sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
2 godziny temu, dsbh napisał:

Czyli zamiast do Zusu na przykład, powinni wpłacać środki na swoje konto w banku z możliwością uruchomienia tych środków po 65 roku życia ?

W dużym uproszczeniu tak. Oczywiście wielkość tych środków, wiek w momencie ich uruchomienia to kwestie do ustalenia. Tyle, że takie wdrożenie takiego rozwiązania potrwa sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Młode pokolenie widać 8nne ma wartości

Naćpać , nachlać, zapalić, pobiegać w tęczowym pioropuszu w stringach na jajkach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

rolnik - weź sobie człowieku zasłoń oczy i wykonaj sprint lekko uchylony do przodu...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
9 minut temu, staszek131415 napisał:

Na Trzaskowskiego oddano 33% głosów więc ja bym tak nie mówił o duzym poparciu większość młodych zostało zmanipulownych

Jełśi tak to liczysz to na Dudę 34. Naprawdę gorzkie zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
8 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Na miejscu rządu już bym tarczy 5.0nie robił

Skoro tyle kasy poszło w przedsiębiorców a oni się wypieli to niech se radzą sami.

Chłopy dostali mało ale podziękowali 80% nie to co te przedsiębiorcy.

Nie warto paść tych co srają na na rząd.

Lewak parszywy...….  Jakby nie dali tej kasy to pracodawcy kopnęli by w d*pę z połowę robolstwa za bramę i dopiero byś miał materiał do plucia na złych pracodawców. Reasumując to uważasz że trzeba się szmacić i sprzedawać głos temu kto da więcej? Treserzy tak robią. 

6 minut temu, staszek131415 napisał:

Na Trzaskowskiego oddano 33% głosów więc ja bym tak nie mówił o duzym poparciu większość młodych zostało zmanipulownych

Zmanipulowane to sa grupy bez wykształcenia które wierzą  TVPis czyli propagandę za 2 mld rocznie. Dziwnym trafem wśród elektoratu po podstawówce 77% poparło Dudę. Kurski miał racje mówiąc że ciemny lud wszystko kupi.  

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ma się co spierać widok smutnej Budki i Schetyny bezcenny żal mi tylko dzieci Trzaskowskiego że ich w to wszystko wciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

O i jeszcze tekst o tarczy... Żyjesz wg zasady: "głosuj na tego co daje Ci pieniądze"? Od razu napiszę, że takie kryteria są bez sensu - na liście nie było mojego zakładu pracy. Tarcza to był nonsens przewidziany na wybory w maju a nie pomoc.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

A gdzie ich widzicie

Ja by popatrzał🤗

Na borysława i spółkę jasna rzecz.

2 minuty temu, staszek131415 napisał:

Nie ma się co spierać widok smutnej Budki i Schetyny bezcenny żal mi tylko dzieci Trzaskowskiego że ich w to wszystko wciąga

Nie ma co ich szkodować

Niech się uczą jak nie kłamać.

Bo potem wyrosną takie co mówią co innego a robią co innego.

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
4 minuty temu, staszek131415 napisał:

Nie ma się co spierać widok smutnej Budki i Schetyny bezcenny żal mi tylko dzieci Trzaskowskiego że ich w to wszystko wciąga

W pisie też w górę bardzo nie skakali. Morawiecki i Ziobro mieli wczoraj nietęgie miny. Miny prezesa nie zobaczyliśmy ale pewnie też nie skakał. Jeszcze się nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, many12 napisał:

Co  pani z tym Wałęsą co mu zawdzięczamy?  - przecież w/g pis-u  Solidarnością przewodził  też Lech ale  Kaczyński a Wałęsa był Bolkiem.

Głosowali na Wałęsę jako że obiecał 100 mln a Kaczyński nie mógł na nic lepszego wpaść więc powielił pomysł; tyle, że poszedł krok dalej oby  ku upadkowi komuny. Kabaret.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
21 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Młode pokolenie widać 8nne ma wartości

Naćpać , nachlać, zapalić, pobiegać w tęczowym pioropuszu w stringach na jajkach.

Obsesja. Skutecznie cie TVKurski wytresował.

14 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Nie ważne ile

Ważne że wygrał

5 lat bez tęczy.

j.w

 

A gdzie jest marecek? Przestali płacić za trolowanie czy się nim mod zajął?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Co do młodych nie można powiedzieć, ze są zmanipulowani. Bo częściej niż w przypadku starszych korzystających z tvp młodzi korzystają z internetu. I na podstawie różnych info mogą wyrobić sobie opinię.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

A Pani Czerwone Pióra już się dalszej współpracy doczekać nie może... Aż mnie ciary przeszyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
3 minuty temu, hubertuss napisał:

Co do młodych nie można powiedzieć, ze są zmanipulowani. Bo częściej niż w przypadku starszych korzystających z tvp młodzi korzystają z internetu. I na podstawie różnych info mogą wyrobić sobie opinię.

Eee tam. Każdy kto ma inne zdanie jak jedynie słuszna partia jest zmanipulowany albo komunista UBek, ZOMO LGBT, Niemiec , Rusek liberał a pewnie też ekolog i narkoman. Nienaszość jest be. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@DTaras ja się jej nie dziwię. Oni wiedzą, że pis i Duda to dojna krowa, której można sprzedać dużo i drogo.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Ulman - i złodziej. Zapomniałeś o złodzieju.


"Ale przede wszystkim chcę podkreślić w tym kontekście jedno - tak to była bardzo ostra kampania, pewnie momentami za ostra. I tak jak powiedziałem wczoraj, jeżeli ktoś się poczuł urażony tym, co powiedziałem lub tym jak się zachowałem, czy to w czasie kampanii, czy w ciągu ostatnich pięciu lat proszę, żeby wybaczył mi i dał też szansę na to, żeby poprawić się przez następne pięć lat" - zaznaczył Andrzej Duda. Zatem zaczynamy studzić wszelkie emocje? Te związane z obietnicami również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Za chwile Kaczyński dojdzie do siebie i sprowadzi go do pionu. Każąc dalej demolować sądy i robić inne numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

baaaaarany jedne pokroju ulmnana i hubertuss. wy nawet nie umiecie sprawdzić ile jest socjalu na zachodzie że tak ciągle kłamiesz bezczelnie o tym 500. to nic w porównaniu z zachodem . od czwartku jestem we Francji i byście się zdziwili jak się z ludźmi gada jak im źle że mają takie socjalistyczne rządy .od wczoraj 3 co rozmawiałem to gratuluję że wybraliśmy człowieka co dba o Polskę a nie Brukselę. a wy barany już przestańcie bzdury pisać i zaakceptujcie że został pokazany takim jak wy środkowy palec

Edytowano przez szmergiel
lit
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
4 minuty temu, hubertuss napisał:

Za chwile Kaczyński dojdzie do siebie i sprowadzi go do pionu. Każąc dalej demolować sądy i robić inne numery.

Prezes nie musi dochodzić do siebie

Był na Jasnej Górze pomodlić się za Polską Polskę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@szmergiel Od kiedy zachód to wzór dla wyborcy pisu? A co do pisowskiego socjalu to zobacz rozdawnictwo nie zadziałało do końca jak miało tylko 2,2 % nie całe Duda wygrał. A miał na wiosnę 60 czy tam więcej procent poparcia. A ty z Francją wyskakujesz. Epitety ci daruję i wybaczam bo to frustracja przemawia.

@Rolnik1973 Chyba musi. Na wieczorze w Pułtusku go nie było. Pewnie nie był pewny swojej reakcji. I dalej go w mediach nie widać.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43
1 godzinę temu, DTaras napisał:

O i jeszcze tekst o tarczy... Żyjesz wg zasady: "głosuj na tego co daje Ci pieniądze"? Od razu napiszę, że takie kryteria są bez sensu - na liście nie było mojego zakładu pracy. Tarcza to był nonsens przewidziany na wybory w maju a nie pomoc.

Przecież to mentalny żebrak,  to czego się po nim spodziewałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Propaganda   PiSu  w  TVP  widać  nie ma wielkiego  znaczenia  bo   oglądalności  tam  nie  mają  na poziomie  przeszło  10mln  ludzi.

Ludzie  doceniają   to  co  robi  Rząd  i  Prezydent   dla  Polski  i  Polaków  widzą  że  żyje  się  od  2015  roku  dużo  dużo  lepiej. 

Tyle   ataków  na  Prezydenta  Dudę  z różnych  stron   większość  mediów  go  atakowała      na  instagramie   większość  celebrytów  i  influenserów   tylko  trzaskała  ino  dudniło  i  jak widać     ludzie    tego  nie  kupili. Nie  dali  się  nabrać  na  Polskę    zarządzaną  przez   Sorosa  i  spółkę.

Większość  Rolników  widać  ma na sercu  dobro  Polski bo  zagłosowali   zdecydowanie  na  Prezydenta  Andrzeja  Dudę,  oby  Prezydent  i  rząd   docenił  nasz   głos.

Dobro  zwyciężyło. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Bardzo dobre około 2,2 % przewagi wygrana tylko w 6 województwach około 440 tys głosów przewagi .Widać tych, którym się żyje lepiej tak samo dużo jak tych, którym żyje się gorzej.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
1 godzinę temu, hubertuss napisał:

Można te wybory pomału podsumować. Pomimo rozdawnictwa, hojnych obietnic i propagandy państwowych mediów Duda wygrał tylko w 6 województwach. Zdobywając czterysta kilkadziesiąt tysięcy głosów więcej co daje nie cała 2,2 %. W szeregach pisu już wczoraj nie było widać wielkiej radości. Fakt wygrał. Ale szału nie było. Nawet Kaczyńskiego nie widać. Pewnie nie może uwierzyć, ze aż takiej liczbie ludzi Duda jednak nie pasował. A przecież tyle rozdali.

Widać, ze już teraz oni na Dudę patrzyć nie mogą a ty wiesz co będzie za 20 lat. Dudę wybrano głosami ludzi starszych, mniej wykształconych, mieszkańców mniejszych miast. Takie są realia. Już słyszałem komentarz, że przyszłość Polski wybrali ludzie starsi zamiast ludzi młodych.

Popatrz na druga stronę. Zdobyliśmy prawie 10 mln głosów, to jest potencjał. który nie można zmarnować  inaczej mówiąc przekuli porażkę na sukces. To nic że ten sukces to też głosy Hołowni, Lewicy czy PSL a nie tylko samej PO. Ale jest sukces a Pis ma porażkę. A gdzie 1/3 jeszcze wyborców ? Odnośnie wyborców, to może Ci starsi ludzie więcej widzieli od tych młodych ? A może zmiana kierunku jest w tej 1/3 która nie głosowała ?

1 godzinę temu, Ulman napisał:

Lewak parszywy...….  Jakby nie dali tej kasy to pracodawcy kopnęli by w d*pę z połowę robolstwa za bramę i dopiero byś miał materiał do plucia na złych pracodawców. Reasumując to uważasz że trzeba się szmacić i sprzedawać głos temu kto da więcej? Treserzy tak robią. 

Zmanipulowane to sa grupy bez wykształcenia które wierzą  TVPis czyli propagandę za 2 mld rocznie. Dziwnym trafem wśród elektoratu po podstawówce 77% poparło Dudę. Kurski miał racje mówiąc że ciemny lud wszystko kupi.  

Zastanowiłeś się co piszesz ? Domyśl się w którym miejscu. Jeżeli pracodawca zwolni "robola" to sam będzie za niego pracował ? Druga sprawa podaj mi link, gdzie jest mowa o 2 mld rocznie na TVP ?

1 godzinę temu, Rolnik200598 napisał:

W dużym uproszczeniu tak. Oczywiście wielkość tych środków, wiek w momencie ich uruchomienia to kwestie do ustalenia. Tyle, że takie wdrożenie takiego rozwiązania potrwa sporo czasu.

Wdrożenie takiego systemu to ok. 40 lat, czyli t.z.w. nowa siła robocza na rynku pracy. Wprowadzić dziedziczenie konta przez współmałżonka czy dzieci. Pytanie tylko jaką składkę miesięcznie ustalić ? No ale to może tu ekonomiści się wypowiedzą w tej kwestii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj