sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galan99    7484
4 minuty temu, Ulman napisał:

Właśnie po to są  nieuki , lenie i gamonie,. Jak chcą więcej to niech pracują nad sobą a nie czekac że ktoś da. Proletariat należy trzymać krótko i gonić do roboty bo jak dziad odżyje …...

To ten Proletariat należy trzymać krótko i gonić do roboty bo jak dziad odżyje …...

PO i PSL JAK ZAMYKALI  Szkoły , posterunki Policji , podnoszono wiek emerytalny , i gadali ze nie ma i nie będzie to było dobrze .

To są pachołki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Podnosili emerytalny bo trzeba do roboty gonić. Szkoły zamykali i dzieci się nie miały gdzie uczyć? Chyba kpisz😂

7 minut temu, staszek131415 napisał:

Widać że Ci słoma z butów wystaje masz typowe słownictwo takiego nieroba pewnie podstawówkę zaocznie zrobiłeś a tatuś wczerwonym krawacie chodził

Nie oszukujmy się połowę tych młodych z wyższym wykształceniem nie powinna nawet skończyć zawodówki

Powiedział proletariusz po podstwawówce i wyborca PIS


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
48 minut temu, Sean napisał:

Ok, nie znam Cię, więc nie mam prawa osądzać że jesteś nie na poziomie, ludzie wybierają partię która dba o interesy Polski na scenie międzynarodowej, a przynajmniej stara się to robić, interesuje się życiem zwykłych prostych ludzi, a przynajmniej coś robi w tym kierunku, ludzie tą partię popierają w większości, to jak nazwać ludzi którzy głosują na przeciw.

Panie @sean, podpisuje się pod tym👍podobnie uważam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
15 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Patrzcie i się uczcie jak się chodzi głosować

 

IMG_20200713_101202.jpg

wóz wygrany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Jest nadzieja, nie ma jeszcze podanych z województwa.

Wygrana w powiecie

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1262

Ale nabiliście postów.

1 godzinę temu, Sean napisał:

Tego nawet nie ukrywają że będą wszelkimi sposobami dążyć do unieważnienia wyborów, ja to się obawiam żeby ludzi nie wyprowadzili na ulicę jak było po ostatnich wyborach, bo doprowadzili do jeszcze większych podziałów narodu i to może się nie skończyć tylko protestami.

Problem w tym że ludzie są podatni na sugestie i zamiast przemyśleć daną sytuację i powiedzmy wyrzucić takiego prowokatora, to go słuchają i idą na pierwszą linię walki.

14 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Patrzcie i się uczcie jak się chodzi głosować

 

IMG_20200713_101202.jpg

Największa tajemnica forum właśnie została rozwiązana i to przez Dudę i Trzaskowskiego. Tego to się nie spodziewałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, Ulman napisał:

Właśnie po to są  nieuki , lenie i gamonie,. Jak chcą więcej to niech pracują nad sobą a nie czekac że ktoś da. Proletariat należy trzymać krótko i gonić do roboty bo jak dziad odżyje …...

Pokaż mi te hordy leni i gamoni nie pracujących? A może tak "kapitalasci" niech zaczną płacić lepiej pracownikom

To i ludziom socjal nie będzie do niczego potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287
5 minut temu, dsbh napisał:

Ale nabiliście postów.

Problem w tym że ludzie są podatni na sugestie i zamiast przemyśleć daną sytuację i powiedzmy wyrzucić takiego prowokatora, to go słuchają i idą na pierwszą linię walki.

Największa tajemnica forum właśnie została rozwiązana i to przez Dudę i Trzaskowskiego. Tego to się nie spodziewałem :).

Przecież ile razy było podawane, żadna tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
40 minut temu, staszek131415 napisał:

Widać że Ci słoma z butów wystaje masz typowe słownictwo takiego nieroba pewnie podstawówkę zaocznie zrobiłeś a tatuś wczerwonym krawacie chodził

Nie oszukujmy się połowę tych młodych z wyższym wykształceniem nie powinna nawet skończyć zawodówki

Dokładnie panie Staszek, już kiedyś pisałem jak dziś łatwo o wykształcenie. I to jest k**wa wykształcona inteligencja z "kupionym" dyplomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Yntylygent przytaknął yntylygyntowi. Ty nawet tego nie potrafiłeś sobie załatwić. Zawsze doły społeczne i robolstwo będzie dezawuować wykształcenie zaradnośći sukces. Oj chciałbyś żyć za Lenina kiedy proletariat mógł się wykazać.

14 minut temu, Ursus932 napisał:

Pokaż mi te hordy leni i gamoni nie pracujących? A może tak "kapitalasci" niech zaczną płacić lepiej pracownikom

To i ludziom socjal nie będzie do niczego potrzebny

Te hordy głosują na PIS bo nie chce się albo nie umie sobie dać rady i liczy  aż ktoś da. Znowu sentyment do komuny i lewactwa wychodzi - niech zaczną lepiej płacić? A może niech zaczną wydajniej i lepiej pracować.

 

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
36 minut temu, galan99 napisał:

To ten Proletariat należy trzymać krótko i gonić do roboty bo jak dziad odżyje …...

PO i PSL JAK ZAMYKALI  Szkoły , posterunki Policji , podnoszono wiek emerytalny , i gadali ze nie ma i nie będzie to było dobrze .

To są pachołki .

Gminy zarządzają szkołami. Dotacja idzie od państwa pokrywa ona połowę wydatków na szkolnictwo. Reszta idzie z budżetu gminy. Dwa taniej utrzymać jedna duża szkole niż pięc małych. U mnie rządzi PiS w gminie i też zamykali i zamykają szkoły. Trzy badania wyraźnie pokazują że osiągają lepsze wyniki w dużych szkołach. Mają dostęp do lepszych pomocy dydaktycznych. Cztery coraz mniej dzieci. Są też minusy i jest ich całkiem sporo. Według mnie od tego się nie ucieknie. 

 

1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

To chyba wie każdy, tylko po co się wymadrzać tu na forum jak Ty🤔 wysłuchaj jeszcze raz tych wypowiedzi może  załapiesz o co mu chodziło.

Jak ktoś Ci pokazuje że nie masz racji to się wymadrza?

1 godzinę temu, Sean napisał:

Lekarze, sędziowie, nauczyciele, to są elity, mają więcej niż przeciętny Polak i co, ciągle mało?

Ja to szanuję, ale jak ktoś przegra to trzeba też to uszanować że ktoś wygrał i siedzieć na d*pie a nie szukać dziury w całym.

Nauczyciele pracujacy za 3 tys. to jest elita.... Sędziowie i nauczyciele mają odgórnie ustalane zarobki.

Lekarze pracują na wolnym rynku tak jak i Ty. U mnie w szpitalu powiatowym chirurg zarabia 15tys netto. Inni lekarze podobnie a i tak są wakaty. 

9 minut temu, Ursus932 napisał:

Pokaż mi te hordy leni i gamoni nie pracujących? A może tak "kapitalasci" niech zaczną płacić lepiej pracownikom

To i ludziom socjal nie będzie do niczego potrzebny

Zostań takim kapitalista i plac każdemu po 10 tys. miesiecznie. Na co czekasz ? Problem rozwiazany.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3086

dodam -bodaj sobie samemu zapłać 
sztuka żądać od innych rzeczy których się samemu nie potrafi.

stara nuda bo zdaje się że wygrał Duda

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, Ulman napisał:

Yntylygent przytaknął yntylygyntowi. Ty nawet tego nie potrafiłeś sobie załatwić. Zawsze doły społeczne i robolstwo będzie dezawuować wykształcenie zaradnośći sukces. Oj chciałbyś żyć za Lenina kiedy proletariat mógł się wykazać.

Te hordy głosują na PIS bo nie chce się albo nie umie sobie dać rady i liczy  aż ktoś da. Znowu sentyment do komuny i lewactwa wychodzi - niech zaczną lepiej płacić? A może niech zaczną wydajniej i lepiej pracować.

 

Oj zabolało dyplomik kupiny a pracy dla nieudacznika nima  pełno takichw miastach siedzi do roboty nie idzie bo rodzice ustawieni utrzymanie zapewniają a tu fachowcom po zawodówce trza płacić bo sam nic nie umiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

…...tak sie pocieszył yntylygyntny wyborca PIS  po wiejskiej podstawówce ukończinej z trudem za jajka i słaonine.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Agrest napisał:

Niestety Polacy nadal nie mają prezydenta, zresztą jak i parlamentu.

I nigdy mieć nie będą. Podziały są zbyt "rozrośnięte" i żaden kandydat z żadnej partii, z żadnej strony nie będzie odpowiadał większości społeczeństwa. Bo albo nie będzie odpowiadał zwolennikom PiS albo reszcie ludzi, którzy są zwolennikami innych opcji. Niestety wszelakie programy socjalne i inne jeszcze bardziej te podziały pogłębiły. Jestem absolutnym przeciwnikiem 500+ i ubolewam nad tym, że też niestety część moich podatków idzie na czyjeś dzieci zamiast na przykład na poważne inwestycje gospodarcze w kraju (tak jak pisałem wcześniej jedynym socjalnym programem z jakiego korzystam chcąc nie chcąc jest zerowy PIT). Obniżanie wieku emerytalnego w obecnej sytuacji demograficznej jest złym posunięciem a przyrost naturalny będzie się systematycznie zmniejszał i jest to zjawisko nieubłagane. Jeśli dożyję w ogóle do wieku powyżej 60 lat to wiem, że na emeryturę nie mam co liczyć. PiS zamiast zajmować się "reformą" sądownictwa powinien lepiej zająć się reformą systemu emerytalnego a jeśli już tak usilnie chce utrzymać  500+ to niech choć ustanowi jakieś progi dochodowe a nie rzucać każdemu kto wniosek złoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Oczywiście że tak. Najwięcej o życiu wiedzą emeryci którzy do niczego nie doszli a chcą dostawać, ogłupieni przez Rydzyka i TVPis,  wychowani za komuny z sentymentem ją wspominający. Ponadto  lenie,, roszczeniowe nieuki i sfrustrowane niziny społeczne. 75% poparcia w grupie z wykształceniem podstawowym i zawodowym a jest to najliczniejsza grupa  🤪 Oczywiście tylko oni mają rację są prawdziwymi patriotami, wstają z kolan itd. Od razu widać do kogo trafia i kogo przekonuje  prymitywny  intelektualnie przekaz partii.

twoje wściekłe pomruki już niczego nie zmienią i weź na wstrzymanie od jadu i bluzgów

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, Ulman napisał:

…...tak sie pocieszył yntylygyntny wyborca PIS  po wiejskiej podstawówce ukończinej z trudem za jajka i słaonine.

Zabrakło argumntów jak trzeba mieć beret zryty by opowiadać że rolnicy głosowali na PiS ?

Zawsze możesz ztego kraju wyjechać nikt siłą tu nie trzyma

7 minut temu, Rolnik200598 napisał:

I nigdy mieć nie będą. Podziały są zbyt "rozrośnięte" i żaden kandydat z żadnej partii, z żadnej strony nie będzie odpowiadał większości społeczeństwa. Bo albo nie będzie odpowiadał zwolennikom PiS albo reszcie ludzi, którzy są zwolennikami innych opcji. Niestety wszelakie programy socjalne i inne jeszcze bardziej te podziały pogłębiły. Jestem absolutnym przeciwnikiem 500+ i ubolewam nad tym, że też niestety część moich podatków idzie na czyjeś dzieci zamiast na przykład na poważne inwestycje gospodarcze w kraju (tak jak pisałem wcześniej jedynym socjalnym programem z jakiego korzystam chcąc nie chcąc jest zerowy PIT). Obniżanie wieku emerytalnego w obecnej sytuacji demograficznej jest złym posunięciem a przyrost naturalny będzie się systematycznie zmniejszał i jest to zjawisko nieubłagane. Jeśli dożyję w ogóle do wieku powyżej 60 lat to wiem, że na emeryturę nie mam co liczyć. PiS zamiast zajmować się "reformą" sądownictwa powinien lepiej zająć się reformą systemu emerytalnego a jeśli już tak usilnie chce utrzymać  500+ to niech choć ustanowi jakieś progi dochodowe a nie rzucać każdemu kto wniosek złoży.

A może byś tak sobie sam odłożył na emeryturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, Ulman napisał:

Yntylygent przytaknął yntylygyntowi. Ty nawet tego nie potrafiłeś sobie załatwić. Zawsze doły społeczne i robolstwo będzie dezawuować wykształcenie zaradnośći sukces. Oj chciałbyś żyć za Lenina kiedy proletariat mógł się wykazać.

Te hordy głosują na PIS bo nie chce się albo nie umie sobie dać rady i liczy  aż ktoś da. Znowu sentyment do komuny i lewactwa wychodzi - niech zaczną lepiej płacić? A może niech zaczną wydajniej i lepiej pracować.

 

Ułożyło ci pseudo inteligencie? Ciekawe skąd wiesz jakie mam wykształcenie 😉pośród moich znajomych i rodziny ludzi wykształceni też głosują na Dude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, staszek131415 napisał:

A może byś tak sobie sam odłożył na emeryturę?

Bardzo chętnie i już to stopniowo robię tylko i tak składki do ZUS muszą iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
26 minut temu, kibix napisał:

 

Zostań takim kapitalista i plac każdemu po 10 tys. miesiecznie. Na co czekasz ? Problem rozwiazany.

A po co? Skoro sam pracuje u siebie i żyje normalnie, ja nimam trzech żołądkow jak większość kapitalistów 

25 minut temu, dysydent napisał:

dodam -bodaj sobie samemu zapłać 
sztuka żądać od innych rzeczy których się samemu nie potrafi.

stara nuda bo zdaje się że wygrał Duda

Nie bój mam tyle ile potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Właśnie po to są  nieuki , lenie i gamonie,. Jak chcą więcej to niech pracują nad sobą a nie czekac że ktoś da. Proletariat należy trzymać krótko i gonić do roboty bo jak dziad odżyje …...

I to jest prawdziwy obraz liberałów.   :P

Tylko że tego Proletariatu jest zdecydowana większość i jest na tyle już mądry by nie dał sobie założyć homonto cwaniaczkom co myślą że urodzili się po to, by być panami, panów to my już mieliśmy i wiemy jak to się z nimi kończy,trzeba później walczyć o niepodległość. Może już starczy tych rozbiorów Polski co!

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jedno jest pewne- zwolenników PiS nie "nawrócisz" na inne opcje a większość przeciwników PiS nie "nawróci" się na niego. Stało się jak się stało, trzeba żyć dalej i zobaczymy co się będzie działo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj