka lat nie będzie uważana tam za ciemnogród. A my ciągle w tyle czy może tym razem w przodzie

Tak dla szerszego obrazu. Kobieta rodzi dzieciaka i opiekuje sie do jego śmierci. Zakładając że w chwili jego smierci  jest juz po 50 roku życia i od 20 roku opiekowała się nim, nie pracowała, a nie daj Boże została sama, to spokojnie może pójść i popełnic samobójstwo. Ani widoków na pracę, ani widoków na emeryturę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

NO niestety tak to w Polsce jest. Mniejszość przeciwników jakiej kolwiek aborcji próbuje narzucić własne zdanie większości. A wygląda to tym bardziej groteskowo, ze przeciwnicy aborcji za każdym razem próbują insynuować jakoby aborcja byłą obowiązkowa. A przecież nikt nie zmuszał do aborcji. Jeśli matka wiedziała, ze dziecko nie ma ważnych narządów i po porodzie umrze mogła jeśli chciała je dalej nosić. 

Jeszce jedno co mnie rozbawiło w przemówieniu Kaczyńskiego. Ten gość już nie czuje tego czasu. Jego przemowa rodem z ery Gomółki czy Jaruzelskiego była w mediach społecznościowych. A więc adresowana raczej do młodych. Ale język to był jak dla starych. Młody to co najwyżej mógł się uśmiać słysząc o jakichś siłach.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bo jak to było?    większość jest głupia.   ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@mirro masz rację. Ostatnio mama opowiadał mi, ze właśnie oglądała reportaż o takiej kobiecie. Sama wychowywała kalekiego syna. On 34 lata umarł. Matka nie pracowała została bez zasiłków bez środków do życia. Pracy całe życie nie pracując nie znalazła i co jej zostało. O całym dramacie codziennej opieki nad 34 letnim niedołężnym mężczyzną to już nie ma co pisać.

Jaruzelski vs Kaczyński. Ja bym dodał jeszcze Gomółkę. Tak Kaczyński przemawia do młodych zamieszczając to w mediach społecznościowych.

https://joemonster.org/filmy/107489/_Musimy_pokonac_protestujacych_i_bronic_kosciola_za_kazda_cene_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

kazdego roku sa przypadki ze matka dziecka niepelnosprawnego zabija dziecko i siebie... ja mam po sasiedzku od 30 lat chlopaka z glebokim porazeniem mozgowym , wiec wiem jak to wyglada i wytrzymuje smrod palonych pampersow.............................................

nie myslalem ze wystarczy 5 lat rzadow zjednoczonej kurwicy zeby kosciol katolicki zakonczyl swoj realny zywot, do tego pandemia i koscioly zostana puste , mlode i srednie pokolenia zakonczylo swoj kosciolkowy zywot.

wahadlo zaczyna odbijac w druga strone jak w irlandi, hiszpanii, malcie .

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/jaroslaw-kaczynski-o-protestach-monika-jaruzelska-przypomina-o-swoim-ojcu/ehe63br,79cfc278

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

miliony polakow zaglosowalo nogami.......

moze na malte malo kto wyjechal ale tam chyba trudno sie zaczepic.

a widzisz jakas inna realna alternatywe ???  znajdz w historii chrzescijanskiej europy okres gdzie przez 80 lat-nieliczac balkanow -nie bylo wojny ??? 

prawdziwi chrzescijanie zawsze byli przesladowani, na szczescie to margines tak z 5-7 % wg badan socjologow tyle polakow ma cos realnie wspolnego z wiara, reszta to katolicy ,kurna jest ich podobno 90% wiec kto ich moze przesladowac ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Łooooo matko mordujom nas , przesladujom i zagrażajom Tylko Jarosław wiecznie dziewica i Polska Zjednoczona Prawica Robotnicza nas wybawi.

Syndrom zagrożenia trzeba codziennie pielegnować👍


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kibole panie se znaleźli nowe terytorium na ustawki.. 😂Samozwancze szwadrony Chrystusowe.. 😂😂😂😂😂

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

oho zaklamany ulmanek wrocil.moze wreszcie odpowiesz na pytanie z wczoraj czemu wyzywasz pis skoro to twoja ulubiona konfederacja zadala pytanie do trybunalu ws aborcji i sie nie kryje ze jest przeciwnikiem jej?czemu klamiesz bezczelnie skoro to jednak pis wydal wyrok zgodny z konstytucja? moze troche prawdy bys powiedzial a nie tylko klamstawa bo jeste chory z nienawisci  do pis jak gad ogarek do kosicola.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, Ulman napisał:

Łooooo matko mordujom nas , przesladujom i zagrażajom Tylko Jarosław wiecznie dziewica i Polska Zjednoczona Prawica Robotnicza nas wybawi.

Syndrom zagrożenia trzeba codziennie pielegnować👍

Co Ty lewaku rozumiesz, w cywilizowanym kraju mam bać się iść do kościoła ?? Nawet wychowanie nakazuje że trzeba takim miejscom oddać szacunek, ja nie pójdę do cerkwi czy meczu robić burd i atakować ludzi, ale jak widać co niektórzy nie potrafią się zachować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

jak go zlapalem na klastwie i obludzie to spierdolil teraz cwaniak zaklamany bo te jego gadki sa h*ja warte  jak fakty sa inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
6 minut temu, szmergiel napisał:

oho zaklamany ulmanek wrocil.

od dawna mówię że to jest trol który całymi latami piszczy pis,pis,pis i jeszcze mu linki podawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj