sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

witejus    8517
1 minutę temu, dysydent napisał:

no nie mogę nic w necie znaleźć z filmów ataku na furgonetkę

ja to kilka razy w tv widziałem ale to pewnie nie jest dla ciebie wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3114

w jakiej tv? może są archiwa w necie
skąd wiesz co dla mnie wygodne?
w ogóle na jakiej podstawie zakładasz że mam jakiekolwiek zdanie na ten temat?
nie mam prawa mieć żadnego zanim nie poznam obiektywnych faktów a to okazuje się trudne i nie wiem dlaczego
pousuwał kto, blokuje skoro były te nagrania no bo nie zakładam że kłamiesz tak jak Ty zakładasz że ktoś od razu musi być uprzedzony do czegokolwiek jeśli zadaje techniczne i rzeczowe pytania nie ograniczając się tylko do wiary w deklaracje czy plotki

znalazlo mi linka do Polsatu ale to szmatława strona bo i reklam kupa i skryptów śledzących i czort wie czego jeszcze no ale uruchomiłem mimo wszystko a tam przepychanka na ulicy jakowychś oszołomów i ani jednej furgonetki a rzekomo miał to podrzucić Polsatowi sam minister prokurator. no nie warto tego linkować bo niczego tam sensownego nie widać

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
29 minut temu, Ulman napisał:

Wojenkę robi PIS i ich  paranoiczni wyznawcy. Kto najgłośniej drze ryja o LGBT? Ano tacy jak ty, Roman, Galan pewnie Alamo gdyby był czy Jacuś. TVPis od rana do wieczora o LGBT, premier prezydent prezes o LGBT. Rydzyk, GP, Sakiewicze Karnowscy i inna podobne im przypadki - cały czas podgrzewają temat LGBT. I to wszystko dlatego że kilkadziesiąt osób wyjdzie z flagą na jakiś plac w Wawie. To właśnie jest robienie wojenki dla ludu. PIS działa według starej maksymy. Już rzymianie widzieli że prostemu ludowi trzeba chleba i igrzysk wiec dali im socjal i wojenkę LGBT. Na doły społeczne to działa niezmiennie od kilku tysięcy lat 

Masz 100 % racji. Był Smoleńsk, uchodźcy, teraz jest LGBT. Jak zabraknie wrogów to pewnie będą zwalczać jednorożce i wróżki. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8517
29 minut temu, dysydent napisał:

skąd wiesz co dla mnie wygodne?
w ogóle na jakiej podstawie zakładasz że mam jakiekolwiek zdanie na ten temat?

pot ci oczy zalewa? gdzie ja piszę co ma być dla ciebie wygodne?ja niczego nie zakładam a już najmniej to że masz jakiekolwiek zdanie na jakikolwiek temat ,weź zimny prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
4 godziny temu, dysydent napisał:

.

oczywiście marna nadzieja bo prawo zmierza obecnie w zgoła przeciwnym kierunku czym tylko wzrasta pogarda dla twórców tego prawa i kiedyś jakaś kropla dzban przepełni.

Prawo ma się dobrze ale li tylko dla tych co je stanowią - a dla tych zaślepionych obojętnie jaką jałmużną im bardziej zawiłe tym bardziej POgłębiają niewiedzę o bezkarności.  Po co zmieniać Kodeks Administracyjny z lat sześćdziesiątych  jak był stanowiony jeszcze przez gremia ich mentorów.

25659612_1239711869463306_5805107825568388610_n[1].png

45263862_1473973669403254_3918870337172799488_n[1].jpg

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3114
1 godzinę temu, witejus napisał:

ale to pewnie nie jest dla ciebie wiarygodne

a rzeczywiście
literówka w czytaniu bo "wiarygodne" odczytałem jako "wygodne"
oficjalnie przepraszam a pot oczy? no zgadłeś :) ponad trzydzieści u mnie w cieniu a takim kubusiem młotem parukilowym wbijałem bolec od resora w przyczepie co się był nie wiem kiedy i gdzie zgubił (nowy nieco nadkalibrowy i inaczej nie można). Właśnie w przerwach tego remontu sobie forum... zanim mi ten pot nie obsechnie

 @many12 ... a z resztą sam like wystarczy bo jeszcze Tobie jakim lapsusem podpadnę jak dla @witejus i na - nie daj  Boże - medycznych jakich poradach się skończy :ph34r: xD

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8517
1 minutę temu, dysydent napisał:

. zanim mi ten pot nie obsechnie

polecam zimny prysznic ,naprawdę🥵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3114

żeby mnie jeszcze zgrzanego pokręciło?
 "dzięki"nie skorzystam

co nie zmienia faktu że niekoniecznie wszystko co służy medialnej manipulacji musi być fałszem

film obiektywny nawet w mediach typowo propagandowych nie może być zmanipulowany bo może zostać zaskarżony jako dowód właśnie na niewiarygodność tych mediów a nawet tam nie ma aż takich głupców aby do czegoś takiego... tak nisko upadli.
tylko gdzie ten film czy filmy? bo jeśli to to co na Polsacie to jest to za mało abym uwierzył w czyjąkolwiek winę aby zamykać bodaj na 48 chociaż - przyznam - to coś co samo nie wie kim jest to bym izolował ale w celach naukowych i tu rzeczywiście można mnie uznać za stronniczego.
Jenak teraz po tej nagonce i unijnej pewnie będą musieli przedstawić wiarygodniejsze dowody opinii publicznej bo opieranie tylko na wierze w oświadczenia polityków to za mało...
no chyba że mamy już taki kraj że gdy zapytam na pukanie do drzwi - kto tam? - usłyszę - ABW! - a mi się wyrwie - no nie wierzę - to wyjaśnią - no my właśnie w tej sprawie

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
2 godziny temu, dysydent napisał:

 

 @many12 ... a z resztą sam like wystarczy bo jeszcze Tobie jakim lapsusem podpadnę jak dla @witejus i na - nie daj  Boże - medycznych jakich poradach się skończy :ph34r: xD

Wal prosto z mostu  nie będę Ci nic aplikował chociaż medyczne tematy nie są mi obce - w latach dziewięćdziesiątych reperowałem sprzęt medyczny - ale to odległe czasy. Jakoś inaczej było w polityce - chyba mniej się żarli między sobą a może człowiek był zbyt zajęty karierą. Sądzę, że te ścierające się dwie wadery pochodzące od jednej wilczycy Unii Wolności mają jakieś odgórnie narzucone cele. Coś knują.  W grupie jest spokój ale walczą o padlinkę  wyborczą i gryzą się  ci co najwyżej stoją w hierarchii watahy. ...............Kim jest sam prezes - basiorem czy samicą alfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

many, tak z ciekawości. Ty nosisz taki krótki mały wąsik? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Ulman napisał:

Wojenkę robi PIS i ich  paranoiczni wyznawcy. Kto najgłośniej drze ryja o LGBT? Ano tacy jak ty, Roman, Galan pewnie Alamo gdyby był czy Jacuś. TVPis od rana do wieczora o LGBT, premier prezydent prezes o LGBT. Rydzyk, GP, Sakiewicze Karnowscy i inna podobne im przypadki - cały czas podgrzewają temat LGBT. I to wszystko dlatego że kilkadziesiąt osób wyjdzie z flagą na jakiś plac w Wawie. To właśnie jest robienie wojenki dla ludu. PIS działa według starej maksymy. Już rzymianie widzieli że prostemu ludowi trzeba chleba i igrzysk wiec dali im socjal i wojenkę LGBT. Na doły społeczne to działa niezmiennie od kilku tysięcy lat 

Wojenkę toczą wyznawcy LGBT co było widać wczoraj my tylko piszemy z nikim nie walczymy a oni walczą z policją i profanują symbole religijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
4 godziny temu, Ulman napisał:

Wojenkę robi PIS i ich  paranoiczni wyznawcy. Kto najgłośniej drze ryja o LGBT? Ano tacy jak ty, Roman, Galan pewnie Alamo gdyby był czy Jacuś. TVPis od rana do wieczora o LGBT, premier prezydent prezes o LGBT. Rydzyk, GP, Sakiewicze Karnowscy i inna podobne im przypadki - cały czas podgrzewają temat LGBT. I to wszystko dlatego że kilkadziesiąt osób wyjdzie z flagą na jakiś plac w Wawie. To właśnie jest robienie wojenki dla ludu. PIS działa według starej maksymy. Już rzymianie widzieli że prostemu ludowi trzeba chleba i igrzysk wiec dali im socjal i wojenkę LGBT. Na doły społeczne to działa niezmiennie od kilku tysięcy lat 

Zgadza się - dać motłochowi widowisko  które odwraca uwagę od bieżących problemów, galopującej drożyzny i cichej okupacji bez żadnego wystrzału - tak to ich robota tych tajnowojennych szabesgoi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sądzę że i Ty od definicji motłochu nie odbiegasz. jedynie kto inny makaron na uszy ci nawinął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
14 minut temu, pafnucy napisał:

many, tak z ciekawości. Ty nosisz taki krótki mały wąsik? 🤔

 

60394209_678084382643723_6471609854929666048_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1260

Widzisz @many12, taki nic nie znaczący memik, a jak Pafnucego rozśmieszył. Mnie też. Niby nic, a jak wizerunek gościa ze zdjęcia ociepla. Jeszcze ze sześć takich, i zacznę mieć poważne wątpliwości, czy ten przemiły/przesympatyczny, uśmiechnięty jegomość, rzeczywiście mógł swoimi decyzjami, doprowadzić do zagłady milionów istnień ludzkich. No jeszcze ze sześć, nie krępuj się. Jak Polak Polaka (prawdziwego) proszę. 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
1 godzinę temu, Denwer napisał:

Wojenkę toczą wyznawcy LGBT co było widać wczoraj my tylko piszemy z nikim nie walczymy a oni walczą z policją i profanują symbole religijne.

Kilkadziesiąt osób przeciw wielkiej wspólnocie  PISowców a  tyle krzyku i popłochu. Mocni są, oj mocni👍

Jak te symbole profanują?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak jeden napluje Ci w twarz to nie będzie Ci przeszkadzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Będzie ale co to ma do rzeczy?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

ten margot bedzie kiedys ministrem byc moze nawet sprawiedliwosci-w wielu rzadach byli tacy ministrowie ktorzy za prl-u siedzieli w aresztach czy wiezieniach.😛

jaka piekna impreza u ojca biznesmena- za 100 milionow okazale muzeum zrobili.

jutro zaporotestuje przeciw aresztowaniu malgosi- ogladajcie tou de pologne A gdzie kolo 17 wyjade na droge swoim fetorem z rozrzutnikiem obornika i zatrzymam pedalistow-a potem zeznam ze wyscie mnie namowili 😛😜😂i razem bedziemy kiblowac


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Ulman napisał:

Będzie ale co to ma do rzeczy?

że nie ważne ilu. ważne że plują i należy reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

To się nazywa paranoja


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Z racjonalnego punktu widzenia.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj