sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

a nie ci którzy dają gołodupcom? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Kallina86 napisał:

Nie zrozumiałeś mnie. Sama cena nic nie mówi. Chodziło mi o to, jak się wtedy sytuacja odnośnie ceny i zapotrzebowania zmieniła. 

Sprawdź sobie jeśli cię to interesuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
2 minuty temu, Denwer napisał:

Patologię tworzą golodupcy  którzy patrzą jak tu kogo okantować  bo nie potrafią zarabiać tylko muszą oszukiwać

Gołodupcy nie potrafia zarobić i głosując na socjalistów z PIS liczą na socjal za który będą żyć nic nie robiąc. Kantować i oszukiwać lewackie państwo które tworzy patologie to obowiązek kazdego normalnego człowieka.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Ulman napisał:

Kantować i oszukiwać lewackie państwo które tworzy patologie to obowiązek kazdego normalnego człowieka.

Po tym poznaje się złodzieja i oszusta  golodupca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Lepiej tak niż być idiota płacącym na patoli zamiast dbać o siebie i swoja rodzinę.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

po tym że chwali tych co mu dają za nic?

co wygrałem za dobrą odpowiedź?

1 minutę temu, Denwer napisał:

Po tym poznaje się złodzieja i oszusta  golodupca 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
4 minuty temu, Denwer napisał:

Sprawdź sobie jeśli cię to interesuje 

Ja napisałam, że nie pamiętam. Ty piszesz, jakbyś to wszystko wiedział. Widzę, że masz czas, więc miałam nadzieję że mi pomożesz i napiszesz jak to wyglądało. Ale jeżeli nie, to trudno. Mimo wszystko dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Ulman napisał:

Lepiej tak niż być idiota płacącym na patoli zamiast dbać o siebie i swoja rodzinę.

W bardzo ciekawym środowisku się otaczasz samych patoli.  Pamiętaj kto z kim  przestaje.....🤔🤔🤔

PiS zapowiedział że przybędzie wam z odsieczą 🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Za pieniądze takich frajerów jak ty to sama przyjemność.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A mi sprawi przyjemność że cię z biedy i tej patologii dzięki moim pieniądzom wyciągną 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Trzeba być lewakiem albo idiota żeby to sprawiało przyjemność.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

idz do lekarza ulman albo zglos na policje ze tak cie kradna z tych twoich pieniedzy.uzalasz sie jak ostatni kretyn a gadasz ze taki madry jestes. jak policja nic nie zrobi z tym zgloszenie kradziezy to lekaz moze pomoze.przestan juz pieprzyc jak ulomny od roku wkolko to samo albo podaj jakos kwote i co cie okradaja a nie tylko bezkonkretowe pierdolenie na poziome 10 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
19 godzin temu, DTaras napisał:

Ulman - oni go za pranie ścigają...

Coby kasiorkę wyprać to trzeba ją rzucić  w obieg - ten gostek miał inne plany POdobne do Gąsiorowskiego tylko nie zdążył drapnąć do Synaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Ulman napisał:

Trzeba być lewakiem albo idiota żeby to sprawiało przyjemność.

Wystarczy być altruistą  dobrym człowiekiem wrażliwym na krzywdę bliźniego. 

Ale złodziej i oszust niegdy tego nie zrozumie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Lewakiem i idiotą a nie altruistą.  Nazywasz mnie złodziejem i oszustem?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Każdym podatkiem cie okradają a ja się nie daje okradać jak tylko mogę w przeciwieństwie do kretynów popierajacych to że są okradani.

10 minut temu, szmergiel napisał:

idz do lekarza ulman albo zglos na policje ze tak cie kradna z tych twoich pieniedzy.uzalasz sie jak ostatni kretyn a gadasz ze taki madry jestes. jak policja nic nie zrobi z tym zgloszenie kradziezy to lekaz moze pomoze.przestan juz pieprzyc jak ulomny od roku wkolko to samo albo podaj jakos kwote i co cie okradaja a nie tylko bezkonkretowe pierdolenie na poziome 10 latka

PISowska yntylygyncja


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

masz jakis argunent? to ile i jak cie kradna? bo od roku codzien to samo. podatki sa  na calym  swiecie a w polsce wcale nie sa wysokie

ps.nasluchales sie jak korwin pieprzy zlikwidowac wszystko i zrobic columbie albo jeszcze cos gorszego i ci sie w glowie kroi. jedz do ameryki poludniowej i popatrz jak wyglada swiat jak niema ty tak znienawidzonych przez ciebie podatkow.

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Okradają cie w każdym produkcie który kupujesz . Idziesz do knajpy i z tego co wydasz kilkadziesiąt % idzie na podatki. Zusy kelnerek, właściciela ich PITy CITy, podatki nakładane na prąd, gaz paliwo do aut którymi jeżdzą Jakby to było o połowe nizsze to zapłaciłbym pewnie z 25% taniej im by nie ubyło a lewactwo nie finansowało by leni i gamoni którym sie pracować i myslec nie chce.

Jak od zawsze pisałem - pieniądz lubi cisze więc nie bede operował kwotami jak niektórzy pajace.

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

gadaj sobie dalej o tej ciszy i wyjedz tam gdzie ci wczesniej pisalem i bedziesz zadowolony. czemu tu jeszcze mieszkasz skoro uwazasz sie za madrego? wyjazd do innego kraju w europie ci n ie pasuje bo tam jeszcze wiecej trzeba placic ale jezdzic autostradami . do columbi i na osiolku bedziesz popitalal i nikt cie nie bedzie pitem gnebil. rozum ci odjelo? gdzie nie placi sie podatkow a jest wysoki poziom zycia?.nie wyskakuj z dubajem i szwajcarja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
5 minut temu, Ulman napisał:

Okradają cie w każdym produkcie który kupujesz . Idziesz do knajpy i z tego co wydasz kilkadziesiąt % idzie na podatki. Zusy kelnerek, właściciela ich PITy CITy, podatki nakładane na prąd, gaz paliwo do aut którymi jeżdzą Jakby to było o połowe nizsze to zapłaciłbym pewnie z 25% taniej im by nie ubyło a lewactwo nie finansowało by leni i gamoni którym sie pracować i myslec nie chce.

nasłuchałeś się bredni opowiadanych przez Korwina i wydaje ci się że tak będzie jak on mówi tylko nie wzięliście pod uwagę jednego ,ludzkiej chciwości ,nikt dobrowolnie nie zrezygnuje z kasy jeśli nie zostanie do tego zmuszony.To że gdyby podatki zostały obniżone o połowę  ,to wcale nie znaczy że za kotleta w restauracji zapłacisz 25% mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

no okradany ,gdzie tak dobrze jest??? skoro ten wredny pis tak cie kradnie. moze sam sie przeprowadze  ale powiedz gdzie??

ps.na takie proste pytanie powinienes miec w sekunde odpowiedz skoro tak nadajesz na polske i tak ci tu zle a wychodzi na to ze jestes zwykly szczekac otlumaniony przez utopijne teorje  wolnosci podatkowej.wyzywasz polske i pis a ja ci powiem ze gdzie bys nie pojechal na zachod to dopiero poczujesz co to podatki i co to tak znienawidzony przez ciebie socjal.

pyskacz i cienias jestes ulman bo na swoje walkowane tutaj codziniie brednie nie posiadasz tak elementarnej odpowiedzi gdzie jest tak dobrze skoro tutaj tak zle.

dowidzenia.

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
33 minuty temu, witejus napisał:

nasłuchałeś się bredni opowiadanych przez Korwina i wydaje ci się że tak będzie jak on mówi tylko nie wzięliście pod uwagę jednego ,ludzkiej chciwości ,nikt dobrowolnie nie zrezygnuje z kasy jeśli nie zostanie do tego zmuszony.To że gdyby podatki zostały obniżone o połowę  ,to wcale nie znaczy że za kotleta w restauracji zapłacisz 25% mniej

No pewnie - zmówia sie wszyscy w Polsce i beda sztucznie zawyżać ceny. 

29 minut temu, szmergiel napisał:

no okradany ,gdzie tak dobrze jest??? skoro ten wredny pis tak cie kradnie. moze sam sie przeprowadze  ale powiedz gdzie??

ps.na takie proste pytanie powinienes miec w sekunde odpowiedz skoro tak nadajesz na polske i tak ci tu zle a wychodzi na to ze jestes zwykly szczekac otlumaniony przez utopijne teorje  wolnosci podatkowej.wyzywasz polske i pis a ja ci powiem ze gdzie bys nie pojechal na zachod to dopiero poczujesz co to podatki i co to tak znienawidzony przez ciebie socjal.

pyskacz i cienias jestes ulman bo na swoje walkowane tutaj codziniie brednie nie posiadasz tak elementarnej odpowiedzi gdzie jest tak dobrze skoro tutaj tak zle.

dowidzenia.

I widzisz jakoś mnie nie przekonałeś ani nikogo myslacego. W sumie to byłoby nienaturalne bo myslenie i socjalizm to dwie rzeczy które sie wyjkluczaja.

Dorośniesz, zwiedzisz swiat to moze  zrozumiesz w jakim idiotyzmie tkwisz.

Do widzenia PISze się oddzielnie

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj